Itelix Investment - programy dla gastronomii ul. Górczewska 30, 01-147 Warszawa

Itelix Investment - programy dla gastronomii ul. Górczewska 30, 01-147 Warszawa
Usługi informatyczne, obieg dokumentów i programy dla gastronomii to główne gałęzie naszej działalności. Ponadto specjalizujemy się w technologiach pozyskiwania i analizy informacji, specjalistycznych systemach informatycznych dla wydawców, technologiach tworzenia interaktywnych publikacji elektronicznych. Zdobyte doświadczenie oraz głęboka wiedza sprawiają, że jesteśmy w stanie świadczyć usługi informatyczne. Obsługujemy specjalizowane systemy dla przedsiębiorstw. Dostarczamy Państwu gotowe rozwiązania od projektu systemu, przez wdrożenie oprogramowania, na szkoleniach kadry kończąc. Proponujemy nowoczesne oprogramowanie dla gastronomii, pomagające w osiągnięciu trwałych i korzyści biznesowych. Specjalne programy zarządzania dokumentami są gwarantem nie tylko sprawnego obiegu dokumentów, ale także ich profesjonalnego przechowywania i późniejszego, łatwiejszego wyszukiwania.

Szczegóły strony www.itelix.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.itelix.pl:

Itelix Investment - programy dla gastronomii ul. Górczewska 30, 01-147 Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 197

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Livehelp »

  Jeśli chcą Państwo podnieść wiarygodność swojej strony internetowej, bądź sklepu internetowego warto rozejrzeć się za sprawdzonym oprogramowaniem, które poprawi wizerunek Waszego biznesu. Instalacja oprogramowania livechat firmy Pffchat na pewno przyniesie pozytywny skutek. Da waszym klientom możliwość sprawnej komunikacji z Państwa firmą. Pozwoli na rozmowę konsultantów z gośćmi na stronie. Pozytywnie przełoży się na obroty w waszym sklepie internetowym.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Serdecznie zapraszamy do poznania się z nowości na rynku w dziedzinie obsługi informatycznej firm, zarówno tych małych, jak również tych dużych. Świadczone są rzetelne świadczenia w zakresie serwisu oraz sprzedaży sprzętu komputerowego o bardzo pozytywnej jakości, który ma certyfikaty i wszystkie niezbędne atesty.
  Klienci prywatni i firmowi, zapraszani są do korzystania z takich usług i artykułów jak: oprogramowanie dla firm, programy dla firm, oraz obsługa informatyczna, outsourcing IT, oraz odzyskiwanie danych a takżeprzywracanie plików.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program dla nieruchomości »

  Praca doradcy nieruchomości stała się mobilna, to znaczy, że przywykł do ciągłego poruszania się i przebywania poza pracą. Podczas spotkań z nabywcami warto mieć możliwość zaproponowania bieżącej oferty, również w przypadku, kiedy prawdopodobny nabywca zmienia swoje preferencje. właśnie takie udogodnienia daje właśnie nasze oprogramowanie funkcjonujące online. Ma multum różnorodnych filtrów, które doskonale przydają się, aby odfiltrować celne z zapytanie bazy propozycji zapisanych do systemu.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Intersystem - systemy komputerowe RAKS »

  Od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą i wdrażaniem systemów do zarządzania RAKS.
  Naszymi klientami są biura rachunkowe, instytucje oraz firmy.
  Wszystkim naszym klientom proponujemy dobór oprogramowania, wdrożenia, szkolenia, konsultacje telefoniczne, pomoc techniczną w zakresie korzystania z programu.
  W naszej ofercie znaleźć można m.in. programy:
  - finansowo- księgowe,
  - sprzedażowo-magazynowe,
  - kadrowo-płacowe.

  INTERSYSTEM
  30-019 Kraków
  ul. Mazowiecka 25

  biuro@intersystem.pl
  www.intersystem.pl

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • CDN Partner - CTI Gliwice »

  Firma Centrum Technologii Informatycznej posiada status Złotego Partnera Comarch i równocześnie jest jednym z bardziej prężnie rozwijających się firm komputerowych w Gliwicach. Firma istnieje już kilka lat na rynku, oferując wszechstronną obsługę informatyczną przedsiębiorstw a także programy Comarch. Naszą specjalnością jest wdrażanie i obsługa systemów CDN XL a także CDN Optima. Dostarczamy wszechstronne usługi zawierające analizę przedwdrożeniową, wdrożenia, szkolenia, serwis.
  CDN XL jest kompleksowym, zintegrowanym programem klasy ERP do zarządzania firmą. Został stworzony z myślą o dużych i średnich firmach. Składa się z wielu współpracujących ze sobą modułów, takich jak: Produkcja, Sprzedaż, Księgowość, CRM, Analizy. Umożliwia objęcie swym działaniem dowolnych newralgicznych działów przedsiębiorstwa.
  Z kolei Comarch Optima to aplikacja dla firm, klasy ERP przeznaczona dla małych i srednich firm. Dzięki modułowej konstrukcji jest niedrogie jak również łatwe w instalacji i użytkowaniu dając użytkownikom świetne narzędzie do prowadzenia firmy.
  ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • AIMP »

  Świetny darmowy program służący do odtwarzania mp3 i innych. Aplikacja poza samą funkcją ustawiania list i odtwarzania muzyki posiada również zestaw narzędzi zapewniających na edycję słów, konwertowanie audio pomiędzy innymi formatami, zgrywanie płyt czy nagrywanie audio. Wszystkie te narzędzia mają zastosowanie w wersji rozszerzonej programów której nie jest wbudowana w skład podstawowego odtwarzacza. Dodatkowym plusem AIMP to dostępność wtyczek i skinów mających wpływ na dostosowanie wyglądu odtwarzacza do osobistych zachcianek.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spolszczenia do gier »

  Serdecznie witamy na najlepszej witrynie internetowej oddanej grom i aplikacjom, które uprzednio zostały spolszczone. Podejmujemy się tego jakże trudnego zadania w zamiarze zapewnienia wielbicielom programów możliwości korzystania z nich w języku ojczystym. Nasz portal internetowy zawiera spolszczenia do gier i programów, programy po polsku i gry jak i, polskie wersje. Poza tym, każdy odiwedzający ma możliwość dołączenia prywatnych spolszczeń, w zamiarze podzielenia się z odmiennymi użytkownikami. Zachęcamy do korzystania z naszej strony.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy magazynowe »

  Prowadzenie niewielkiej dwu osobowej firmy nie jest wymagającym zadaniem, dlatego że większość rzeczy można samemu ogarnąć. Trudności zaczynają się w momencie gdy rozporządzamy dużą liczbą mienia trwałego jednak nie możemy sobie pozwolić na nowego pracownika który byłby w stanie zająć się tylko inwentaryzacją. Tutaj nasza firma przychodzi Państwu z pomocną dłonią. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w dziedzinach takich jak program do inwentaryzacji bądź zarządzania czasem pracy pracowników. Nasze aplikacje dedykujemy zarówno niewielkim przedsiębiorstwom jak i dużym zakładom pracy zatrudniającym ponad tysiąc pracowników. Dostosowujemy je do tak niestandardowych zadań jak kierowanie ruchem lotniczym bądź składowanie nieczystości. Nasze oprogramowanie działa również w starostwach. Nie ma lepszego potwierdzenia jakości i niezawodności aniżeli wygrane przez nas przetargi.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • GIMP »

  Darmowy zaawansowany program do obróbki grafiki. Dzięki swoim funkcjom może śmiało konkurować z drogimi aplikacjami komercyjnymi. Zapewnia on obsługę wielu formatów plików. Ze względu na prywatne zalety doskonale nadaje się on do pracy grafika komputerowego, a też dla fotografa, niemniej jednak także niedoświadczonej osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z grafiką lub woli mieć program do: zmiany barw grafiki, rozmiarów plików, skalowania, retuszu, wycinania czy wklejania. GIMP może pochwalić się również bardzo dobrą stabilnością oraz dodatkowo szybkim działaniem.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program magazynowy »

  Konieczność prowadzenia księgowości firmy jest w Polsce narzucony odgórnie, przez szczególne ustawy i przepisy. Księgowość to baza na której prowadzący swoją działalność gospodarczą rozlicza się z Urzędem Skarbowym. Komputeryzacja rzecz jasna miała wielki wpływ na tę formę pracy. Program księgowy zastąpił obecnie wiele obliczeń, które musiały być rozrysowane na kartce papieru. Spowodowało to wielkie przyśpieszenie niektórych procesów. Informatyzacja procesu księgowości – wciąż nie ustająca – niewątpliwe ułatwiła pracę samym zawodowym księgowym.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »