Ebooki Podkategoria: Ebooki

 • Tanie audiobooki »

  iBOOKer.pl to księgarnia internetowa posiadająca w swojej ofercie bogatą kolekcję audiobooków. Każdy miłośnik książki odnajdzie tutaj pożądaną przez siebie pozycję. Już nie trzeba zamawiać opasłych tomów ksiąg. Wystarczy tylko jeden plik, który można z łatwością przenosić na odtwarzaczu mp3 i cieszyć się książką praktycznie w dowolnym miejscu. Uczyń czytanie książek łatwiejszym i przyjemniejszym, i postaw z nami na audiobooki!

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia gandalf »

  Zachęcamy do odwiedzenia naszego książkowego portalu, księgarni internetowej STREFA SŁOWA, która skupia głównie literaturę psychologiczno-społeczną, lecz nie tylko. W katalogu wyszukają Państwo także literaturę kobiecą, jak oraz biznesową, społeczną, kulinarną. Wszystkie oferowane publikacje są nowe, dbamy o jakość również cenę oferowanych produktów. Książki przekazujemy błyskawicznie, bez opóźnień, dlatego idealnie nadają się na prezent, czy nagrodę. Zapraszamy również do zapoznania się z działem Nowości, gdzie znajdują się aktualne promocje, i nowe publikacje.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audiobooki »

  Jesteśmy księgarnią internetową promującą ebooki, audiobooki, książki drukowane oraz książki audio wydane na cd. Nasze produkty to w większości poradniki opisujące jak rozwiązać poszczególne problemy, stosunkowo popularne we współczesnym społeczeństwie. Oferujemy produkty najwyższej jakości, podzielone na kategorie tematyczne, napisane przez specjalistów.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia internetowa »

  Strona księgarni internetowej promującej ciekawe i wartościowe publikacje. Wszystkie produkty są najwyższej jakości, pisane przez specjalistów, ludzi którzy mają doświadczenie w danych dziedzinach. Służą oni pomocą w rozwiązaniu najpopularniejszych problemów współczesnego społeczeństwa. Dzięki książkom promowanym na tej stronie dowiesz się wielu istotnych informacji, które mogą pomóc Ci w różnych dziedzinach życia. Wszystkie publikacje podzielone są na kategorie tematyczne, dzięki czemu łatwo znajdziesz wiedzę, której szukasz. Współpracujemy z popularnymi polskimi wydawnictwami, dzięki czemu mamy produkty o bardzo dużej wartości merytorycznej.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ebooki »

  Książki elektroniczne, czyli ebooki zyskują coraz większą oglądalność w stosunku dopublikacji drukowanych. Dzieje się to dzięki obecności internetu. Ebooki są elektroniczne, a więc nie jest zużywany papier do ich wytworzenia. Są zatem bardziej ekologiczne. Zapisane są one w pliku pdf, który można uruchomić przy pomocy wielu programów. Aktualnie powstaje coraz więcej portali oferujących ebooki. Jedną z nich jest Twój Ebook, gdzie możemy pobrać darmowe fragmenty publikacji, które są pogrupowane w tematyczne kategorie ułatwiając ich znajdowanie.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ebooki

Ebooki - nowa strona:

Adres: