Odzyskiwanie Danych Podkategoria: Odzyskiwanie Danych

 • Odzyskiwanie danych »

  Utraciłeś dane? Potrzebujesz pomocy, by je odzyskać? Powstała w 1998 roku firma Mediarecovery pomoże Ci odzyskać utracone dane z dysku twardego i karty pamięci. Dzięki Mediarecovery odzyskasz dokumenty, zdjęcia z wakacji, wszystko to co straciłeś. Katowicka firma, to nie tylko odzyskiwanie danych, ale i jedno z największych europejskich laboratoriów informatyki śledczej posiadające Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego Drugiego Stopnia, potwierdzające zdolność do bezpiecznego przetwarzania informacji niejawnych opatrzonych klauzulą tajne i poufne. Zaufaj ekspertom, powierz swój nośnik Mediarecovery. Możesz go dostarczyć również w punkach w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu oraz Sopocie.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych »

  Szybkie odzyskiwanie danych z dysków, pendrive i innych nośników danych. Nasz cennik usług uzależniony jest od stopnia zniszczenia dysku twardego. Współpracujemy z kilkoma renomowanymi firmami - zobacz referencje. Każdemu może przytrafić się utrata firmowych informacji bez których nie będziemy mogli dalej pracować. W takich sytuacjach przychodzi z pomocą firma odzyskująca dane, dobrze jest kontakt pod ręką do takiej firmy.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy antywirusowe, Kaspersky antywirus »

  ITXON.pl - dystrybucja, sprzedaż i wdrażanie oprogramowania antywirusowego, narzędziowego oraz do ochrony danych.

  Staliśmy się Głównym Przedstawicielem na Polskę znanych i cenionych na rynku, międzynarodowych firm i korporacji: Acronis, DeviceLock Inc., Entensys, Parallels Inc.

  Jesteśmy również Autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy Kaspersky Lab Polska, która przyznaje nam corocznie (od 2006 roku) Certyfikat Dystrybutora Roku.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium odzyskiwania danych Ram-serwis we Wrocławiu »

  Utrata danych z dysku twardego potrafi dotknąć każdego. Istnieją jednak firmy dzięki, którym utracone dane można odzyskać nawet w najbardziej beznadziejnym przypadku. Jeżeli więc utraciłeś istotne dane, odwiedź nasze laboratorium odzyskiwania danych na Osiedlu Kosmonautów 19D/36 w Poznaniu! Specjalizujemy się w profesjonalnym odzyskiwaniu profesjonalne odzyskiwanie danych, posiadamy laboratoria w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Przeprowadzamy odzyskiwanie z HDD uszkodzonego logicznie i fizycznie. Oferujemy odzyskiwanie danych ze wszystkich typów HDD. Pozbywamy się awarii z każdego komputera bez względu czy jest to desktop czy laptop. Powstaliśmy po to, by pomagać Klientom w nieprzewidzianych sytuacjach. Naszych klientów traktujemy w sposób indywidualny.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Odzyskiwanie Danych

Odzyskiwanie Danych - nowa strona:

Adres: