Ogród Podkategoria: Ogród

 • Pielęgnacja drzew »

  Pielęgnacja oraz wycinka drzew na śląsku. Nasi pracownicy mają wymagane kwalifikacje i spore doświadczenie niezbędne do wykonywania pracy. Bezproblemowe oraz profesjonalne usuwanie lasów. Zapraszamy do przeglądu ofert naszej firmy "Wycinkadrzew.com.pl" oraz do korzystania z ofert wycinania drzew na terenie województwa śląskiego. Opcja otrzymania zrębków opałowych i przemysłowych umożliwi Ci rozdrobnić drzewo żeby uzyskane zrębki nadawały się dobrze na opał. Tania wycinka drzew. Wycinanie drzew pomoże Wam w uzyskaniu szerszej przestrzeni do gospodarowania. Tanie wylesienia oraz zrębkowanie drewna. Zdecydowanie większa ilość gospodarzy determinuje się na usuwanie zalesień, dlatego polega z ofert profesjonalnych firm usuwających drzewa.

  Data dodania: 10 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodniczy sklep z iglakami »

  Sklep ogrodniczy, dzięki któremu możemy kupić sadzonki roślin do założenia własnego ogrodu. Z pominięciem pośredników - jest to sklep szkółki - właściciele mogą ustanowić szczególnie niskie ceny i pełen profesjonalizm. Sprzedawany asortyment należy do unikatowych towarów - są to małe sadzonki roślin ozdobnych. Sadzonki iglaków, roślin liściastych oraz bylinek dostarczane są do kontrahentów jedynie w wiosną i jesienią. Wśród odmian oferowanych przez szkółkę są: świerk kłujący srebrzysty, sosna czarna, jałowiec Limme Glow, cyprysik Boulevard, tuja Smaragd itp.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wertykulator, kosiarki »

  Warto po zimie zregenerować nasz trawnik, który przez długie miesiące leżał odłogiem, przykryty grubą warstwa śniegu. Posłuży nam do tego maszyna zwana wertykulator. Dzięki niemu usuniemy z trawnika brzydki filc roślinny, chwasty i porosty, a także natniemy darń trawnika. W ten sposób nasz zielony dywan łatwiej będzie przyswajał składni odżywcze oraz wodę. Po takim zabiegu mamy pewność, że nasz trawnik zacznie ładnie rosnąć. Musimy więc poszukać kosiarki. Zapraszamy do naszego internetowego sklepu ogrodniczego ROL-Invest, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór maszyn, narzędzi i urządzeń ogrodniczych!

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krzewy ozdobne - Bielsko »

  Nasza oferta skierowana jest zarówno dla klientów detalicznych i hurtowych. Dla klientów hurtowych możemy zaoferować ogromny wybór wierzby szczepionej głównie hakuro-nishiki w wielu wysokościach oraz roślin iglastych szczepionych. Na wiosnę posiadamy również wrzośce w różnych odmianach, a od sierpnia również wrzosy. Wszystko jest dostępne do wyczerpania zapasów w danym sezonie. Z drugiej strony klienci detaliczni mogą kupić u Nas rośliny w większym asortymencie czasami dosłownie w pojedynczych sztukach, są to rarytasy wśród krzewów liściastych oraz iglastych.
  Kup już dzisiaj rośliny.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studio Ogród »

  Zaprojektujemy Ci taki ogród o jakim zawsze marzyłeś. Nasze usługi skierowane są zarówno dla firm jak i indywidualnych klientów. Znajdziesz nas na ulicy Powstańców Śląskich w Rzeszowie. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki ogrodowe, meble dziecięce »

  Sklep, w którym można znaleźć zabawki ogrodowe, meble dziecięce, akcesoria udoskonalające place zabaw, dekoracje ogrodowe, zabawkowe pojazdy i wiele innych sprzętów typowych dla placów zabaw, często sprowadzanych specjalnie na zamówienie dla szkół i przedszkoli.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szklarnie ogrodowe artbud »

  Świeże warzywa to doskonały sposób na dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych witamin i mikroelementów. Tylko szklarnia przydomowa z poliwęglanu pozwoli na uprawę warzyw przez okrągły rok. Tego rodzaju szklarnie doskonale nadają się do postawienia w każdym ogrodzie, chroniąc wszystkie przydomowe uprawy, jednocześnie stanowiąc doskonały element dekoracyjny. Wykonane z poliwęglanu pokrycie szklarni przydomowej chroni nie tylko przed gradem ale także przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Teraz Państwa uprawy będą doskonale zabezpieczone a Państwo będą mogli cieszyć się smakiem zdrowych warzyw, dzięki wydłużonej wegetacji.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Siatki ogrodzeniowe »

  Biznes Pajęczyna działa nieustannie od 1984 roku w miejscowości Zielonki na przedmieściach Krakowa. Interes zajmowała się produkcją siatki ogrodzeniowej oraz podtynkowej typu Rabitza i gwoździ. W 2001 roku jako indywidualna firma w Polsce sygnowaliśmy umowę jedynej sprzedaży na teren Małopolski z liderem na miarę globalną w branży wyrobów z drutu firmą BEKAERT Fencing teraz BETAFENCE. Aktualnie także zajmujemy się fabrykacją bram i furtek oraz wydajnej dystrybucji gotowych systemów ogrodzeniowych, różnorodnych siatek, krat, mat zbrojeniowych, akcesoriów ogrodzeniowych itp. co trwa aż do dzisiejszego dnia.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogród

Ogród - nowa strona:

Adres: