Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

1 · 2 · następna strona »
 • CDN Partner - CTI Gliwice »

  Firma Centrum Technologii Informatycznej posiada status Złotego Partnera Comarch i równocześnie jest jednym z bardziej prężnie rozwijających się firm komputerowych w Gliwicach. Firma istnieje już kilka lat na rynku, oferując wszechstronną obsługę informatyczną przedsiębiorstw a także programy Comarch. Naszą specjalnością jest wdrażanie i obsługa systemów CDN XL a także CDN Optima. Dostarczamy wszechstronne usługi zawierające analizę przedwdrożeniową, wdrożenia, szkolenia, serwis.
  CDN XL jest kompleksowym, zintegrowanym programem klasy ERP do zarządzania firmą. Został stworzony z myślą o dużych i średnich firmach. Składa się z wielu współpracujących ze sobą modułów, takich jak: Produkcja, Sprzedaż, Księgowość, CRM, Analizy. Umożliwia objęcie swym działaniem dowolnych newralgicznych działów przedsiębiorstwa.
  Z kolei Comarch Optima to aplikacja dla firm, klasy ERP przeznaczona dla małych i srednich firm. Dzięki modułowej konstrukcji jest niedrogie jak również łatwe w instalacji i użytkowaniu dając użytkownikom świetne narzędzie do prowadzenia firmy.
  ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dodatki do Winampa »

  Odtwarzacz Winamp to popularny i lubiany program dla komputerów PC utworzony przez amerykańską firmę Nullsoft, która niedawno stała się jednym z segmentów konsorcjum AOL. W naszym serwisie WinampOnline możesz znaleźć wiele ciekawych dodatków i akcesoriów do Winampa, są to na przykład pluginy dodające programowi oryginalne funkcje i skiny (skórki) umożliwiające nadanie Winampowi nowego wizerunku. Na stronie umieściliśmy oczywiście kilka różnych instalek aplikacji - Winamp udostępniony jest w trzech wersjach różniących się dodatkowymi funkcjonalnościami. Dla przykładu, wersja Winamp Lite nie posiada obsługi nowoczesnych skórek, wizualizacji, wyszukiwania tekstów oraz biblioteki multimediów. Gorąco zachęcamy do pobrania i przetestowania odtwarzacza Winamp.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-mail Marketing »

  GetResponse to nowoczesna platforma oferująca setki praktycznych, multimedialnych rozwiązań niezbędnych do prowadzenia profesjonalnych i efektywnych kampanii marketingowych z wykorzystaniem e-maili.

  Email Marketing dzięki innowacyjnym technologiom oraz wieloletniemu doświadczeniu GetResponse gwarantuje najwyższą skuteczność w dostarczaniu wiadomości prosto do skrzynek mailowych Twoich subskrybentów. Wykorzystujemy wszelkie dostępne sposoby i narzędzia, aby zmaksymalizować skuteczność Twoich działań.

  GetResponse - maksimum korzyści z email marketingu:

  * funkcjonalne, przyjazne w użyciu narzędzie
  * dostępna wersja darmowa oraz atrakcyjne pakiety cenowe
  * najwyższa dostarczalność wiadomości prosto do skrzynek subskrybentów
  * zarządzanie małymi oraz dużymi bazami adresowymi
  * zaawansowana automatyzacja i personalizacja wysyłek
  * przejrzyste raportowanie wyników kampanii
  * ochrona anty-spamowa.


  Wieloletnie doświadczenie, które procentuje!

  GetResponse posiada ponad 10-letnie doświadczenie w email marketingu i dostarczalności poczty elektronicznej na rynkach całego świata. Rocznie dostarczamy ponad pięć miliardów wiadomości email i obsługujemy ponad 140,000 małych i średnich przedsiębiorstw oraz wielu klientów korporacyjnych ze 172 krajów.

  Profesjonalna pomoc ekspertów

  Oferujemy najwyższej klasy konsulting w zakresie kreacji i prowadzenie kampanii email marketingowych. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami z całego świata oraz aktywne uczestnictwo w międzynarodowych inicjatywach i konferencjach branżowych pozwalają nam dostarczać fachową i profesjonalną pomoc.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dziennik korespondencji »

  Dziennik korespondencji pozwala na ewidencję korespondencji otrzymanej oraz wysyłanej. Dla danej korespondencji istnieje możliwość przydzielania działów odpowiedzialnych za potwierdzenie przyjęcia korespondencji. Osoba odpowiedzialna za obsługę sekretariatu w automatyczny sposób może wysyłać z dziennika korespondencji przypomnienia e-mail do pracowników w celu potwierdzenia dokumentów wprowadzonych do obiegu.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Itelix Investment - programy dla gastronomii ul. Górczewska 30, 01-147 Warszawa »

  Usługi informatyczne, obieg dokumentów i programy dla gastronomii to główne gałęzie naszej działalności. Ponadto specjalizujemy się w technologiach pozyskiwania i analizy informacji, specjalistycznych systemach informatycznych dla wydawców, technologiach tworzenia interaktywnych publikacji elektronicznych. Zdobyte doświadczenie oraz głęboka wiedza sprawiają, że jesteśmy w stanie świadczyć usługi informatyczne. Obsługujemy specjalizowane systemy dla przedsiębiorstw. Dostarczamy Państwu gotowe rozwiązania od projektu systemu, przez wdrożenie oprogramowania, na szkoleniach kadry kończąc. Proponujemy nowoczesne oprogramowanie dla gastronomii, pomagające w osiągnięciu trwałych i korzyści biznesowych. Specjalne programy zarządzania dokumentami są gwarantem nie tylko sprawnego obiegu dokumentów, ale także ich profesjonalnego przechowywania i późniejszego, łatwiejszego wyszukiwania.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przenośne programy »

  Prezentujemy zestaw plików, które można uruchamiać bez instalacji z dowolnego nośnika, na przykład. klucza USB. Zestaw zawiera wybrane najlepsze i najnowsze wersje bezpłatnych plików. Wystarczy rozpakować archiwum, podając ścieżkę dostępu do przenośnej pamięci typu Flash, na przykład. D:. Zbiór został wzbogacony o wygodne menu startowe. Pliki Portable nie wymagające instalacji. Możesz mieć w każdej sytuacji przy sobie swój program na nośniku USB, PenDrive i uruchamiasz program bez instalowania.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szablony aukcji Allegro - Generator aukcji z hostingiem zdjęć »

  AllePomocnik to narzędzie, które zdecydowanie poprawi sprzedaż naszych produktów na portalu aukcyjnym Allegro. Doskonale wszyscy wiedzą, że teraz coś co nie jest ładnie wyeksponowane, nie cieszy się zainteresowaniem. Jest tak duża konkurencja, która dodatkowo inwestuje w dobre tło dla produktów, że nie mamy szans z przebiciem się ze swoją ofertą. Sposobem na poprawę sytuacji jest właśnie program AllePomocnik, który w prosty sposób informuje nam co i jak musimy ustawić, jak dopasować poszczególne elementy by aukcja była ciekawa i czytelna. Do wyboru mamy tu kilkanaście szablonów aukcji, które możemy dopasować kolorystycznie. Program generuje aukcje z niewielką naszą pomocą. Na koniec możemy zawsze jeszcze przejrzeć i poprawić ewentualne błędy. W ten sposób bardzo szybko uzyskujemy aukcje, która w niczym nie ustępuje atrakcyjnością, aukcją, które wystawia konkurencja. W końcu i nasze produkty zyskują odpowiednie tło, klienci z cała pewnością to docenia. Nasze produkty w końcu zaczną się lepiej sprzedawać.
  Program oferuje hosting zdjęć na aukcję Allegro - łatwo bez znajomości HTML.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy magazynowe »

  Prowadzenie niewielkiej dwu osobowej firmy nie jest wymagającym zadaniem, dlatego że większość rzeczy można samemu ogarnąć. Trudności zaczynają się w momencie gdy rozporządzamy dużą liczbą mienia trwałego jednak nie możemy sobie pozwolić na nowego pracownika który byłby w stanie zająć się tylko inwentaryzacją. Tutaj nasza firma przychodzi Państwu z pomocną dłonią. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w dziedzinach takich jak program do inwentaryzacji bądź zarządzania czasem pracy pracowników. Nasze aplikacje dedykujemy zarówno niewielkim przedsiębiorstwom jak i dużym zakładom pracy zatrudniającym ponad tysiąc pracowników. Dostosowujemy je do tak niestandardowych zadań jak kierowanie ruchem lotniczym bądź składowanie nieczystości. Nasze oprogramowanie działa również w starostwach. Nie ma lepszego potwierdzenia jakości i niezawodności aniżeli wygrane przez nas przetargi.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firefox do pobrania »

  Jedna z najlepszych przeglądarek internetowych. Udostępnia przydatne do komfortowego przeglądania funkcje, jednak do dyspozycji internautów oddano setki wtyczek i rozszerzeń pozwalających przystosować program do spersonalizowanych potrzeb. Mozilla Firefox dysponuje metodą przeglądania stron w kartach, blokowania irytujących okienek. Wbudowany, do naszej dyspozycji oddany został fajny menadżer pobierania plików. Wśród podstawowych zalet przeglądarki bardzo często wymienia się prędkość funkcjonowania, zgodność ze standardami oraz olbrzymią liczbę dostępnych rozszerzeń.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program dla nieruchomości »

  Praca doradcy nieruchomości stała się mobilna, to znaczy, że przywykł do ciągłego poruszania się i przebywania poza pracą. Podczas spotkań z nabywcami warto mieć możliwość zaproponowania bieżącej oferty, również w przypadku, kiedy prawdopodobny nabywca zmienia swoje preferencje. właśnie takie udogodnienia daje właśnie nasze oprogramowanie funkcjonujące online. Ma multum różnorodnych filtrów, które doskonale przydają się, aby odfiltrować celne z zapytanie bazy propozycji zapisanych do systemu.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy komputerowe »

  Vortal zawiera wszystko, co związane z plikami, oprogramowaniem i wszelkiego stylu komputerowymi aktualnościami. Naszym zadaniem jest udostępnienie użytkownikom sieci internet szybkiego i łatwego dostępu do najlepszych i najnowszych programów z wszystkich najważniejszych dziedzin, a oprócz tego treści z nimi związanymi. Startujemy z aplikacjami dla najpopularniejszego systemu operacyjnego - Windows, ale w planach są kolejne. Prawie każdy płatny program ma swój darmowy zamiennik. Dlaczego za coś płacić, jeżeli już można to posiadać za darmo? Nie potrzebujesz wurzucać kasy na antywira? Nie powinniśmy! Najnowsze darmowe antywirusy całkowicie służą do zastosowań prywatnych. Dzięki tej metodzie zatroszczysz się o Twojego peceta i o swój portfe.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Intersystem - systemy komputerowe RAKS »

  Od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą i wdrażaniem systemów do zarządzania RAKS.
  Naszymi klientami są biura rachunkowe, instytucje oraz firmy.
  Wszystkim naszym klientom proponujemy dobór oprogramowania, wdrożenia, szkolenia, konsultacje telefoniczne, pomoc techniczną w zakresie korzystania z programu.
  W naszej ofercie znaleźć można m.in. programy:
  - finansowo- księgowe,
  - sprzedażowo-magazynowe,
  - kadrowo-płacowe.

  INTERSYSTEM
  30-019 Kraków
  ul. Mazowiecka 25

  biuro@intersystem.pl
  www.intersystem.pl

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Livehelp »

  Jeśli chcą Państwo podnieść wiarygodność swojej strony internetowej, bądź sklepu internetowego warto rozejrzeć się za sprawdzonym oprogramowaniem, które poprawi wizerunek Waszego biznesu. Instalacja oprogramowania livechat firmy Pffchat na pewno przyniesie pozytywny skutek. Da waszym klientom możliwość sprawnej komunikacji z Państwa firmą. Pozwoli na rozmowę konsultantów z gośćmi na stronie. Pozytywnie przełoży się na obroty w waszym sklepie internetowym.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spolszczenia do gier »

  Serdecznie witamy na najlepszej witrynie internetowej oddanej grom i aplikacjom, które uprzednio zostały spolszczone. Podejmujemy się tego jakże trudnego zadania w zamiarze zapewnienia wielbicielom programów możliwości korzystania z nich w języku ojczystym. Nasz portal internetowy zawiera spolszczenia do gier i programów, programy po polsku i gry jak i, polskie wersje. Poza tym, każdy odiwedzający ma możliwość dołączenia prywatnych spolszczeń, w zamiarze podzielenia się z odmiennymi użytkownikami. Zachęcamy do korzystania z naszej strony.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje wizualne »

  Co dają nam Prezentacje wizualne? Potencjał użycia jest bardzo duży. Narzędzie to przeznaczone jest zwłaszcza dla posiadaczy obiektów (branży turystycznej oraz nieruchomości). Można jednak wykorzystać tę aplikację w celu stworzenia galerii zdjęć ze szkolnych lat lub prezentacji produktu, a nawet wykonania gry! Możliwe, że sam odkryjesz więcej zastosowań. Przekonasz się już wkrótce. Prezentacja wizualna jest narzędziem, które dozwala wgrać fotografie, w zależności od rodzaju Państwa działalności mogą to być np. fotografie towarów lub w przypadku hotelu bądź dewelopera układy piętra czy budynku. Następnie na te fotografie można nanieść dodatkowe informacje tekstowe – zaznaczając obszar zdjęcia nadać mu etykietę albo stworzyć odsyłacz.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • AIMP »

  Świetny darmowy program służący do odtwarzania mp3 i innych. Aplikacja poza samą funkcją ustawiania list i odtwarzania muzyki posiada również zestaw narzędzi zapewniających na edycję słów, konwertowanie audio pomiędzy innymi formatami, zgrywanie płyt czy nagrywanie audio. Wszystkie te narzędzia mają zastosowanie w wersji rozszerzonej programów której nie jest wbudowana w skład podstawowego odtwarzacza. Dodatkowym plusem AIMP to dostępność wtyczek i skinów mających wpływ na dostosowanie wyglądu odtwarzacza do osobistych zachcianek.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program magazynowy »

  Konieczność prowadzenia księgowości firmy jest w Polsce narzucony odgórnie, przez szczególne ustawy i przepisy. Księgowość to baza na której prowadzący swoją działalność gospodarczą rozlicza się z Urzędem Skarbowym. Komputeryzacja rzecz jasna miała wielki wpływ na tę formę pracy. Program księgowy zastąpił obecnie wiele obliczeń, które musiały być rozrysowane na kartce papieru. Spowodowało to wielkie przyśpieszenie niektórych procesów. Informatyzacja procesu księgowości – wciąż nie ustająca – niewątpliwe ułatwiła pracę samym zawodowym księgowym.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program dla biura nieruchomości »

  eKOMAKO Makler Nieruchomości to kompletne narzędzie do wspomagania pracy biura nieruchomości. Dzięki pracy on-line maklerzy mogą uzyskać dostęp do potrzebnych informacji nawet w terenie, będąc u kontrahenta. Zapisana oferta może być od razu prezentowana w serwisie www biura nieruchomości. Zapraszamy do bezpłatnych, niezobowiązujących testów, aby sami mogli się Państwo przekonać o zaletach naszego programu przeznaczonego dla biur nieruchomości.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Workflow »

  LOGITO stanowiący autorski produkt firmy Ideo Sp. z o.o. jest to oprogramowanie e-commerce umożliwiające skuteczną elektroniczną wymianę dokumentów w firmie. Skutkuje to automatyzacją wszystkich procesów zachodzących w firmie, które wiążą się z rotacją dokumentów. LOGITO przygotowane przez Ideo Sp. z o.o. jako elektroniczny schemat obiegu danych jest nieodzowne w aktualnie współcześnie działających firmach oraz instytucjach, w których kierownicy dbają o sprawny przepływ informacji. LOGITO dostępne jest w dwóch wersjach: dla firm oraz dla administracji. W zależności od instytucji – prywatnej bądź państwowej, można nabyć odpowiedni system upraszczający wymianę dokumentów. LOGITO to dogodne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw, które ma sprawnie działać. Wdrożenie elektronicznego systemu obiegu dokumentów z całą pewnością pozwoli na sprawniejsze zarządzanie każdą instytucją. Systemy zarządzania dokumentami takie jak LOGITO zapewniają nie tylko zmniejszenie wydatków w danej organizacji, lecz również uporządkowanie posiadanych dokumentów w przedsiębiorstwach, co wpływa bezpośrednio na sprawne działanie całej firmy.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • InsERT GT »

  Programy Insert GT to zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem. Wysoki stopień zintegrowania modułów pozwala znacznie ograniczyć czas niezbędny na jego obsługę. System jest bardzo łatwy w użyciu, większość niezbędnych funkcji jest dostępna w sposób bardzo intuicyjny. Insert GT daje się prosto modyfikować poprzez możliwość tworzenia własnych zestawień, oraz specjalizowanych modułów w oparciu o pakiety Sfera dla Insert GT. Bezpłatna infolinia handlowa: 800 109 509.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: