Przeprowadzki Podkategoria: Przeprowadzki

 • Przeprowadzki poznań »

  Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzkach domów i mieszkań, przeprowadzkach firm, magazynowaniu, profesjonalnym pakowaniu przedmiotów, montażu, a także demontażu mebli. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Zależy nam na zaufaniu Klientów, dlatego wyróżnia nas rzetelność, uczciwość i sprawność w wykonywanych działaniach.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice »

  Kiedy dwie dekady temu nasza firma Przeprowadzki Katowice - Trans Taxi rozpoczynała działalność w sferze transportu i nikt nie przypuszczał ze będzie to trwało nieprzerwanie tyle lat.
  Tak długi okres świadczenia szeroko rozumianych usług transportowych przyczynił się do nabrania potrzebnego doświadczenia i okrzepnięcia na tym trudnym rynku jakim jest transport. Priorytetem firmy Przeprowadzki Katowice Trans Taxi jest wykonywanie kompleksowo przeprowadzki dla osób prywatnych, firm, biur, sklepów, czy magazynów. Wykorzystujemy do zabezpieczenia mienia potrzebnych do tego celu materiałów ochronnych takich jak gąbki, koce, folia bąbelkowa, papier pakowy falisty.
  W swojej ofercie mamy parę wariantów przeprowadzki, gdzie każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Najtańszy segment przeprowadzki to Express – płacisz tylko za samochód, następnie przeprowadzka zwykła ta oferta obejmuje samochód i ludzi do za i wyładunku twojego mienia.
  Ostatni segment to przeprowadzka kompleksowa obejmująca samochód tragarzy którzy przed przeniesieniem dobytku spakują go do kartonów zdemontują i zmontują przedmioty które będą tego potrzebowały.
  W ostatnim okresie nasza firma rozszerzyła teren działania w związku z tym przeprowadzki są także dostępne dla mieszkańców miast Tychy, Mikołów, Mysłowice, Bytom, Świętochłowice, Chorzów, Siemianowice, Sosnowiec.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Firma Mirotrans świadczy usługi transportowe na terenie kraju i Europy. Dysponujemy autami o ładowności do 1,5 tony. Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w branży transportowej. Specjalizujemy się w kompleksowych przeprowadzkach, oraz w regionalnych przewozach mebli, sprzętu AGD, materiałów budowlanych itp.Wykonujemy także przeprowadzki pod klucz demontaż i pakowanie i zabezpieczanie przenoszonego mienia, a następnie instalacja w miejscu docelowym. Mamy ugruntowaną pozycje na rynku usług transportowych. Daliśmy się poznać jako rzetelna firma przewozowa.Praca dla Państwa będzie dla nas zaszczytem dlatego nie ograniczamy czasu pracy i jesteśmy dostępni 24 godzinny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki firm Warszawa »

  Rzetelność, profesjonalizm i doświadczenie to główne atuty naszej firmy, której szeroko rozumianym obszarem działalności są usługi przeprowadzkowe w Warszawie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przeprowadzka nie nie należy do zadań prostych, dlatego proponujemy Państwu nasze usługi. Przedmiotem funkcjonowania przedsiębiorstwa Wynajmij Auto są zarówno przeprowadzki biur jak i klientów indywidualnych. Proponowane przez nas przeprowadzki w Warszawie realizujemy w sposób całościowy od przygotowania po transport.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Warszawa »

  Chciałbym zaprosić do odwiedzenia naszej strony internetowej na której znajdziecie Państwo naszą ofertę oraz ciekawe porady jak się przygotować do przeprowadzki
  Porady w zakładce ciekawostki na stronie głównej .
  Znajdziecie tam państwo przesądy związane z przeprowadzkami oraz różne ciekawe historyjki związane z przenoszeniem mebli i nie tylko artykuły w zakładce z życia wzięte http://przeprowadzki.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3:przesdy-i-przeprowadzki-najpopularniejsze-przesdy-dziwne-zwyczaje-zabobony-przeprowadzkowe&catid=5:ciekawostki&Itemid=16

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Nasza instytucja specjalizuje się w obeznanym przeprowadzaniu usług dotyczącym przeprowadzek, przewozu ciężkich rzeczy nie raptem we Wrocławiu lecz również na terenie całego kraju. Mamy doświadczonych pracowników, którzy prędko oraz bezpiecznie przewiozą Państwa akcesoria. Jesteśmy na rynku od wielu lat, dzięki temu nabyliśmy dużą gromadę zaspokojonych użytkowników oraz ogromne doświadczenie. Naszym największym pozytywem jest konkurencyjna opłata oferowanych poprzez nas usług w porównaniu z odmiennymi jednostkami.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie przeprowadzki Wrocław »

  Profesjonalne tanie przeprowadzki Wrocław, firma "Przeprowadzki Aleksander Krężel" oferuje następujące usługi: przeprowadzki Wrocław, przeprowadzki mieszkań i domów, przeprowadzki biur i firm, przeprowadzki magazynów.Oferujemy również możliwość magazynowania przeprowadzanych przedmiotów i rzeczy na czas nieokreślony. Posiadamy duży wybór pojazdów na każdą okazję - oferujemy przeprowadzki duże i małe w zależności od potrzeb.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Kielce 500-177-766 »

  Przeprowadzki, usługi transportowe Kielce, Morawica, Pińczów, województwo świętokrzyskie, Polska. Tanio i profesjonalnie poleca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JAKUWIK" Bielawski Jarosław. W ofercie: przeprowadzki domów, biur, szkół, bibliotek, sklepów, magazynów, instytucji i innych firm, przewóz mebli, sprzętu AGD i RTV, bankomatów, kas pancernych, sejfów, automatów do gier, pianin, fortepianów, zaopatrzenia, maszyn, urządzeń, materiałów budowlanych, dostawa towaru do klienta, wynajem samochodu wraz z kierowcą itp. Dla nas nie straszne żadne zlecenie. Przewieziemy i przeprowadzimy tanio, szybko, terminowo i solidnie. Jesteśmy najtańsi i najsolidniejsi w województwie świętokrzyskim. Zawsze jesteśmy u klienta na czas. Z nami można negocjować koszty przeprowadzek i usług transportowych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki »

  Wszystkie przeprowadzki są ubezpieczone, dlatego nasi usługodawcy nie muszą się troskać o szkody materialne. Fachowa firma, która posiada doskonałych fachowców od przeprowadzek. Przeprowadzki są wykonywane jedynie w profesjonalny sposób, czego dowodem jest satysfakcja wszystkich naszych klientów. Niezmiennie atrakcyjne ceny przeprowadzek na terenie Polski i Europy. Mamy wszelkie przydatne artykuły do pewnego przetransportowania mienia każdego wariantu.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Poznań »

  Firma Chipet istnieje na rynku usług transportowych od 1995 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się transportem bagażowym, przeprowadzkami oraz przewozami towarów. Przez ten okres zebraliśmy spore doświadczenie w dziedzinie transportu i przeprowadzek, które umożliwia nam wykonywanie usług na najwyższym poziomie.
  Nasze usługi świadczymy głównie na terenie miasta Poznania i Wielkopolski. Możliwe są także wyjazdy poza ten obszar. Wybierając nas możecie być pewni, że zamówiona usługa zostanie wykonana w pełni profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem z naszej strony.
  Cechuje nas dokładność, rzetelność, profesjonalizm oraz niskie ceny.
  Jesteśmy do Waszej dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.
  Chipet- Przeprowadzki Poznań

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki firm »

  Od paru lat robimy przeprowadzki dla małych oraz dużych firm. W związku z tym uzbieraliśmy olbrzymie doświadczenie, które wykorzystujemy w nowych zadaniach. Zanim zaczniemy przeprowadzkę, klienci podpisują umowę, gdzie zawarte są wszystkie szczegóły dotyczące transportu. Przeprowadzki są jedną z najtrudniejszych usług. W tej branży liczy się głównie doświadczenie. Ważne jest, aby firma miała wszelki sprzęt wymagany do pewnego oraz sprawnego wypełnienia usługi.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Biur, Przeprowadzki Firm, Przeprowadzki Wrocław Cennik »

  "ABA-Przeprowadzki" Wrocław jest firmą, która specjalizuje się w świadczeniu usług przeprowadzkowych na najwyższym poziomie. Wychodzimy vis-a-vis potrzebom zaś oczekiwaniom klientów zainteresowanych profesjonalną, kompleksową organizacją usług relokacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi przeprowadzkowe na terenie miasta Wrocławia, podczas gdy zaś całego województwa dolnośląskiego. W pracy wyrafinowany podkreślenie kładziemy na stan świadczonych usług zaś obronność. Jesteśmy punktualni, dokładni zaś co najważniejsze konkurencyjni cenowo. Ze względu nam zaoszczędzą Państwo trwanie zaś zminimalizują koszty. żywiołowo zaś systematycznie poszerzamy krąg naszych klientów. Obecnych zaś przyszłych kontrahentów serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport ciężkich urządzeń, transport Kraków »

  W czasach silnego rozwoju społeczeństwa, sektor usług jest rozbudowany do maksimum. Każde przedsiębiorstwo wykorzystuje półprodukty lub towary od innych dostawców, a ponadto innowacyjne maszyny, które często mają dużą masę. Gdy firma jest zmuszona do zmiany własnej siedziby albo przemieszczenia hali produkcyjnej w inne miejsce, potrzebny będzie transport ciężkich urządzeń. To jedna z usług świadczonych przez firmę Euro-Trans ZŻ. Możesz z niej skorzystać natychmiast. Profil usługowy jednostki Euro-Trans ZŻ to transport. Kraków to miasto, gdzie koncentruje się znaczna część wykonywanych przez nas zamówień. Niemniej jednak z racji charakterystyki tej branży, jesteśmy gotowi, żeby wesprzeć Cię w wyprowadzce nawet poza granice naszego kraju. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i zapytaj o bezpłatną ewaluację kosztów transportu.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przeprowadzki

Przeprowadzki - nowa strona:

Adres: