Finanse Podkategoria: Finanse

 • Biuro Rachunkowe »

  Rachunki i co miesięczne rozliczenia z urzędem skarbowym to dla nas chleb powszedni. Jesteśmy specjalistami w branży rachunkowo-księgowej. Prowadzimy biuro rachunkowe TAX w Poznaniu i większość usług z naszej oferty skierowana jest do firm ale służymy pomocą także osobom prywatnym w zakresie doradztwa inwestycyjnego oraz rozliczeń podatkowych. Biuro rachunkowe TAX zaprasza.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Oferujemy profesjonalne usługi księgowe oraz zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy fachową obsługę dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych oraz osób fizycznych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz pełną księgowość a także obsługę kadrowo-płacową oraz rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym. Usługi księgowe prowadzone są profesjonalnie na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Departament Rachunkowości Ministerstwa Finansów RP. Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oddaj księgowość swojej firmy w ręce rzetelnego Biura rachunkowo-podatkowego, w którym kadra pracownicza posiada wyższe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie a kultura osobista ułatwia współpracę z klientami. Serdecznie zapraszamy - 94-104 Łódź ul.Obywatelska 128/152 lok. 11.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w gdańsku »

  Na 100% sprawy powiązane z podatkami to poważne temat. Z Urzędem Skarbowym nie posiada żartów, niedociągnięcia kosztują i to zdarza się, że de fakto słowo. Toteż jeśli jesteś przedsiębiorcą, to wyszukaj dobre biuro rachunkowe w Gdańsku, by uniknąć tego typu kłopotów. Z pewnością kobiety i mężczyźni mamy świadomość tego, że biuro rachunkowe w Gdańsku za darmo nikogo z podatków rozliczało nie będzie, wszakże tam trzeba zaangażować sztab ludzi znających się na sprawach księgowości. Wiadomo - prosta rachunkowość dużo nie będzie kosztowała, ale jeśli chodzi o VAT, to na pewno sprawa będzie już zdecydowanie bardziej skomplikowana. Powinno się sobie zagwarantować bezpieczeństwo. A niewątpliwie biuro rachunkowe w Gdańsku www.dekret.gda.pl będzie jednym ze możliwości, dzięki jakiemu uda się owe bezpieczeństwo sobie znaleźć. Wyborny księgowy z całą pewnością błędu nie popełni, toteż i wy jako przedsiębiorcy nie popadniecie niełaskę Skarbówki. Jest to zapewnione w biurze rachunkowym www.dekret.gda.pl. Owe biuro rachunkowe w Gdańsku www.dekret.gda.pl w wielu przypadkach nie jest takie drogie, jak się powszechnie uważa. Toteż bez wątpienia tego rodzaju usługi stają się wybitnie atrakcyjne względem większości przedsiębiorców. Na 100% taniej jest zaangażować biuro rachunkowe w Gdańsku niźli zatrudnić na etacie księgowego.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Podatki każdy je płaci. Niemniej to od wyboru odpowiedniego biura księgowego prawdopodobnie może zależeć ich wielkość. Biuro rachunkowe Prokurent z Bydgoszczy zapewni zoptymalizowanie wydatków a także generowanie lepszych zysków. A przecież wszyscy lubią osiągać jak największe dochody. Przez wzgląd długoletniego doświadczenia w księgowości w sposób sumienny i profesjonalny poprowadzimy rachunkowość firm. Zachęcamy firmy z całego kraju. Składniki oferty na naszej stronie www. Zapraszamy też do kontaktu osobistego z nami - nasze biuro znajduje się w dzielnicy Jachcice gwarantuje możliwość darmowego zaparkowania auta.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • AS - biuro rachunkowe, usługi księgowe i podatkowe Wieliczka »

  Prowadzimy pełne usługi księgowe, podatkowe i rachunkowe z rynku Wieliczki, Krakowa i okolic. Nasze usługi świadczymy w biurze naszej firmy, jak również wykonujemy usługi w siedzibie firmy z którą współpracujemy, delegując naszego pracownika, do pracy przy obsłudze księgowej. Zaprzaszamy do naszego biura w Wieliczce.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Renomowane biuro rachunkowe Łódź »

  Informacje zamieszczone na rekomendowanej stronie dotyczą usług kadrowo-księgowych. Propozycja obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz obsługi kadrowo-płacowej. Charakteryzujemy się sumiennością, skutecznością i jednostkowym podejściem do klienta. Biuro rachunkowe Łódź oferuje profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy długoletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość wrocław »

  Poszukując przedsiębiorstw trudniących się takim tematem jak rachunkowość wrocław względnie księgowość wrocław musisz zdawać sobie sprawę odnośnie kilku głównych rzeczy. Pierwszą zaś równocześnie najistotniejszą jest ta dotycząca cen wspomnianych usług. Musisz zdawać sobie sprawę, że zazwyczaj cena idzie w parze z jakością. Nieprawdopodobnie ciężko jest znaleźć biuro rachunkowe, które równocześnie wykonuje swoje obowiązki porządnie i starannie, zachowując niską cenę, która umożliwia konkurować z innymi.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: