Automatyka Podkategoria: Automatyka

 • Alarmy Toruń »

  Firma TECHNIKA ALARMOWA powstała w 1999 roku. Firma specjalizuje się w projektowaniu, montażu, modernizacji oraz konserwacji Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń. Firma posiada koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L-0738/01, autoryzację TECHOM-u do klasy SA 2 i SA 4 w zakresie projektowania elektronicznych systemów alarmowych. Wykonujemy kompleksowe instalacje w oparciu o najnowsze technologie. Oferowane przez nas urządzenia wchodzące w skład instalowanych systemów posiadają certyfikaty zgodności z normami Unii Europejskiej oraz atesty Zakładu Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia "TECHOM".

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • MS Tech-Solutions Doradztwo w zakresie procesów spawania i zgrzewania »

  MS Tech–Solutions to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi w zakresie doradztwa technicznego. Główny obszar naszej działalności to przemysł samochodowy oraz maszynowy.

  Współpraca z nami to gwarancja pełnego profesjonalizmu i zaangażowania. Nasze działania są zawsze zorientowane na optymalizacje kosztów naszych Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym miejscu i o każdej porze!
  Nasza misja

  Jesteśmy po to, aby rozwiązywać problemy naszych klientów. W tym celu wykorzystujemy nasze bogate doświadczenia zawodowe i wiedzę branżową, zdobytą w trakcie pracy w przemyśle.
  Nasze wartości

  -innowacje i profesjonalizm
  -zaufanie i uczciwość
  -ciągły rozwój poprzez szkolenia i naukę od najlepszych
  -zapewnienie naszym klientom obsługi na najwyższym poziomie

  Nasze usługi

  -Doradztwo w zakresie procesów obróbki skrawaniem
  -Obróbka mechaniczna
  -Doradztwo w zakresie procesów spawania
  -Resident Enginnering
  -Reprezentowanie zagranicznych firm u swoich klientów
  -Szkolenia oraz wdrożenia w zakresie Lean Manufacturing
  -Rekrutacja kadry inżynierskiej

  http://www.mstech.com.pl/

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Nasza firma handlowa nosi nazwę Pneumatyka-Automatyka Air-Com s.c.. Zwracamy uwagę przede wszystkim na: wyposażenie świetnej jakości, ceny dostosowane do konkurencyjnego rynku jak również maksymalnie krótkie terminy wykonania zapytań. Dzięki tym 3 złotym zasadom niemal każdy nasz kontrahent, który raz skorzysta z naszej oferty, zostaje naszym stałym klientem.

  Sprzedajemy duży wybór urządzeń przygotowania sprężonego powietrza takich jak: kompresory siłowniki, osuszacze powietrza, filtry pneumatyczne, zbiorniki do sprężarek oraz wiele innych elementów armatury powietrznej.

  Dbanie o ekologię jeżeli chodzi o pneumatykę odgrywa ważną rolę. Nie bez kozery pneumatyka, czyli nauka o sprężonym powietrzu wykorzystywana jest obecnie nierzadko w zakładach produkcyjnych, które dzięki efektywności profesjonalnie zaprojektowanej instalacji pneumatycznej musi ograniczyć koszty pobieranej mocy tym samym oszczędzając czas i środki wydawane na gospodarowanie odpadami.

  Solidne kompresory.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja Czasu Pracy, Kontrola Dostępu, Biovein »

  biovein, vein, finger vein, biometria żył, biometria bankomat, sensor hitachi, sensor bankomaty, eden polska, biovein polska, biovein eden, bio vein, biometria zyl, rejestracja czasu pracy, kontrola dostępu, ewidencja czasu pracy, czytnik linii papilarnych, biometryczne, biometria, czytnik linii, rejestracja czasu, ewidencja czasu, czasu pracy, kamery, kamery ip, odcisk palca, systemy płacowe, zamki cyfrowe, zamki samsung, zamki biometryczne, biometryczna kontrola dostępu, biometryczna rejestracja, biometryczna,

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kontrolery GSM/GPRS, Linux 2.6, ARM9 »

  Komputery przemysłowe wyposażone w modemy GPRS/GSM, oparte o wydajny procesor RISC ARM9, z preinstalowanym w pamięci Flash systemem operacyjnym Linux w wersji 2.6. Niezawodne urządzenia przemysłowe GSM posiadające: Watchdog, cyfrowe wejścia/wyjścia, wyjścia przekaźnikowe, wejścia analogowe. Profesjonalne wsparcie techniczne. Wiele gotowych do użycia aplikacji tj. serwer web, Modbus proxy, bramka GPRS, konwerter portów szeregowych.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rolety »

  Szukasz profesjonalizmu i wysokiej klasy? Znajdziesz to tylko u nas. Firma VERTEX proponuje państwu zewnętrzne rolety okienne, osadzane w trakcie budowy domu lub wymiany okien z możliwością używania z każdym typem stolarki okiennej. Do okien istniejących rolety standardowe montowane na zewnątrz pomieszczenia w szpalecie lub na murze. Zadowolenie ludzi nabywających u nas jest dla nas kwestią priorytetową, a w naszej działalności kierujemy się maksymami szczerości, otwartości oraz odpowiedzialności publicznej. Zwiększając efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa, chcemy zaspokajać oczekiwania klientów poprzez: odkrywcze wyroby, innowacje, krótki czas realizacji, a także gwarancję wysokiej klasy. Nasza oferta obejmuje następujące produkty jak również ich montaż. Rolety materiałowe, żaluzje drewniane i aluminiowe, wertikale oraz maty bambusowe o bogatej kolorystyce i współczesnym wzornictwie. Jeśli chcesz poznać naszą całkowitą ofertę zajrzyj na strone. Zapraszamy! Bramy segmentowe.

  Data dodania: 18 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Firma począwszy od 1999 roku prowadzi handel elementami najlepszych układów pneumatyki i hydrauliki siłowej. Ogromne doświadczenie w dziedzinie usług pozwala na przeprowadzanie najbardziej wymagających projektów, remontów oraz instalacji. Profesjonalnie przygotowana kadra inżynierska pozwala na dobór zamienników nie istniejących już podzespołów oraz doradztwo w zakresie układów sterowania.

  Szeroka oferta w zakresie elementów takich jak: hydraulika siłowa, pneumatyka oraz armatura przemysłowa - spełnia najwyższe wymogi i posiada wszelkie wymagane certyfikaty. Oferujemy bezusterkowe i trwałe urządzenia wykonawcze, również dla krańcowych warunków pracy w przedsiębiorstwach takich jak huty, odlewnicze, ocynkownie czy zakłady posiadające prasy hydrauliczne.

  Nasze produkty to najwyższej jakości zasilacze hydrauliczne, oparte o innowacyjne technologie. Spełniające doskonale swoją pracę przy małym zużyciu energii i długiej, bezawaryjnej pracy.

  Zapraszamy do zapoznania się z największą ofertą układów pneumatyki i hydrauliki siłowej i armatury przemysłowej w Polsce!

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalibrator »

  W aktualnych realiach handel pozostaje gałęzią bardzo mocno ukierunkowaną na konkretne branże. Widać to choćby na przykładach przedsiębiorstw handlujących produktami pomiarowymi. Niegdyś większość dystrybudotów nie skupiłoby się tylko i wyłącznie na tak ciasnej, równoległej tematyce. Jednakże zintensyfikowana konkurencyjność sprawia, że na rynkach handlowych zajmujących się narzędziami kontrolnymi pojawiają się przedsiębiorstwa, dla których owa tematyka jest tematem głównym. Takowe poniekąd szczelne zamykanie się na pewne fragmenty rozleglejszych branż ma zarówno swoje zalety jak i minusy. Na pewno gwarantuje to fachowe podejście do klienta.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty »

  Jeżeli poszukujesz generatorów, które działają niezawodnie przez długi czas to w naszym sklepie bez wątpienia odnajdziesz taki produkt. Paramy się dystrybucją urządzeń elektrycznych przeróżnego rodzaju. Kładziemy nacisk na jakość – na wszystkie produkty oferujemy gwarancję. Jeżeli nie masz pojęcia jaki model będzie dla Ciebie optymalny to nie wahaj się nawet chwili tylko do nas zadzwoń. Systematycznie organizujemy promocje na popularne maszyny – dlatego odwiedzaj naszą stronę symetrycznie. Gorąco zachęcamy do zakupów! Dla nas najbardziej liczy się zadowolony kontrahent. Przed dokonaniem zakupów radzimy uważnie zapoznać się z regulaminem sklepu!

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elshop - elektroniczne systemy zabezpieczeń »

  Witamy na stronie firmy "elshop" dystrybutora systemów teletechnicznych. Oferujemy szereg gotowych rozwiązań z branży zabezpieczeń, telekomunikacji, automatyki i urządzeń multimedialnych. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie i czyste zasady sprzedaży gwarantują dobrą współpracę . Wieloletnie doświadczanie w branży i współpraca z inżynierami wielu dziedzin prowadzi do oferowania usług na najwyższym poziomie. Prowadzone prace projektowe, wdrożeniowe i usługi konsultingowe doprowadzają do powstania dedykowanych, unikalnych rozwiązań zadowalających naszych klientów. W kategorii ten znajdują się produkty do oświetlenia jak i do podświetlenia dekoracyjnego lub reklamowego wykonane w energooszczędnej technologii LED. Źródła światła takie jak żarówki LED lub świetlówki (tuby) LED cieszą się coraz większą popularnością w mieszkaniach i biurach.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zawory zwrotne, filtry internormen »

  Zespół Ponar to jeden z największych polskich producentów elementów hydrauliki siłowej z kilkudziesięcioletnim doświadczniem w tej branzy. Gigantyczna oferta komercyjna aparatów i urządzeń hydrauliki siłowej w scementowaniu z profesjonalnym doradztwem technicznym realizuje oczekiwania nawet w najwyższym stopniu wymagających konsumentów, a program sprzedaży umożliwia zaspokojenie potrzeb Klientów ze wszelkich gałęzi przemysłu. Obyczaj, kompetencja, najświeższa wiedza techniczna, dzisiejszy park maszynowy, duża i stabilna jakość naszych wyrobów oraz profesjonalna obsługa Klienta to podstawy naszej trwałej pozycji rynkowej.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • GPRS Programmable Devices | built-in GPRS/EDGE/SMS modem »

  Industrial embedded computers with built-in Gprs/Gsm modems, equipped with the efficient processor RISC ARM9 with preinstalled Debian Linux version 2.6. Robust, industrial grade GSM devices, watchdog, digital input/outputs, relay outputs, analog inputs. Online product ordering. Professional technical support. Many ready to use applications including SMS server, meter monitoring, Modbus proxy, web server, gprs gateway, serial converter.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog produktów firmy Artila | Ethernet Przemysłowy, Konwertery i Sterowniki »

  Urządzenia firmy ARTILA wyróżnia wysoka jakość, niezawodność działania oraz estetyczne wykonanie i konkurencyjna cena. Jest to stabilny partner handlowy, solidny i niezawodny producent dający swym klientom gwarancję sprzętu najwyższej klasy i generacji.
  Jako autoryzowany dystrybutor produktów ARTILA gwarantujemy szybkie dostawy, wsparcie techniczne oraz dostępność i rzetelność dokumentacji technicznej. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.
  Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty produktów Firmy ARTILA, (konwertery, komputery przemysłowe i inne) to gwarancja jakości i skuteczności Państwa projektów.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog produktów firmy Kyland | Automatyka przemysłowa | Ethernet przemysłowy »

  Katalog urządzeń automatyki, elektroniki oraz informatyki przemysłowej firmy Kyland. Kyland to międzynarodowa firma z siedzibą w Chinach, która stała się jedną z wiodących firm na światowym rynku Ethernetu przemysłowego. Firma posiada bogatą ofertę switch'y zarządzalnych i niezarządzalnych.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • A2S - Katalog Automatyki Przemysłowej | Elektronika | TECHBASE »

  Katalog Produktów Automatyki, Elektroniki oraz Informatyki przemysłowej oferowanych przez TechBase Sp z o.o. Największy wybór konwerterów protokołów, komputery przemysłowe, modemy GPRS oraz radiomodemy. Serwery portów szeregowych RS485/232 na Ethernet, komputery panelowe i urządzenia światłowodowe. Zaawansowane rozwiązania oparte o sterowniki z systemem Linux. Monitoring i sterowanie z zastosowaniem wbudowanych serwerów www oraz komunikacji GPRS/EDGE.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • ICP-DAS | Automatyka | Urządzenia Pomiarowe i Sterujące »

  Katalog Produktów ICP-DAS. Firma oferuje szeroki wybór konwerterów, sterowników i innych urządzeń Automatyki, Elektroniki i Informatyki Przemysłowej.

  Oferuje idealne rozwiązania dla automatyzacji budynków, zdalnego gromadzenia danych, kontroli i monitoringu środowiska, urządzeń laboratoryjnych i badawczych, automatyki przemysłowej itp.

  Szeroki wachlarz produktów z zakresu komunikacji bezprzewodowej, komputerów przemysłowych, konwerterów, sterowników, Ethernetu przemysłowego, oprogramowania, ZigBee, modemów, kart pomiarowych, kart wieloportowych, modułów kondycjonujących, modułów przekaźnikowych, przetwornic napięcia, serwerów portów szeregowych, zasilaczy, switchy, narzędzi do PLC, rejestratorów danych itp.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bbinet - kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy »

  Właściwe zarządzanie zasobami ludzkimi to fundament sukcesu firmy. Optymalne wykorzystanie wydajności pracowników przekłada się na płynność współpracy, efektywność działań i tym samym większe osiągi. Nieocenioną pomocą w optymalizacji wydajności są nowoczesne technologie i systemy pozwalające na pełne wykorzystanie potencjału pracowników i kontrolę działań podejmowanych w poszczególnych sektorach. Podstawowym sposobem kontrolowania wydajności pracowników jest ewidencja czasu pracy wykazywana przez odpowiednie systemy. Oferujemy wiele nowinek technologicznych. Chętnie podejmiemy współpracę z firmami projektującymi systemy realizujące takie zadania jak rejestracja czasu pracy, kontrola dostępu i ewidencja czasu pracy. Często podejmujemy się współpracy z producentami oprogramowania, aby zwiększyć komfort pracy naszego systemu bibinet z innymi aplikacjami. Szeroka gama oferowanych czytników, elastyczne możliwości kontrolerów i szybkie interfejsy pozwalają spełniać wymagania wielu inwestorów.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • ROGER systemy RCP »

  Przedmiotem działalności naszej firmy, jest projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych z branży zabezpieczeń. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom naszych Klientów, oferujemy kompleksowe rozwiązania RCP, usprawniające zarządzanie czasem pracy i precyzyjne jego rozliczanie. Oferowana przez nas rejestracja czasu pracy bezpośrednio wpłynie na redukcję kosztów i przyczyni się do wzrostu efektywności przedsiębiorstwa. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziecie także kontrolę dostępu, charakteryzująca się wysoką niezawodnością i funkcjonalnością. Proponowane przez ROGER rozwiązania zarówno kontrola dostępu, jak i RCP - rejestracja czasu pracy niosą za sobą wiele korzyści. Kontrola dostępu zwiększa bezpieczeństwo osób, przebywających na terenie określonego obiektu oraz redukuje ryzyko strat związanych z kradzieżą mienia. RCP, czyli rejestracja czasu pracy, a to z koleii doskonały, sposób na wzrost dyscypliny pośród pracowników, a co za tym idzie większe oszczędności wynikające z obniżenia kosztów pracy.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia Modbus | Automatyka Przemysłowa - Katalog Produktów »

  www.modbus.com.pl jest portalem opracowanym z myślą o użytkownikach, dostawcach i projektantach stosujących w projektowanych lub obsługiwanych systemach otwarte protokoły komunikacyjne Modbus RTU/ASCII/TCP zwane w niniejszym serwisie w skrócie jako Modbus.
  Naszym celem jest zgromadzenie możliwie szerokiej bazy artykułów i produktów powiązanych bezpośrednio lub pośrednio z możliwymi zastosowaniami Modbus w jednym serwisie internetowym.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektrozawory, kompensatory - Medyński »

  Długoletnie doświadczenie w branży,, a także nowoczesne i indywidualne podejście do zaspokajania potrzeb Klienta stanowią główne atuty naszej firmy. Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostawach armatury przemysłowej oraz komponentów hydrauliki i pneumatyki. W asortymencie, jaki mamy przyjemność zaprezentować, znajdziecie Państwo m. in. wysokiej klasy zawory kulowe zarówno te wykonane ze stali nierdzewnej oraz węglowej, jak również żeliwne, mosiężne, z pływakami i PVC. Oferujemy także przepustnice między-kołnierzowe typu Wafer i przepustnice typu Lug, zasuwy klinowe i nożne. Szeroki asortyment oferty natychmiastowo zaspokaja potrzeby naszych Klientów. Konsekwentnie budujemy naszą markę i angażujemy potencjał firmy w poszerzanie oraz optymalizację oferty. Dbamy, aby w sposób wygodny i bezpieczny mogli Państwo zakupić odpowiednie produkty, oszczędzając jednocześnie czas i pieniądze. Kładziemy nacisk na jakość naszych produktów.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres: