Komputery Podkategoria: Komputery

 • Usługi graficzne Warszawa »

  Wytwarzanie i usługi graficzne - kompleksowa obsługa. W spisie produktów i usług między innymi zaprojektowanie logotypów koncept oraz przeniesienie do postaci wektorowej, projekt i druk: ulotek, folderów, szaty graficznej dla opakowań, wkładek do kalendarzy, banerów, kasetonów, standów, ekspozytorów, i tym podobne

  Projekt i druk wizytówek standardowych (1000szt. - papier 300 lub 350g z nadrukiem
  pełno kolorowym CMYK 4+4 dwustronnie foliowanym) oraz nieszablonowych.
  Kreowanie grafiki dla stron internetowych, sklepów e-commerce,
  szablonów www Allegro.

  Co więcej wszelkiego artykuły multimedialne i
  prezentacje (Flash + AS, PowerPoint, HTML, Pdf.

  Projekty fotopolimerów do dalszego przygotowania w drukarni. Sesje zdjęciowe z zakresu zdjęć produktowej - obrazki makro, fotografia z powietrza (lotnicza), ilustracje produktów, lokali, i tym podobne.

  Zapraszamy Cię do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, która dostępna jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa laptopów Gdynia »

  Strona www firmy oferującej usługi z zakresu naprawy laptopów różnych producentów. DrLaptop oferuje pomoc we wspomnianych dziedzinach głownie na terenie Gdyni i Sopotu; stąd jeśli gdy masz trudności ze sprzętem komputerowym - skontaktuj się telefonicznie lub odwiedź serwis drlaptop.pl. Poza awariami komputerów firma doskonale poradzi sobie z reperacją notebooków czy tabletów graficznych; jednym słowem drLAPTOP to kompleksowe pogotowie komputerowe w Twoim rejonie, dostępne 24h na dobę w systemie d2d, w domu klienta a niekiedy nawet zdalnie. Jeśli naszła Cię awaria - po prostu wykonaj telefon.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Laptopy »

  Sklep internetowy posiadający w swoim asortymencie nader bogatą ofertę takich produktów jak komputery, notebooki, drukarki oraz wszelkiego rodzaju oprogramowanie. Jest to sklep komputerowy charakteryzujący się domyślną nawigacją znacząco wpływającą na łatwość poruszania się po stronie oraz dokonywania zakupów. Towary znajdujące się w ofercie sklepu posortowane są w stosowne kategorie, których spis znajduje się w łatwo dostępnym menu towarzyszącym na każdej podstronie sklepu. Menu to pozwala na to aby w każdym momencie była możliwość na przedostanie się do właściwej kategorii. Dodatkowym narzędziem jest wyszukiwarka, która pozwala na szybkie wyszukanie konkretnego produktu. Disysytem to sklep, który wskazane jest odwiedzić ponieważ łatwo i szybko można odnaleźć interesującą propozycję dostępną w atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla małych i średnich firm »

  Jesteśmy jedną z najlepszych firm informatycznych na rynku wdrażającą rozwiązania dla przedsiębiorstw. Pomagamy w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej korporacji: systemów ERP, MES czy Business Intelligence. Firma nasza powstała w 1992 roku, i od samego początku świadczy szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, a oprócz tego wdrażaniem systemów informatycznych wraz z dostawą sprzętu, oprogramowania i jego implementacją, a oprócz tego dostarczaniem elementów aktywnej sieci. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane podmioty do współpracy.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komputery »

  Firma Comtrade znajduje się w Bielsku Białej. Zaczęła swoją działalność w 2006 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Firma prowadzi sprzedaż używanego sprzętu komputerowego. W ofercie posiadamy m.in. komputery używane, monitory, laptopy, drukarki. Na sprzęt poleasingowy zawsze udzielamy gwarancji, która jest dokładnie opisana na naszej stronie internetowej.

  Początkowo naszą działalność prowadziliśmy opierając się na aukcjach internetowych. Obecnie posiadamy sklep elektroniczny, oraz sklep tradycyjny w Bielsku Białej na ulicy Cieszyńskiej 43.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komputer Informatyka dla Firm »

  Usługi komputerowe dla mikrofirm w obszarze ochrony danych, serwisu oprogramowania i sprzętu. Doradzamy przy wyborze sprzętu informatycznego dla firmy. Oferujemy pomoc przy wyborze, instalacji i konfiguracji oprogramowania do zarządzania mikrofirmą. Przygotowujemy publikacje elektroniczne - foldery reklamowe. Wykonujemy witryny internetowe jako suystem zarządzania treścią. Proponujemy software, które umożliwia ograniczenie wydatków początkowych oraz łatwą rozbudowę dorozbudowanego systemu.

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • R.E.J. Business Group - Obsługa prawna, rejestracja znaków towarowych, rejestracja firm, usługi IT, windykacja, outsourcing usług. »

  Proponujemy dla firm: pomoc prawna, rejestracja firm, windykacja, serwis komputerowy, odzyskiwanie danych, zezwolenia, pozwolenia, doradztwo, wyjazdy na targi, wystawy, misje gospodarcze. Rejon naszego działania obejmuje teren polski a w szczególności jest to Warszawa, Pruszków, Nadarzyn, Milanówek, Grodzisk

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Netasq »

  Ochrona danych osobowych to jedna z podstaw życia w współczesnym świecie. Jest przecież rzeczą całkowicie zrozumiałą, iż chcielibyśmy, żeby wiele wiadomości na nasz temat pozostało bez ujrzenia światła dziennego. Nasze poglądy, wyznanie, światopogląd, kolor skóry i inne wrażliwe dla nas zagadnienia nie powinny być przedmiotem zainteresowania osób trzecich. I choć te informacje udaje się nam zabezpieczyć najczęściej bez większych problemów, to musimy się niestety pogodzić, że w czasach ogólnodostepnej informatyzacji społeczeństwa nie jesteśmy w stanie zapanować nad obiegiem niektórych wiadomości na temat naszej osoby. naturalnie Ustawa o Ochronie Danych Osobowych gwarantuje nam poczucie bezpieczeństwa, jednak nie odbiera ona usługodawcom całkowitych dyspozycji przetwarzania naszych presonaliów. Na przykład w środowisku internetowym można przetwarzać nasze imiona oraz nazwiska, nr PESEL, adres zameldowania, korespondencyjny a także elektroniczny. Rzecz jasna zawsze możemy odmówić upowszechniania danych na nasz temat, jednakże wówczas musimy się liczyć z odmową zakonczenia zamówionej usługi. Warto też wiedzieć, że zawsze mamy prawo do uzyskania obszernych informacji na temat przetwarzania naszych danych osobowych. Opróćz tego zawsze możemy zażądać zaniechania przetwarzania naszych danych osobowych, jeśli uznamy tylko, że proces ten narusza nasze dobra osobiste.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Delpol - serwis laptopów Wrocław, ul. Sienkiewicza 106/2 »

  Kłopoty z komputerem mogą przydarzyć się także i Tobie. Nawet najlepszy sprzęt od sprawdzonego producenta może nawalić. Przyczyn problemu może być wiele od wirusów przez przegrzewanie się sprzętu na uszkodzeniach mechanicznych kończąc. Nie każdy musi znać się na sprzęcie elektronicznym. W odpowiedzi na zróżnicowane Państwa potrzeby powstał nasz serwis. Głównym przedmiotem działalności firmy Delpol jest serwis laptopów we Wrocławiu. Oferujemy usługi w rozwiązywaniu problemów związanych z uszkodzeniem sprzętu komputerowego. Proponowany przez nas serwis laptopów zapewnia profesjonalną, rzetelną i miłą obsługę, intrygujące ceny, a przede wszystkim krótkie terminy realizacji napraw. Największym atutem firmy jest ambitny, pełen pasji zespół ludzi, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Serwis notebooków, obejmuje naprawę płyt głównych, ekranu LCD oraz klawiatury.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki »

  E-market to sklep online, obecny od wielu lat na rynku. Tylko u nas kupisz niezawodne akcesoria komputerowe, takie jak notebooki, laptopy, aparaty fotograficzne, mp3, pamięć flash, monitory lcd, drukarki atramentowe, nawigacja samochodowa, czy najlepsze programy. Zakupy w naszym sklepie to prawdziwa radość, a jeśli nie chcesz płacić cen przesyłki, odbiór osobisty możliwy jest w mieście Poznań.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Komputery

Komputery - nowa strona:

Adres: