Transleto

Transleto
TRANSLETO oferuje tłumaczenia standardowe i specjalistyczne z języka angielskiego na polski w następujących dziedzinach: film, muzyka, radio, telewizja, technologia muzyczna, gry komputerowe, software, internet, sport, turystyka, historia, historia starożytna, historia nowożytna, kultura, sztuka, literatura sf/fantasy, medycyna naturalna, ezoteryka. Tłumaczenia z angielskiego O jakości zleconego tłumaczenia często decyduje nie tylko wysoki poziom znajomości języka reprezentowany przez tłumacza, lecz dogłębne zrozumienie oraz znajomość specyfiki i tematyki związanej z tłumaczonym tekstem. TRANSLETO wychodzi naprzeciw obu tym wymaganiom i proponuje profesjonalne usługi translatorskie najwyższej jakości i za niewygórowaną cenę. Wypracowana metodyka szybkiej i wydajnej pracy pozwala mi skutecznie i terminowo realizować wszelkie zamówienia. TRANSLETO to kombinacja szybkości, skuteczności, terminowości a przede wszystkim wysokiej jakości świadczonych usług.

Szczegóły strony www.transleto.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.transleto.com.pl:

Transleto

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 244

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenie francuskiego »

  Centrum translacji Supertłumacz.pl gwarantuje najwyższej jakości przekłady z języka francuskiego tekstów specjalistycznych, np.: umów lub zaleceń lekarskich. Firma Współpracuje z tłumaczami specjalistycznymi z wielu dziedzin, co sprawia, że nie nastręcza trudności realizacja najtrudniejszych zleceń.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne z Tide Translator »

  Tide Translator to niezwykłe biuro tłumaczeń, które w komunikacji z klientami wykorzystuje zaawansowane technologie informatyczne. Dzięki temu zlecanie oraz śledzenie realizacji tłumaczeń jest niezwykle wygodne oraz zapewnia szybkość oraz wiarygodność. Nasi tłumacze wykonują tłumaczenia tekstów specjalistycznych oraz zwykłych z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz wielu innych.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Alingua to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się tłumaczeniami wszelkiego typu. Wykonuje tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe, ekspresowe, techniczne oraz specjalistyczne. Realizuje również przekłady całych witryn internetowych na wszystkie języki Unii Europejskiej. Tłumacz niemieckiego może wykonać zlecenie współpracując ze specjalistą danej dziedziny, dzięki czemu nasi klienci mają pewność co do wartości merytorycznej tekstu. Dbając o jakość i rozwój firmy udostępniliśmy nowe usługi w kategoriach: tłumaczenia rosyjski oraz tłumaczenia angielski. Wejdź na nasza stronę i zapoznaj się z nowościami!

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie na rosyjski »

  Biuro tłumaczeń Futura Centrum Językowe nieustannie dba oto, aby ich przekłady pisemne były coraz doskonalsze. Każde zadanie jest opracowywane indywidualnie, a specjaliści z Futura Centrum Językowego dbają o własny rozwój zawodowy. Pracownicy Centrum od lat współpracują z klientami z całej Europy. Otrzymywane przez biuro międzynarodowe certyfikaty, udowadniają ich wysokie umiejętności w dziedzinie przekładów. 

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia pisemne »

  W tłumaczeniach pisemnych dla przedsiębiorstw specjalizuje się biuro tłumaczeń Tide Translator. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów takich jak listy, pisma, umowy oraz porozumienia. Realizacja tłumaczeń specjalistycznych to znakomite zespolenie znajomości języka z wykwalifikowaną wiedzą. Szeroki wachlarz tłumaczeń specjalistycznych znajduje się w ofercie biura. Wysoki poziom tłumaczy, szybka realizacja zleceń to te cechy, które sprawiają, że cieszą się zaufaniem grupy zadowolonych usługobiorców.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń – łatwo dostępne dla klientów z całej Polski, zarówno osób indywidualnych jak i firm. Zapewnia internetowy kontakt z obsługą i udziela natychmiastowej informacji o kosztach tłumaczenia. Brak ograniczeń co do języka i treści dokumentu. Biuro opracuje każdy rodzaj tłumaczeń fachowych: medycznych, technicznych i prawniczych. Nad każdym tekstem pracuje tłumacz, wyspecjalizowany w konkretnym słownictwie.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia na język holenderski »

  Do prawidłowego działania przedsiębiorstwa potrzebne jest doskonałe tłumaczenie wszelakich tekstów specjalistycznych. Jednak wśród propozycji centrum przekładów Supertłumacz coś dla siebie znajdą nie tylko przedsiębiorcy, ale także wszyscy, którzy potrzebują klasowych tłumaczeń na holenderski wszelkiego typu tekstów, jak na przykład CV. Dla ludzi pracujących w centrum przekładów Supertłumacz przede wszystkim najważniejsze jest zadowolenie klientów i nienaganna opinia o firmie.

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły Wrocław »

  MTlumaczenia.pl to witryna internetowa Zespołu Tłumaczy Przysięgłych i Technicznych Nr 1. Omawiane biuro tłumaczeń posiada przeszło pięćdziesięcioletnie doświadczenie w tłumaczeniu. Zarówno tłumacze przysięgli, jak i specjalistyczny są bardzo doświadczeni. Za szeroką ofertę językową odpowiada np. tłumacz niemieckiego czy tłumacz włoskiego. Specjalność firmy to oferta tłumacz przysięgły Wrocław, czyli przekład dokumentów. W dodatku firma zajmuje się przekładem dokumentów niezbędnych do rejestracji auta.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem biur w Warszawie »

  Rozpocząłeś biznes internetowy i niejednokrotnie pewnie rozmyślałeś się nad tym co zrobić, aby przychody z posiadania e-biznesu były coraz większe. Najważniejsze to powinieneś posiadać jakieś stosowne pomieszczenie do prowadzenia e-biznesu. Więc jeśli poszukujesz czegoś w stolicy kraju to szukasz ogłoszeń oraz ofert o brzmieniu wynajem biur w Warszawie. Następnym z przykładów, aby powiększyć obroty w sklepie może być np. wprowadzenie programu lojalnościowego. Informacja o istnieniu poszczególnego sklepu internetowego jest bardzo istotne w reklamie biznesu internetowego. Kontrahent musi wiedzieć o istnieniu Twojego biznesu. Tak więc prócz biura musisz zatroszczyć o jego reklamę. Nie może Twój biznes w cieniu za pozostałymi,albowiem najzwyczajniej zostanie niestety, ale można oznajmić, że zrównany z ziemią.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Symultaniczne »

  Jesteśmy biurem tłumaczeń z długoletnim doświadczeniem, które w swojej pracy przede wszystkim stawia na jakość świadczonych usług. Wobec tego, że dla nas najważniejsza jest satysfakcja kontrahentów pracowników dobieramy niezwykle dokładnie, dogłębnie sprawdzając ich opinię w branży oraz posiadane stopnie naukowe. Większość z naszych pracowników posiada uprawnienia do tłumaczeń przysięgłych. Krajowymi klientami są np. instyucje publiczne oraz globalne przedsiębiorstwa, czyli klienci, którzy żądają realizowania restrykcyjnych standardów dotyczących terminowości oraz jakości zrealizowanych tłumaczeń.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »