Klimatyzacja Podkategoria: Klimatyzacja

 • Klimatyzacje, Urządzenia gastronomiczne, Serwis AGD, Części zamienne »

  W naszej ofercie posiadamy perfekcyjnej jakości sprzęt w atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się wyposażaniem lokali gastronomicznych w urządzenia producentów takich jak Gorenje czy Stalgast. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, co pozwala nam służyć Państwu fachowym doradztwem. Odwiedzając nasz sklep internetowy mogą Państwo dokonać zakupu bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 12 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły biurowe online »

  Posłuchaj, co mam ci do powiedzenia, zobacz a nie pożałujesz. Sklep z artykułami biurowymi przedstawi Tobie najlepszą Ofertę produktów biurowych oraz gry i zabawy, klimatyzacje, medycyna sportowa, sporty zimowe oraz wiele innych. Przeglądnij Oferty i wybierz dla Siebie to, co Tobie odpowiada. Szeroka gama produktów zaspokoi Twoje potrzeby. W dziale artykuły biurowe znajdziesz wszystko to co potrzebne jest do prowadzenia firmy w zakresie prowadzenia biura - skorzystaj teraz. Zadbaj także o zdrowie i o aktywność fizyczną.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory LG »

  Klimatyzatory LG to sprzęty zbudowane przy wykorzystaniu ekskluzywnych materiałów i zasobów gwarantują czystość, czystość oraz optymalne wyniki. Perfekcyjne do używania w domu, ogromnej mocy narzedzia kilmatyzujące o unowocześnionym wzornictwie zespalają w sobie siłę i ergonomię zapewniając komfort jak również użyteczność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również w momencie jakichkolwiek pytań prosimy o indywidualne konsultacje u naszych pracowników.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Rheem »

  Dbałość o naszą wygodę w codziennym życiu to obecnie podstawa dziedziny architektury i projektowania wnętrz. Oddajemy Państwu serwis oddany tematyce wentylacji oraz montażowi sprzętów z nimi związanych. Air Home Systems to doświadczona i rozpoznawalna na rynku krakowskim spółka zajmująca się serwisowaniem systemów klimatyzacyjnych w domach zarówno wielorodzinnych jak i w blokach. Spółka działania także w dziedzinie sprzętów nadmuchowych.
  Na prezentowanej stronie głównej znajdziecie Państwo przydatne informacje o firmie i całościowy schemat ofert, jakie Air Home Systems proponuje swoim klientom.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Klimatyzacji Warszawa »

  Clima Polska Sp. z o.o. istnieje odkąd 1996 roku. Jesteśmy autoryzowanym dealerem urządzeń klimatyzacyjnych marki TOSHIBA, CARRIER, STULZ, MITSUBISHI HEAVY INDUSTRY LTD, MITSUBISHI ELECTRIC zaś FUJI ELECTRIC. Oferujemy swoje usługi w zakresie dostaw urządzeń zaś części zamiennych, doboru, montażu zaś także profesjonalnego serwisu klimatyzatorów typu split, systemów multi-split, pomp ciepła powietrze-powietrze, agregatów skraplających do central wentylacyjnych, systemów VRF zaś klimatyzacji precyzyjnej. Klimatyzatory oferowane za pośrednictwem firmę Clima Polska Sp. z o.o. posiadają certyfikat na znak bezpieczeństwa zaś certyfikat efektywności energetycznej. Zakupione urządzenia objęte są gwarancją na trwanie odkąd 24 do 60 miesięcy, w związki odkąd producenta. Proponujemy Państwu klimatyzatory ścienne, kasetonowe, podsufitowe, typu pulpit, kanałowe, chillery, rooftopy, agregaty wody lodowej, klimakonwektory.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konieczna klimatyzacja »

  Promowana profesjonalna firma Alles Cool funkcjonuje na polskim rynku. Posiadamy liczne certyfikaty, które świadczą o naszej fachowości i solidności. Konieczna klimatyzacja sprawia, że można wytworzyć zdrowe i świeże powietrze. Na naszej stronie internetowej są umieszczone bardziej szczegółowe informacje.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacje warszawa »

  Jesteśmy wprawną firmą, która nieustannie stawia klienta i jego potrzeby na pierwszym miejscu. Jedną z dziedzin jakimi się frapujemy jest ocieplanie. Nie ulega kwestii że ocieplanie jest bardzo istotne, a głównie gospodarność energii gdy ogrzewamy, dlatego przedstawiamy doskonałe produkty. Bardzo ważną sferą jaką się frapujemy jest dystrybucja urządzeń klimatyzacyjnych i każdych podobnych które mają na celu optymalizację warunków w pomieszczeniach. Mamy serwis sprzętu dla klientów.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory wrocław »

  Większość z ludzi cały rok wyczekuje na okres wakacji, a co z tym związane na porę letnią. Dość więc, że czas ten będzie się kojarzył z odpoczynkiem od zajęć zawodowych i domowej codzienności, to w dodatku będzie oznaczał pełne słońca dni, które pozwalają nam nie pamiętać o zimowym okresie. Ale, gdy już nadejdą te słoneczne dni, jedynym o czym będziemy myśleć staje się wentylacja. Siedząc w pracy, kawiarni bez klimatyzacji czy mieszkaniu nagrzanym od słonecznych promieni, chcemy od nowa czuć chłód, ponieważ upał nas wykańcza. Można by rzec, że nie znajdziemy takiego czasu podczas całego okresu roku, z którego bylibyśmy zadowoleni do końca. Z jednej strony czekamy na gorące dni, lecz gdy już one w pełni nadejdą, najlepszą rzeczą która nas odpręża jest dobra wentylacja w pomieszczeniu, w którym przebywamy. Rzecz jasna wentylacji będzie brakować nam w szczególności, gdy jesteśmy wewnątrz jakiś pomieszczeń, przede wszystkim w większych miastach, gdzie jednak trudniej będzie się znosić upały, niż na łonie natury z dala od zanieczyszczeń i spalin. Gdy będziemy odpoczywać na leżaku, a gdzieś dookoła będą nam śpiewać ptaszki, wtedy wentylacja potrzebna nie będzie, ponieważ lekki wietrzyk absolutnie będzie nam wystarczał.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Klimatyzacja

Klimatyzacja - nowa strona:

Adres: