Itelix Investment - programy dla gastronomii ul. Górczewska 30, 01-147 Warszawa

Itelix Investment - programy dla gastronomii ul. Górczewska 30, 01-147 Warszawa
Usługi informatyczne, obieg dokumentów i programy dla gastronomii to główne gałęzie naszej działalności. Ponadto specjalizujemy się w technologiach pozyskiwania i analizy informacji, specjalistycznych systemach informatycznych dla wydawców, technologiach tworzenia interaktywnych publikacji elektronicznych. Zdobyte doświadczenie oraz głęboka wiedza sprawiają, że jesteśmy w stanie świadczyć usługi informatyczne. Obsługujemy specjalizowane systemy dla przedsiębiorstw. Dostarczamy Państwu gotowe rozwiązania od projektu systemu, przez wdrożenie oprogramowania, na szkoleniach kadry kończąc. Proponujemy nowoczesne oprogramowanie dla gastronomii, pomagające w osiągnięciu trwałych i korzyści biznesowych. Specjalne programy zarządzania dokumentami są gwarantem nie tylko sprawnego obiegu dokumentów, ale także ich profesjonalnego przechowywania i późniejszego, łatwiejszego wyszukiwania.

Szczegóły strony www.itelix.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.itelix.pl:

Itelix Investment - programy dla gastronomii ul. Górczewska 30, 01-147 Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 197

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Livehelp »

  Jeśli chcą Państwo podnieść wiarygodność swojej strony internetowej, bądź sklepu internetowego warto rozejrzeć się za sprawdzonym oprogramowaniem, które poprawi wizerunek Waszego biznesu. Instalacja oprogramowania livechat firmy Pffchat na pewno przyniesie pozytywny skutek. Da waszym klientom możliwość sprawnej komunikacji z Państwa firmą. Pozwoli na rozmowę konsultantów z gośćmi na stronie. Pozytywnie przełoży się na obroty w waszym sklepie internetowym.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-mail Marketing »

  GetResponse to nowoczesna platforma oferująca setki praktycznych, multimedialnych rozwiązań niezbędnych do prowadzenia profesjonalnych i efektywnych kampanii marketingowych z wykorzystaniem e-maili.

  Email Marketing dzięki innowacyjnym technologiom oraz wieloletniemu doświadczeniu GetResponse gwarantuje najwyższą skuteczność w dostarczaniu wiadomości prosto do skrzynek mailowych Twoich subskrybentów. Wykorzystujemy wszelkie dostępne sposoby i narzędzia, aby zmaksymalizować skuteczność Twoich działań.

  GetResponse - maksimum korzyści z email marketingu:

  * funkcjonalne, przyjazne w użyciu narzędzie
  * dostępna wersja darmowa oraz atrakcyjne pakiety cenowe
  * najwyższa dostarczalność wiadomości prosto do skrzynek subskrybentów
  * zarządzanie małymi oraz dużymi bazami adresowymi
  * zaawansowana automatyzacja i personalizacja wysyłek
  * przejrzyste raportowanie wyników kampanii
  * ochrona anty-spamowa.


  Wieloletnie doświadczenie, które procentuje!

  GetResponse posiada ponad 10-letnie doświadczenie w email marketingu i dostarczalności poczty elektronicznej na rynkach całego świata. Rocznie dostarczamy ponad pięć miliardów wiadomości email i obsługujemy ponad 140,000 małych i średnich przedsiębiorstw oraz wielu klientów korporacyjnych ze 172 krajów.

  Profesjonalna pomoc ekspertów

  Oferujemy najwyższej klasy konsulting w zakresie kreacji i prowadzenie kampanii email marketingowych. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami z całego świata oraz aktywne uczestnictwo w międzynarodowych inicjatywach i konferencjach branżowych pozwalają nam dostarczać fachową i profesjonalną pomoc.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne sklepy internetowe na terenie miasta Warszawa »

  Rekomendowana strona www należy do firmy FHConex działającej w Warszawie. Pracownicy gwarantują kompleksową obsługę z zakresu IT oraz dziedziny e-commerce. Oferta firmy adresowana jest do m.in. klientów indywidualnych. Sklepy internetowe Warszawa to pewność wysokiego standardu oraz niezawodności artykułów. Profesjonalizm i dobra organizacja pracy wpływa na pozytywne opinie o firmie.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • CDN Partner - CTI Gliwice »

  Firma Centrum Technologii Informatycznej posiada status Złotego Partnera Comarch i równocześnie jest jednym z bardziej prężnie rozwijających się firm komputerowych w Gliwicach. Firma istnieje już kilka lat na rynku, oferując wszechstronną obsługę informatyczną przedsiębiorstw a także programy Comarch. Naszą specjalnością jest wdrażanie i obsługa systemów CDN XL a także CDN Optima. Dostarczamy wszechstronne usługi zawierające analizę przedwdrożeniową, wdrożenia, szkolenia, serwis.
  CDN XL jest kompleksowym, zintegrowanym programem klasy ERP do zarządzania firmą. Został stworzony z myślą o dużych i średnich firmach. Składa się z wielu współpracujących ze sobą modułów, takich jak: Produkcja, Sprzedaż, Księgowość, CRM, Analizy. Umożliwia objęcie swym działaniem dowolnych newralgicznych działów przedsiębiorstwa.
  Z kolei Comarch Optima to aplikacja dla firm, klasy ERP przeznaczona dla małych i srednich firm. Dzięki modułowej konstrukcji jest niedrogie jak również łatwe w instalacji i użytkowaniu dając użytkownikom świetne narzędzie do prowadzenia firmy.
  ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • AIMP »

  Świetny darmowy program służący do odtwarzania mp3 i innych. Aplikacja poza samą funkcją ustawiania list i odtwarzania muzyki posiada również zestaw narzędzi zapewniających na edycję słów, konwertowanie audio pomiędzy innymi formatami, zgrywanie płyt czy nagrywanie audio. Wszystkie te narzędzia mają zastosowanie w wersji rozszerzonej programów której nie jest wbudowana w skład podstawowego odtwarzacza. Dodatkowym plusem AIMP to dostępność wtyczek i skinów mających wpływ na dostosowanie wyglądu odtwarzacza do osobistych zachcianek.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firefox do pobrania »

  Jedna z najlepszych przeglądarek internetowych. Udostępnia przydatne do komfortowego przeglądania funkcje, jednak do dyspozycji internautów oddano setki wtyczek i rozszerzeń pozwalających przystosować program do spersonalizowanych potrzeb. Mozilla Firefox dysponuje metodą przeglądania stron w kartach, blokowania irytujących okienek. Wbudowany, do naszej dyspozycji oddany został fajny menadżer pobierania plików. Wśród podstawowych zalet przeglądarki bardzo często wymienia się prędkość funkcjonowania, zgodność ze standardami oraz olbrzymią liczbę dostępnych rozszerzeń.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przenośne programy »

  Prezentujemy zestaw plików, które można uruchamiać bez instalacji z dowolnego nośnika, na przykład. klucza USB. Zestaw zawiera wybrane najlepsze i najnowsze wersje bezpłatnych plików. Wystarczy rozpakować archiwum, podając ścieżkę dostępu do przenośnej pamięci typu Flash, na przykład. D:. Zbiór został wzbogacony o wygodne menu startowe. Pliki Portable nie wymagające instalacji. Możesz mieć w każdej sytuacji przy sobie swój program na nośniku USB, PenDrive i uruchamiasz program bez instalowania.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Workflow »

  LOGITO stanowiący autorski produkt firmy Ideo Sp. z o.o. jest to oprogramowanie e-commerce umożliwiające skuteczną elektroniczną wymianę dokumentów w firmie. Skutkuje to automatyzacją wszystkich procesów zachodzących w firmie, które wiążą się z rotacją dokumentów. LOGITO przygotowane przez Ideo Sp. z o.o. jako elektroniczny schemat obiegu danych jest nieodzowne w aktualnie współcześnie działających firmach oraz instytucjach, w których kierownicy dbają o sprawny przepływ informacji. LOGITO dostępne jest w dwóch wersjach: dla firm oraz dla administracji. W zależności od instytucji – prywatnej bądź państwowej, można nabyć odpowiedni system upraszczający wymianę dokumentów. LOGITO to dogodne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw, które ma sprawnie działać. Wdrożenie elektronicznego systemu obiegu dokumentów z całą pewnością pozwoli na sprawniejsze zarządzanie każdą instytucją. Systemy zarządzania dokumentami takie jak LOGITO zapewniają nie tylko zmniejszenie wydatków w danej organizacji, lecz również uporządkowanie posiadanych dokumentów w przedsiębiorstwach, co wpływa bezpośrednio na sprawne działanie całej firmy.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • GIMP »

  Darmowy zaawansowany program do obróbki grafiki. Dzięki swoim funkcjom może śmiało konkurować z drogimi aplikacjami komercyjnymi. Zapewnia on obsługę wielu formatów plików. Ze względu na prywatne zalety doskonale nadaje się on do pracy grafika komputerowego, a też dla fotografa, niemniej jednak także niedoświadczonej osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z grafiką lub woli mieć program do: zmiany barw grafiki, rozmiarów plików, skalowania, retuszu, wycinania czy wklejania. GIMP może pochwalić się również bardzo dobrą stabilnością oraz dodatkowo szybkim działaniem.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program magazynowy »

  Konieczność prowadzenia księgowości firmy jest w Polsce narzucony odgórnie, przez szczególne ustawy i przepisy. Księgowość to baza na której prowadzący swoją działalność gospodarczą rozlicza się z Urzędem Skarbowym. Komputeryzacja rzecz jasna miała wielki wpływ na tę formę pracy. Program księgowy zastąpił obecnie wiele obliczeń, które musiały być rozrysowane na kartce papieru. Spowodowało to wielkie przyśpieszenie niektórych procesów. Informatyzacja procesu księgowości – wciąż nie ustająca – niewątpliwe ułatwiła pracę samym zawodowym księgowym.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »