Środki czystości Podkategoria: Środki czystości

 • Środki czystości, chemia profesjonalna. »

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która zapoczątkowała swoje działania w województwie małopolskim w 2003 roku. Za pomocą internetu oferujemy nasze produkty na rynku ogólnopolskim.
  Oferujemy profesjonalne środki czystości, czyściwa, dozowniki, suszarki do rąk, ręczniki papierowe, sprzęt myjący, maszyny czyszczące, chemia profesjonalna, chemia dla gastronomii. Zaopatrujemy biura, sklepy, hotele, szpitale, szkoły, hipermarkety. Naszym atutem jest niewątpliwie indywidualne i profesjonalne podejście do problemów związanych z utrzymaniem czystości u każdego z naszych klientów.
  Nasza oferta jest również adresowana do klientów, którzy muszą spełniać wymogi systemu HACCP.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Myjnie parowe »

  Zastanawiasz się nad kupnem myjek parowych? Zajrzyj koniecznie na naszą witrynę. Znajdziesz tam ofertę firmy, która zajmuje się handlem tego rodzaju produktami. Możesz tu dokonać wyboru czegoś z profesjonalnych myjek lub tych domowych. Jeśli zarządzasz hotelem to tu odnajdziesz bardzo dobry sprzęt, przez co twoi pracownicy łatwo utrzymają w nim porządek. Gospodyni domowa też ma możliwość nabyć sobie taki sprzęt, który pomoże w sprzątaniu domu. Wszystko w zależności od twoich potrzeb. Jeśli chcesz utworzyć myjnię ręczną to na tej stronie znajdziesz potrzebny sprzęt. Na stronie tej zapoznasz się z najważniejszymi informacjami o firmie. Opublikowano tam dokładny opis ich działalności. Gdy gdy będziesz zdecydowany by zakupić daną myjkę, to znajdziesz tam dane kontaktowe. Propozycja tej firmy jest niezwykle interesująca.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy centralnego odkurzania Enke Vacuum Polska »

  Enke Vacuum stosuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, rozwiązanie tej firmy są bardzo proste oraz bardzo intuicyjne. Odkurzacze centralne oraz systemy centralnego odkurzenia to główne produkty tej firmy. Pozwalają na utrzymanie czystości, a użytkowanie jest bardzo proste. Odkurzania jest teraz dziecinnie łatwe i bardzo przyjemne.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt do sprzątania »

  W sklepie Myjo każdy może kupić wysokiej jakości akcesoria do sprzątania, co idealnie sprawdza się w zakładach i domach. W naszej ofercie znajduje się zarówno profesjonalny sprzęt dla firm sprzątających jak i niedrogi do warunków domowych. Gorąco polecamy profesjonalny sprzęt firmy Vermop, która oferuje najwyższej jakości mopy, myjki, ściągaczki i akcesoria do sprzątania. Zamówienia odbierane są również telefonicznie. Towar wysyłamy paczkomatem i kurierem, sprzęt do sprzątania można również odbierać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym, który zlokalizowany jest w Łodzi. Mocno zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszego sklepu.

  Data dodania: 06 07 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Środki czystości

Środki czystości - nowa strona:

Adres: