Wróżby Podkategoria: Wróżby

 • Laura Mei - Wróżka, wróżby »

  Jestem wróżką, nazywam się Laura Mei. Zajmuje się numerologią i astrologią. Za sprawą astrologii i numerologii poznałam siebie i naprostowałam swoje wnętrze,co pozwoliło mi na absolutnie inne percypowanie siebie, ludzi i świata. Zajmuje się Numerologią, wykonuje portret numerologiczny, antycypuje z numerologii, deliberuję wpływ liczb na życie i jak to zagospodarować, wykonuję horoskop astrologiczny oraz prognozowanie astrologiczne. Każdy z nas ma swój jedyny program wpisany w los, który realizujemy poprzez nasze cechy charakteru. Od ponad 15 lat zajmuję się profesjonalnie przynoszeniem pomocy. Pomagam ludziom uporządkować ich życie.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka - Magda Antares »

  Mam na imię Magda. Zapraszam wszystkich ciepło w znajomość poprzez sfery ciała, umysłu i duszy. Istnieje spora drużyna miłośników wiedzy tajemnej, ezoterycznej. Witryna, którą stworzylam pozwala być stale na bieżąco, i znać wszelkie wyniki. Mamy możliwość tutaj przeczytać na temat ezoteryki oraz o tym czy warto poznać taką wiedzą. Przyjemna grafika sprawia, że z witryny www.antares-magda.pl korzysta się niezwykle przyjemnie. Zapraszamy na nasze strony, do częstych a nawet codziennych wizyt - będzie to dla nas największa radość z naszej twardej roboty.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Wrozbita.pl to ezoteryczny portal dla osób zaciekawionych przepowiedniami, horoskopem, ezoteryką. Na naszej stronie fachowe wróżki i wróżbiarze pomogą Ci odgadnąć własną przyszłość. Za wsparciem kart tarota, dowiesz się co czeka Cię w najbliższej przyszłości w życiu prywatnym, zawodowym, miłosnym i familijnym. Zdołasz także poznać osobisty horoskop na najbliższe dni, tygodnie, miesiące a nawet lata. Dowiesz się co znaczy Twoje imię, i jaki wpływ na Twoje życie ma Twoja data narodzin. Przedstawiamy rodzaje talizmanów, które oddziaływają na dane osoby. W naszym portalu zrozumiesz również przepowiednie najsłynniejszego wróżbity globu - Nostradamusa. Polskie czarodziejki mają zdolność przepowiadania za pomocą kart, opisanych przez tego potężnego mistrza. Jeżeli jesteś gotowy poznać osobistą przyszłość, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wróżby

Wróżby - nowa strona:

Adres: