Sennik Podkategoria: Sennik

 • Senniki »

  Gdy chcemy dowiedzieć się co znaczą nasze sny, najlepiej jest otworzyć sennik, w którym znajdziemy szczegółowo przedstawione różne zdarzenia. Oczywiście niektóre rzeczy prosto skojarzyć z najróżniejszymi ogólnikami i wszystko możemy na różne metody odczytywać, i porównywać z naszym życiem. Jednakże większość ludzi nie uznaje czegoś takiego jak senniki i najróżniejsze wróżby, które mają przewidywać bieg wydarzeń. Niektóre osoby twierdzą natomiast, że przewidywanie wydarzeń może wywoływać nieszczęście i jest przez mnóstwo osób potępianie. Senniki mamy możliwość odnaleźć równie dobrze na stronach internetowych, a również w czasopismach i telewizji.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sennik online »

  Jaka jest natura snów? Czy to prawda, że pokazują przyszłość? Kontaktowanie się ze zmarłymi to prawda? Tak wiele pytań otacza tajemniczą sferę snów. Zgłęb tajemnice marzeń sennych z Sennikiem Profetis. Gdy wielokrotnie nawiedza Cię ten sam sen, prawdopodobnie Twoja podświadomość próbuje Ci coś powiedzieć. Ale sny mówią symbolami, które trzeba rozszyfrowywać. Nasz Sennik wykorzystuje wieloletnie doświadczenia kultur oraz podejście psychologiczne, by odcyfrować niejasne znaczenie snów. Skorzystaj z tej wiedzy i zajrzyj w swoje wnętrze, a przekonasz się jakie są Twoje prawdziwe pragnienia i emocje. Zapraszamy w podróż w nieznane.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sennik internetowy »

  Jeśli często trudno Ci zrozumieć swój sen, skorzystaj z naszego sennika online. Dysponujemy obszerną bazą sennych marzeń wraz z ich interpretacją. Odszukasz tu znaczenie snów i symboli, objaśnienia najbardziej typowych sennych objawień. Musisz pamiętać, że każdy sen ma ukryte znaczenie i jest odbiciem naszej rzeczywistości. Sny są wyrażane na zasadzie symboliki, mogą przekazywać ukryte marzenia, pragnienia oraz problemy. Sennik daje możliwość odgadnięcia przekazu, zrozumienie i często rozwiązanie problemu. W naszym serwisie poszczególne symbole ułożone są w kolejności alfabetycznej, dzięki czemu szybko odnajdziesz interesującą Cię frazę. Sennik jest na bieżąco aktualizowany i poszerzany o nowe tłumaczenia. Zapraszamy na naszą stronę senniki.us Poznaj znaczenie swojego snu!

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Wrozbita.pl to ezoteryczny portal dla osób zaciekawionych przepowiedniami, horoskopem, ezoteryką. Na naszej stronie fachowe wróżki i wróżbiarze pomogą Ci odgadnąć własną przyszłość. Za wsparciem kart tarota, dowiesz się co czeka Cię w najbliższej przyszłości w życiu prywatnym, zawodowym, miłosnym i familijnym. Zdołasz także poznać osobisty horoskop na najbliższe dni, tygodnie, miesiące a nawet lata. Dowiesz się co znaczy Twoje imię, i jaki wpływ na Twoje życie ma Twoja data narodzin. Przedstawiamy rodzaje talizmanów, które oddziaływają na dane osoby. W naszym portalu zrozumiesz również przepowiednie najsłynniejszego wróżbity globu - Nostradamusa. Polskie czarodziejki mają zdolność przepowiadania za pomocą kart, opisanych przez tego potężnego mistrza. Jeżeli jesteś gotowy poznać osobistą przyszłość, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sennik

Sennik - nowa strona:

Adres: