Hurtownie Podkategoria: Hurtownie

 • Hurtownia elektryczna »

  Internetowy Sklep Elektryczny - sklep elektryczny z ofertą wiodących producentów: Hager, Polo, Eaton, Moeller, Berker, F&F, Kanlux, GE Lighting, Kontakt Simon i wiele innych.
  Grupa Inwestycyjna GAMA SP. Z O.O. zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów elektroinstalacyjnych.
  Specjalizujemy się w dystrybucji osprzętu firm: POLO i BERKER, aparatury modułowej HAGER i MOELLER oraz kabli i przewodów wiodących producentów na rynku.
  Oferta nasza skierowana jest do szerokiej rzeszy klientów hurtowych i indywidualnych, którzy dzięki profesjonalizmowi naszych sprzedawców zostaną kompleksowo obsłużeni oraz mogą liczyć na fachowe porady. Dzięki podpisanym umowom z renomowanymi producentami branży elektrycznej i elektrotechnicznej nasz dział handlowy może wyjść na przeciw oczekiwaniom naszym najlepszym klientom kierując do nich bardzo atrakcyjną ofertę handlową.
  www.elektryk.pl

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aparatura elektryczna BHU S.A. »

  Artykuły elektrotechniczne i elektroenergetyczne są ofertą hurtowni BHU S.A. Firma prowadzi głównie handel hurtowy, ale ze względu na klientów indywidualnych wzbogać swój asortyment o materiały eksploatacyjne typu żarówki i świetlówki energooszczędne. Oferuje także słupy i oprawy oświetleniowe, szafki elektryczne zewnętrzne oraz aparatury modułowe.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna drewniane Kalisz »

  Współpraca z nami na pewno będzie dla wszystkich owocna. Nowe zamówienia są dla nas bardzo cenne, tak samo jak dla interesanta zlecona nam usługa. W swojej specjalności jesteśmy bardzo elastyczni. Nie boimy się swoim partnerom przeznaczać czas, wierząc że przyniesie to wzajemną korzyść. Omawiana propozycja zrodziła się na skutek państwa potrzeb oraz zapytań. Pragniemy obwarować, że nasi fachowcy to nie zbieranina przypadkowych "robotników". Pragniemy napomknąć, iż w sprzedaży oferujemy klamki do okien. Nasi pracownicy bezustannie podnoszą własne umiejętności. Przy większych zamówieniach, wysyłamy do interesantów próbki materiałów drogą kurierską. W firmowej pracy stawiamy na fachowość. Na usługi, bez względu na ilość realizacji udzielamy godnych rabatów. W rekomendowanych zamówieniach stawiamy zarazem na owocną współpracę. Pragniemy zaciekawić państwa omawianym towarem. Pamiętamy również o kontrahentach indywidualnych. Z przyjemnością obsłużymy duże firmy, lokale lub placówki itp. W dystrybucji proponujemy zarówno bramy garażowe oraz drzwi i rolety.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obuwie robocze »

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo odzież roboczą np.ubranie antyelektrostatyczne,ubranie spawalnicze,ubranie dla pilarza,odzież ochronną, obuwie robocze, obuwie medyczne, posiadamy kompleksowe wyposażenie BHP i PPOŻ, a także wiele innych produktów związanych z ochroną pracownika. Najważniejszą dewizą naszej firmy jest satysfakcja naszych klientów z oferowanych przez nas produktów. Każdy kontrahent traktowany jest indywidualnie dzięki czemu jakość świadczonych przez nas usług jest na bardzo wysokim poziomie. Nasze atuty to: wysoka jakość produktów, korzystne warunki płatności, atrakcyjne ceny, rozbudowana sieć przedstawicieli, dowóz towaru do klienta, miła i fachowa obsługa, doradztwo i konsultacje. Hurtownia Polwex - Świat BHP

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia spożywcza MPT TABO Poznań »

  Hurtownia spożywcza i słodyczy oferuje artykuły spożywcze oraz paczki świąteczne i paczki ze słodyczami. Firma MPT Tabo Poznań oferuje swoje usługi na terenie całej wielkopolski i ziemi lubuskiej. Każde zamówienie rozpatrywane jest błyskawicznie i w miarę możliwości jak najszybciej dostarczane do klienta.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia wentylacyjna »

  Podstawowym zadaniem wentylacji jest wymiana powietrza w budynku. Sprawnie działająca wentylacja pozwala skutecznie usuwać dwutlenek węgla, parę wodną, alergeny oraz zapachy unoszące się w powietrzu wewnątrz pomieszczeń.Skuteczność wentylacji zależy od właściwego doprowadzenia świeżego powietrza z zewnątrz do budynku, zapewnienia odpowiedniego przepływu pomiędzy pomieszczeniami i sprawnego usunięcia zanieczyszczonego powietrza.Wentylacja może działać w sposób naturalny. Jest to tak zwana wentylacja grawitacyjna i jest ona uzależniona od działania sił natury (głównie od różnicy temperatury zewnętrznej i wewnętrznej).

  Data dodania: 26 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Eksport »

  Firma PHU Miś zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową artykułów spożywczych. Oferta firmy to także eksport towarów wewnątrz państw Unii Europejskiej. Jesteśmy zarejestrowanym płatnikiem VAT UE. Na wszelki asortyment udzielamy korzystnych rabatów do kilku procent. Dzięki współpracy z największymi dostawcami branży artykułów spożywczych oferujemy najlepsze ceny na nasze towary. W swoim asortymencie posiadamy m. in.: kawy, ciastka, słodycze, soki, miody. Po szczegóły oferty zapraszamy na witrynę internetową.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okna PCV »

  Współpracujemy z największymi firmami polskimi i z za granicy. Produkcja dla mieszkań pasywnych to Nasza dobra storna i znaczący atut. Dajemy słowo, że przedstawimy dla Państwa najlepszą ofertę w mieście. Zapytanie każdego nowego kontrahenta jest dla Nas istotnie satysfakcjonujący. Decydując się na współpracę z Nami proponujemy rozmaite rabaty cenowe. Jesteśmy oficjalnym punktem dystrybucji produktów oferowanego przez przedsiębiorstwo Petecki. Nasze produkty nie mają nic wspólnego z tzw. "fuszerą", potwierdzą to Nasi dotychczasowi klienci. Na Wasze życzenie, możemy także wysłać drogą mailową wiele zdjęć produktów, którymi dysponujemy. Stosowana w Naszych drzwiach technika ma na celu zmniejszenie współczynnika oddawania ciepła. Trwałość Naszych produktów jest w ogrmnym stopniu zwiększona dzięki technologii celującej konstrukcji i materiałów. Czekamy na Wasze zapytania cenowe lub te dotyczące współpracy. Konsekwentnie przestrzegamy przyjęte europejskie standardy techniczne. Proponowane drzwi zewnętrzne do mieszkań pasywnych są idealnie dopasowane do niszy rynkowej. Do tej pory wszyscy Nasi klienci, są bardzo zadowoleni ze współdziałania z Nami. Nagradzani byliśmy wielokrotnie podczas ważnych targów Interbud. Staranność to cecha charakteryzująca Naszą firmę. Okna Petecki dostały godną wspomnienia liczbę wyróżnień branżowych mówiących o wysokiej jakości produktów. Proponujemy jednocześnie parapety do okien. Wszystkich z państwa traktować będziemy z należytym szacunkiem oraz uwagą. Oferujemy asortyment największej firmy w w Polsce zajmującej się produkcją okien PCV.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia odzieży używanej Mat Fortuna - Małopolska, Kraków »

  Mat Fortuna, http://www.houfortuna.pl/odziez-uzywana.htmużywanej, powstała w 1990 roku. Współpracuje z sortowniami polskimi i zagranicznymi. W ofercie znajduje się odzież używana sortowana i niesortowana, w dużym asortymencie i atrakcyjnej cenie. Przed dokonaniem zakupu istnieje możliwość przeglądnięcia towaru. Dostawy odzieży realizowane są co najmniej dwa razy w tygodniu. Firma udostępnia własny transport.

  Data dodania: 06 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dachy Kielce. »

  Firma QUEST istnieje na polskim rynku budowlanym nieprzerwanie od 1996 r. i obejmuje swym zasięgiem Kielce oraz województwo świętokrzyskie. Głównym profilem działalności jest dystrybucja materiałów budowlanych, a w szczególności nowoczesnych pokryć dachowych. Od zawsze duży nacisk kładzie na profesjonalizm i jakość, dlatego też od początku promuje wysokiej klasy produkty na dachy europejskich marek. Przodującym partnerem jest szwedzki koncern Plannja – wiodący producent systemów dachowych. W swojej szerokiej ofercie posiada także okna dachowe polskiej firmy Fakro, jak również membrany i akcesoria niemieckiej firmy Dorken. W ofercie znajdują się także pokrycia dachowe polskiej firmy Blachotrapez i membrany na dachy firmy DuPont Tyvek.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia sportowa Gniezno »

  Hurtownia Sportowa w Gnieźnie działa na rynku od 2003 roku. Nasza oferta obejmuje kilka tysięcy produktów zarówno sportowych, jak i turystycznych. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną i dlatego jesteśmy w stanie zaproponować klientom hurtowym, klubom, organizacjom sportowym, instytucjom publicznym, szkołom i detalicznym dostawcom szeroki wybór dostępnych produktów. Współpracujemy z wieloma uznanymi markami, takimi jak ADIDAS, PUMA, JOMA, COLO, ASICS, SPEEDO, WILSON. Posiadamy kompetentną i pomocną obsługę.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podręczniki szkolne i akademickie »

  Polanglo to przedsiębiorstwo zajmujące się dostarczaniem dla placówek edukacyjnych lektur, słowników językowych i innych książek. Nasza księgarnia językowa oferuje słowniki językowe bardzo dobrej jakości za przyzwoitą cenę. Na słowniki językowe, którymi zaopatrujemy szkoły mamy liczne rabaty, dzięki którym cena za słowniki językowe jest niższa niż w innych hurtowniach książek i podręczników. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www w celu skorzystania z naszej oferty na podręczniki szkolne i akademickie.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Używana odzież »

  Szukasz importerów odzieży używanej z Włoch? Jeśli tak, to zweryfikuj serwis Usati.pl. Firma ta to importer używanej odzieży z północnych części Włoch. Włoskie ubrania używane pozwolą Ci nareszcie rozkręcić interes odzieżowy. Koniec z niemodnymi ciuchami z Anglii. Odzież Włoska jest zawsze modna, tredny i na czasie. Ubrania włoskie dają Ci gwarancję osiągnięcie sukcesu w tych trudnych dniach. Usati.pl importuje zarówno niesortowaną odzież używaną jak i przepiękny sortowany towar.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • P.P.H.U. GAZ-TECH Julian Rytczak »

  GAZ-TECH SPRZEDAŻ GAZÓW TECHNICZNYCH, Zgierz

  gaz-tech, gazy techniczne, Zgierz, Piątkowska, hurt, detal, butla, azot, argon, acetylen, dwutlenek węgla, hel, tlen, mieszanka dwuskładnikowa, mieszanka trójskładnikowa, propan, butan

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe Gliwice »

  Hurtownia budowlana Smolnik zaprasza mieszkańców Gliwic i okolic do zakupu materiałów budowlanych najwyższej jakości, trwałości, a także po atrakcyjnych cenach. Wśród asortymentu znajdą Państwo szeroki wybór pokryć dachowych m.in. pap, gontów, pokryć blaszanych, rynien (w tym także rynien gamrat w dowolnej kolorystyce)oraz inne pokrycia dachowe. Nasza hurtownia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, dlatego też oferujemy usługi transportowe zakupionych materiałów budowlanych. Ponadto nasi doświadczeni pracownicy udzielą Państwu wszelkiej niezbędnej pomocy w doborze odpowiednich materiałów budowlanych. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odzież używana - Hurtownia Odzieży Używanej A.E. Fortuna - Katowice, Mysłowice, śląskie »

  Hurtownia odzieży używanejhttp://www.anfor.pl/odziez-uzywana.html- import bezpośrednio z Anglii, Irlandi, Holandii i innych krajów Unii Europejskiej. W ofercie odzież sortowana i niesortowana ze zbiórek domowych (door to door), zbiórek kontenerowych (banks) oraz zwrotów ze sklepów fundacyjnych (charity). W ofercie także odzież sortowana z podziałem na wiosna-lato, jesień-zima.

  Data dodania: 06 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble na wymiar Jarocin »

  Doskonale radzimy sobie w produkcji mebli na osobiste zamówienie. Interesująca kolorystyka zestawiona z komfortem użytkowania powoduje, że meble z propozycji naszej wytwórni chwalą się ciągłym popytem pośród naszych remontujących. Meble te doskonale komponują się w różnych wnętrzach. Dzięki miłym dla oka taboretom i stołom zaprojektujecie Państwo piękną kuchnię lub jadalnię, zaoferujecie wygodę gościom Państwa restauracji lub kawiarni, jednocześnie będąc zadowolonym ze miłego dla oka pomieszczenia. Polecamy produkowane przez Nas lady recepcyjne. Dogodne opłaty i atrakcyjne rabaty sprawiają, że bez przerwy dochodzi nam usatysfakcjonowanych klientów. Staramy się aby sprzedawane meble hotelowe zaspokoiły państwa oczekiwania. Lśniący połysk, futurystyczne a także geometryczne kształty - to Nasz atut. Jesteśmy gotowi przedstawić Państwu wyjątkową propozycję zbycia mebli niezbędnych do wyposażenia lokum i mieszkania.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia końcówki kolekcji »

  Osoby, które zajmują się handlem artykułami odzieżowymi nierzadko szukają asortymentu w różnych outletach. Szukają także w sieci internetowej. Jednym z takiego typu miejsc jest serwis www.outlet-markowaodziez.pl. Znajdziemy tutaj bardzo rozbudowaną gamę odzieży najlepszych producentów: Nike, Zara, Fila i wiele innych. Odnalezienie strony jest niesłychanie łatwe, wystarczy tylko wpisać w okno przeglądarki hurtownia końcówki kolekcji. Jeżeli nie wiemy na co się zdecydować, pracownicy outletu zawsze przyjdą nam z pomocą. Ponadto zaletą jest możliwość dostarczenia zamówionego towaru pod podany przez zamawiającego adres. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny i zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia bielizny »

  Witamy w internetowym serwisie hurtowni odzieży i bielizny damskiej - MAX. Pochodzące z Rakszawy, działające od 1992 roku Przedsiębiorstwo Handlowe MAX jest dystrybutorem bielizny i odzieży renomowanych krajowych producentów (m.in. Alles, DKaren, Mitex). Firma, poza sprzedażą stacjonarną stale rozwija obsługę klientów poprzez przedstawicieli handlowych. Hurtownia MAX oferuje szeroki wybór towarów, dogodne warunki handlowe, fachową i kompetentną obsługę oraz błyskawiczną realizację zamówień. Stały rozwój firmy zaowocował powstaniem strony internetowej, za pośrednictwem której można zapoznać się z katalogiem produktów oferowanych przez hurtownię, wraz z cenami oraz informacje o sposobie realizacji zamówień. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hurtownie

Hurtownie - nowa strona:

Adres: