Regulatory temperatury

Regulatory temperatury
Nasza firma Junkers zajmuje się produkcją gazowych urządzeń grzewczych, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. Firma ta posiada ponad 100-letnią tradycję. W związku z tym posiadamy duże doświadczenie w produkcji tego typu produktów. Junkers jest działem branżowym firmy Robert Bosch sp. z o.o, który na rynku istnieje od 1993 roku.

Szczegóły strony junkers.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę junkers.pl:

Regulatory temperatury

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 143

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AKRIM - konstrukcje stalowe Ostroróg »

  Opracujemy, wyprodukujemy i zainstalujemy każdą konstrukcję stalową o ciężarze jednego elementu do 1.5 tony i gabarytach: długość - 8m, szerokość - 1.45m, wysokość - 2.4m. Zabezpieczenia antykorozyjne według życzenia Klienta.
  Wykonujemy ekspertyzy techniczne z profilu konstrukcji stalowych. Specjalizujemy się w konstrukcjach wysokich typu: maszty i wieże telekomunikacyjne, kominy stalowe.
  Wykonujemy roboty rozbiórkowe metodami standardowymi, jak również sposobami alpinistycznymi w przypadku obiektów wysokich.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Firma począwszy od 1999 roku prowadzi handel elementami najlepszych układów pneumatyki i hydrauliki siłowej. Ogromne doświadczenie w dziedzinie usług pozwala na przeprowadzanie najbardziej wymagających projektów, remontów oraz instalacji. Profesjonalnie przygotowana kadra inżynierska pozwala na dobór zamienników nie istniejących już podzespołów oraz doradztwo w zakresie układów sterowania.

  Szeroka oferta w zakresie elementów takich jak: hydraulika siłowa, pneumatyka oraz armatura przemysłowa - spełnia najwyższe wymogi i posiada wszelkie wymagane certyfikaty. Oferujemy bezusterkowe i trwałe urządzenia wykonawcze, również dla krańcowych warunków pracy w przedsiębiorstwach takich jak huty, odlewnicze, ocynkownie czy zakłady posiadające prasy hydrauliczne.

  Nasze produkty to najwyższej jakości zasilacze hydrauliczne, oparte o innowacyjne technologie. Spełniające doskonale swoją pracę przy małym zużyciu energii i długiej, bezawaryjnej pracy.

  Zapraszamy do zapoznania się z największą ofertą układów pneumatyki i hydrauliki siłowej i armatury przemysłowej w Polsce!

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lustra sklepowe »

  Firma GEMMA od lat specjalizuje się w sprzedaży zabezpieczeń i kontroli hal produkcyjnych, magazynów, sklepów oraz pomieszczeń firmowych i publicznych.
  Dostarczamy także elementy małej architektury dla miast i klientów prywatnych.Wykonamy bezpłatny audyt bezpieczeństwa w Państwa przedsiębiorstwie. Doradzimy czy, jak i gdzie zamontować lustra, barierki i inny sprzęt zwiększający bezpieczeństwo i komfort pracy w magazynie, hali produkcyjnej czy sklepie. Audyt może być też bezpłatnym szkoleniem dla Państwa pracowników BHP.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie pasów »

  Firma GEMMA od lat dostarcza elementy małej architektury dla generalnych wykonawców, urzędów miast i gmin, szkół, wspólnot mieszkaniowych i innych odbiorców na terenie całego kraju.
  Druga nasza specjalizacja to sprzedaż zabezpieczeń hal produkcyjnych i magazynów. Nasze produkty wyróżnia 25 lat doświadczenia producenta, najwyższa jakość wykonania, trwałość i gwarancja do 10 lat, wysoka estetyka i elegancja oraz konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rury stalowe »

  Serdecznie zachęcamy Was do wizyty na stronie internetowej naszej spółki. Strona ta przedstawia ofertę naszej spółki, która zajmuje się głównie projektowaniem sieci sanitarnych. W mojej ofercie zobaczycie Państwo przede wszystkim:
  rury stalowe,
  kołnierze stalowe,
  maty termoizolacyjne,
  rury preizolowane,
  I wiele innych.. Specjalizujemy się także w obrocie produktami hutniczymi. Zachęcamy wszystkie firmy chętne do podjęcia współpracy z naszą jednostką. Po więcej szczegółów namawiamy do oglądnięcia mojej strony internetowej gdzie odkryjesz zarówno wiadomości o mojej firmie jak i dane adresowe dzięki którym będziemy mogli nawiązać współpracę. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Frezowanie cnc »

  Jesteśmy firmą wdrażającą na naszym rynku nowe koncepcje technologiczne. Naszą specjalnością są produkty gumowe. Poza tym wykonujemy współpraca w zakresie toczenia cnc i frezowania cnc. Posiadamy oprogramowanie CAD/CAM, które w niedługim czasie pozwala nam wykonać oraz wdrożyć wyjątkowe wzory. Usługi wykonywane przez nasze przedsiębiorstwo są na najwyższym poziomie. W dalszym ciągu poszerzamy ofertę świadczonych usług oraz angażujemy najnowsze nowinki techniczne. Oferujemy naszym odbiorcom także konsultację techniczną, rozmowy, robienie wyrobów oraz form.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poliuretan »

  Elastomery poliuretanowe są tworzywem gumopodobnym o wysokich wskaźnikach eksploatacyjnych. Ich właściwości można kształtować w bardzo szerokim zakresie, co czyni je tworzywem niesłychanie uniwersalnym. Poliuretany mają duży zakres twardości z równoczesnym zachowaniem dużej elastyczności. Wysokie właściwości mechaniczne oraz duża odporność chemiczna powodują, że wypierają one materiały tradycyjne jak: guma metale czy ceramika. Firma Lubas jest producentem elastomerów poliuretanowych L-PUR, będących tworzywem o szerokim zakresie zastosowań, sprawdzającym się w wielu gałęziach przemysłu.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe »

  ZAKREM prowadzi działalność w zakresie produkcji maszyn transportowych. W ofercie firmy znajdują się wózki widłowe, wózki unoszące, urządzenia warsztatowe, wózki kontenerowe, wagi, nadstawki i palety, drabiny oraz elementy wyposażenia wnętrz. Produkty firmy dostępne są na terenie całej Polski w wielu miejscach sprzedaży jak również poza granicami Polski. Firma realizuje zlecenia nieszablonowe, dopasowane do określonych potrzeb klienta. Na stronie internetowej usytuowane zostały dokładne wiadomości na temat oferowanych przez firmę produktów oraz usług.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przemysłowe szkło kwarcowe »

  Szkło znajduje wiele różnorodnych zastosowań. Z uwagi na swoje własności perfekcyjnie sprawdza wie w roli izolatora, jest niewrażliwe na większość chemicznych roztworów co czyni je świetnym pojemnikiem na różne żrące ciecze lub najzwyczajniej w świecie bywa używana jako transparentna przegroda lub też ściana. Jako firma Ameko-Tech już od wielu lat wytwarza szkło do zastosowań technicznych ale także do typowego użytkowania. Produkowane przez nas szkło kwarcowe odznacza się bardzo wysoka jakością oraz parametrami wykonania. To w głównej mierze za sprawą tych zalet zdobyliśmy liczne grono stałych klientów z którymi bezustannie prowadzimy współpracę już wiele lat. W związku z tym, że bez ustanku się rozwijamy podjęliśmy decyzję aby odświeżyć naszą ofertę o nowa linię produktów - szkło solarne. Zainteresowanych nawiązaniem współpracy zapraszamy na naszą stronę internetową

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skrzyniopalety »

  Jesteśmy ogólnoświatowym liderem w obrębie wytwarzania funkcjonalnych rozwiązań wykorzystywanych w trakcie przechowywania oraz transferu towarów. Wytwarzamy różnorakie zbiorniki z tworzyw sztucznych, które przeznaczenie odnajdują w różnorodnych specjalnościach. Od branży samochodowej, przez produkcję przemysłową, sektor chemiczny do dystrybucji towarów spożywczych i roślinnych. Na rzecz każdego partnera jesteśmy w stanie uformować jednostkowe towary, które będą znakomicie dobrane do jego profilu, w czym na dodatek pomocne jest organizowane przez nas biuro projektowe.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »