Filtry do wody Podkategoria: Filtry do wody

 • Filtry »

  HYDROTRADE jest firmą produkcyjno-handlowo-usługową, która skupia w swej organizacji najwyższej klasy specjalistów.
  Poprzez profesjonalną obsługę pomagamy wzmacniać efektywność i budować przewagę nad wszechobecną konkurencją. W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby wiodących firm parających się filtracją przemysłową i nie tylko. W trakcie całego okresu żywotności wkładów CRONN, dwa elementy mają flagowe znaczenie: zastosowany materiał filtracyjny oraz jego obróbka i wykończenie.
  Nawiązując do typu materiału filtracyjnego CRONN, producent kładzie nacisk wyłącznie na stosowanie materiałów jedynie najwyższej jakości, które są impregnowane w trakcie kosztownych operacji produkcyjnych. Specjalne żywice bądź sposób nakładania powłoki ?coverage, czynią wkłady filtracyjne niewrażliwymi, nawet w wysokich temperaturach, na wilgotność oraz inne zjawiska chemiczne. Ponadto specjalną impregnację producent stawia również na wysoką jakość procesu tworzenie szablonowych plis, które w harmonii z materiałem filtracyjnym tworzą idealny wyrób do zadań specjalnych. To dla tego wyroby marki CRONN są idealne to systemów odpylanie w najbardziej nieprzyjaznych środowiskach pracy jak np. w procesach metalurgicznych.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody Poznań »

  Eko-serwis Poznań promuje nowoczesne rozwiązania technologiczne. Filtry do wody, zmiękczacze oraz stacje uzdatniania wody to sztandarowe produkty tej firmy. Używając te urządzenia poprawiamy nie tylko stan swojej wody ale także stan swojego zdrowia. Dlatego warto zainteresować się swoją wodą, by później cieszyć długą i spokojną starością.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Filtry do wody

Filtry do wody - nowa strona:

Adres: