Gration - Marketing, PR, Wydawnictwa fachowe, Szkolenia dla Profesjonalistów, Szkolenia dla firm

Gration - Marketing, PR, Wydawnictwa fachowe, Szkolenia dla Profesjonalistów, Szkolenia dla firm
Gration - Profesjonalne wsparcie marketingu i sprzedaży.

Szkolenia dla wymagających profesjonalistów - marketing, sprzedaż, public relations, coaching, umiejętności menedżerskie.

Sprzedaż materiałów szkoleniowych.

Szczegóły strony www.gration.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.gration.pl:

Gration - Marketing, PR, Wydawnictwa fachowe, Szkolenia dla Profesjonalistów, Szkolenia dla firm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 188

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pierwsza pomoc »

  Grupa Ratmed z Dolnego Śląska organizuje i prowadzi: kurs pierwszej pomocy, szkolenie pierwszej pomocy, pierwsza pomoc, zabezpieczenie medyczne imprez, imprezy integracyjne, Legnica, Wrocław, cała Polska.
  Wychodząc naprzeciw oklepanym standardom monotonnych wykładów czerpiemy doświadczenia i dobre wzorce z wielu systemów szkoleniowych, staramy się zoptymalizować zakres wiedzy i metody nauczania tak, aby przekazywane podczas zajęć treści były aktualne, a forma interesująca i przystępna dla słuchaczy.

  Data dodania: 14 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firmy szkoleniowe »

  Instytucja szkoleniowa. Organizujemy szkolenia biznesowe dla przedsiębiorstw. Spośród wielu odmian szkoleń specjalizujemy się w szkoleniach menedżerskich oraz handlowych.
  Kształtują one kompetencje interpersonalne. W naszych kursach zwracamy szczególną uwagę na fakt aby wyrobić w uczestnikach nawyk korzystania w codziennej pracy z nowych umiejętności, dlatego blisko dziewięćdziesiąt % każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń. Odbiorcami naszych szkoleń są głównie pracownicy struktur handlowych oraz kadra menedżerska w firmach (zarówno działami administracyjnymi jak i produkcyjnymi).
  przykładowe tematy: szkolenia dla sprzedawców: profesjonalna obsługa klienta, negocjacje zakupowe, budowa skutecznych relacji.
  przykładowe tematy: szkolenia dla menedżerów: zarządzanie zespołem, zarządzanie przz cele MBO, skuteczny coaching.
  Prowadzimi również eventy outdoorowe w których wykorzystujemy takie elementy jak: quady, zjazdy na linach, paintball i wiele, wiele innych...

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Strona internetowa WWW, centrum kształcenia i doskonalenia umiejętności menadżerskich i pracowniczych. Vademecum, Konferencje i Szkolenia to jedna z nie wielu korporacji szkoleniowych na rynku, która rok do roku szkoli ponad 3 tysiące pracowników. W serwisie firmy znajdziemy bogatą ofertą zarówno najpopularniejszych na rynku szkoleń takich jak szkolenia miękkie i szkolenia sprzedażowe, ale także bardzo specjalistycznych kursów takich jak szkolenia z prawa celnego czy prawa prac publicznych. Marka Vademecum jest mocno rozpoznawalna na rynku, między innymi dlatego, że funkcjonuje sukcesywnie od 1995 roku i jest głównym współzałożycielem Polskiej Izby firm szkoleniowych.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Opole »

  Jeśli chcesz nauczyć się bezpiecznie jeździć autem i w późniejszym czasie stać się dobrym kierowcą skorzystaj z nauki jazdy w szkole jazdy F1 z Opola. Szkoła oferuje naukę na samochodach, jakimi kursanci poruszają się w trakcie egzaminu państwowego. Bezstresowy sposób zdobywania umiejętności nauki jazdy kursanci mogą doskonalić na oferowanym poprzez szkołę F1 symulatorze nauki jazdy. Szkoła oferuje szkolenia na prawo jazdy kategorii B i jazdy doszkalające. Pozytywnie zdany egzamin państwowy to nie tylko powód do dumy dla kursanta, ale również dla naszej szkoły.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skoki tandemowe »

  Na rekomendowanej stronie internetowej przedstawiono atrakcyjną ofertę szkoły spadochronowej. Organizujemy najlepszej jakości kursy spadochronowe i skoki tandemowe. Organizujemy profesjonalne kursy spadochronowe prowadzone przez prawdziwych pasjonatów. Nasi instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie i wymagane kwalifikacje. Posiadamy nowoczesny, bezpieczny sprzęt pochodzący od najlepszych producentów. Zapewniamy znakomitą zabawę, niecodzienne wrażenia oraz olbrzymią satysfakcję.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Kraków »

  W BHP Center prowadzone są kursy BHP oraz kursy z pierwszej pomocy. Dobrze współpracować z nami, ponieważ nasze szkolenia BHP realizowane są przez osoby, którzy bardzo dobrze przekazują wiedzę. Z pomocą naszych kursów przekonasz się jak istotne znaczenie ma umiejętność prawidłowego udzielania pierwszej pomocy. Proponujemy szkolenia dla klientów indywidualnych i firmowych. Zajrzyj na naszą stronę WWW i zapytaj o dostępne terminy i lokalizacje kursów udzielania pierwszej pomocy. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przechowywanie dokumentów »

  Tradycyjne sposoby przechowywania dokumentów pełne są wad. Papierowe arkusze czasem bardzo trudno zlokalizować pośród nawału blankietów i rozmaitych innych papierowych elementów zalegających w przepastnych szafkach. Dokumenty trudno zorganizować tak, by znalezienie istotnych w danym momencie informacji nie [przynosiło|dawało|przysparzało} sporych problemów. Ponadto fakr, że składowanie i przechowywanie dokumentów generuje szereg problemów. Wymaga to w końcu dużej przestrzeni biurowej i ludzi którzy się tym zajmą, a to generuje kolejne|następne} koszty. Dlatego słusznym wyjściem jest archiwizacja tego co się da w wersji elektronicznej.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia programu Excel - Perfect And Practical »

  profesjonalne szkolenia z excela mi na największym polskim forum tematycznym odnośnie Excela, czyli www.excelforum.pl
  Zapraszamy do lektury naszych artykułów, których zadaniem jest poszerzanie wiedzy na temat Excela wśród jego potencjalnych użytkowników.
  Artykuły są redagowane przez członków naszego zespołu oraz zaproszonych gości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia sepowskie »

  Jesteśmy jednostką Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich. Działamy w ramach statutowych struktur SIMP. Badamy maszyny i przyrządy techniczne. Zajmujemy się wycenianiem majątku ruchomego a również nieruchomości dla potrzeb przekształceń własnościowych urzędów celnych, skarbowych, banków. Nasi specjaliści posiadają konieczne uprawnienia do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej obiektów. Zatrudniamy rzeczoznawców SIMP. Naszym priorytetem jest głównie rzetelna obsługa każdego klienta. Do wszystkich przydzielonych nam zadań podchodzimy z zupełnym zaangażowaniem. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Zlecenia wykonujemy terminowo i sprawnie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.dkr-sc.pl

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy, kurs prawa jazdy »

  W różnych ośrodkach na obszarze całego państwa odbywają się kursy prawa jazdy na wielorakie kategorie. Największym wzięciem ze strony kursantów cieszy się kultowa kategoria B, która pozwala posiadaczowi na prowadzenie po szosach publicznych pojazdu silnikowego o masie własnej nieprzekraczającej 3,5t. Dzięki witrynie internetowej dobraelka.pl mamy możliwość dowiedzieć się jak przebiega w dzisiejszych czasach kurs prawa jazdy. Informacja ta na pewno będzie atrakcyjna dla przyszłych kursantów, którzy ledwo co się zapisali, lub planują wkrótce wpisać się na listę uczestników konkretnego turnusu. W ogólności dobrze wiedzieć, jak mniej więcej przebiegają kursy jazdy w przeróżnych ośrodkach, by oszczędzone środki wydać możliwie poprawnie. Dużą wagę trzeba także przywiązać do nauczyciela, który nie może usypiać na prawym fotelu.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »