Artykuły biurowe Podkategoria: Artykuły biurowe

 • Niszczarki dokumentów »

  Niszczarki marki Kobra, to najlepsze niszczarki produkowane w Europie. Kobry produkowane są we włoskiej firmie Elcoman. Rozwiązania technologiczne zastosowane w tych niszczarkach od wielu lat są niedoścignionym wzorem poszukiwań konkurencji. Najpopularniejsze modele to Kobra serii 240 oraz +2. Posiadamy w naszym sklepie pełna ofertę na te niszczarki. Oferta sięga ponad stu modeli niszczarek zarówno do małego biura, jak również do pracy wysokowydajnej. Z przyjemnością pomożemy Państwo dobrać odpowiedni model dla Państwa potrzeb.

  Data dodania: 06 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły biurowe online »

  Posłuchaj, co mam ci do powiedzenia, zobacz a nie pożałujesz. Sklep z artykułami biurowymi przedstawi Tobie najlepszą Ofertę produktów biurowych oraz gry i zabawy, klimatyzacje, medycyna sportowa, sporty zimowe oraz wiele innych. Przeglądnij Oferty i wybierz dla Siebie to, co Tobie odpowiada. Szeroka gama produktów zaspokoi Twoje potrzeby. W dziale artykuły biurowe znajdziesz wszystko to co potrzebne jest do prowadzenia firmy w zakresie prowadzenia biura - skorzystaj teraz. Zadbaj także o zdrowie i o aktywność fizyczną.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tonery Warszawa »

  Wieloletnie doświadczenie w sektorze pozwoliło nam doskonale pojąć potrzeby klientów instytucjonalnych. Skutkiem tego możemy im dostarczać dokładnie to czego potrzebują do efektywnego działania ich biur. W regionalnym zasobie odnajdują się różnorakie towary od przetestowanych wytwórców, dodatkowo dostarczamy usługi z obszaru serwisu, doradztwa oraz najmu przestrzeni pod archiwa biznesowe. W naszej specjalności zmierzamy do tego aby iść z duchem czasu, z powodu czego wdrożyliśmy aplikację internetową, która umożliwia bez trudu złożyć zainteresowanie na lokalne artykuły.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarze listkowe »

  Każdy z nas wie, że czas pędzi nieubłaganie. Już niedługo wkroczymy w nowy, 2011 rok. Dlatego warto już dziś pomyśleć o niezmiernie ważnym elemencie wyposażenia każdego mieszkania, biura, czy innego miejsca pracy, jakim jest kalendarz. Kalendarz jest rzeczą nie tylko bardzo przydatną przy wykonywaniu codziennych obowiązków, ale może stać się również częścią dekoracyjną danego pomieszczenia. Jako jeden z wiodących producentów kalendarzy, w swojej ofercie posiadamy kalendarze ścienne, książkowe, biurkowe, listkowe, a także kalendarze podkładki. Oferta związana z produkcją kalendarzy jest bardzo różnorodna i zapewne każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Business Service »

  Interaktywny katalog upominków reklamowych z wyceną on-line pomaga wyszukać gadżety odpowiadające zadanym kryteriom. Można wstępnie wyliczyć ich cenę wraz z kosztami nadruku, sporządzić listę wyszukanych upominków i wysłać zapytanie ofertowe do dostawcy. W razie wątpliwości obsługa serwisu kontaktuje się z klientem pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw i instytucji. Firma nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Produkty w katalogu pogrupowane są według wielu kategorii i podkategorii, co znacznie ułatwia odnalezienie konkretnego produktu lub grupy produktów. W swojej ofercie firma posiada: artykuły piśmienne i biurowe, gadżety skórzane, odzież reklamową a także coś dla domu. Z pewnością każdy może tutaj znaleźć coś co pozwoli zaprezentować swoją firmę. Filiżanki reklamowe Niezwykła przejrzystość sklepu ułatwia szybkie dotarcie do porządanych produktów. Produkty jakie można zamówić to między innymi: koszulki, polary, odzież robocza, ubranka dla dzieci, teczki, portfrle, etui oraz dlugopisy i wiele innych.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Folia Stretch »

  Interes Total Sklep wielkopowierzchniowy Sp. z o.o. zajmuje się od momentu wielu lat działalnością w branży opakowaniowej. Nasze doświadczenia, nowe pomysły tudzież stan towarów powodują dużą dynamikę rozwoju firmy. Działania te podczas gdy również stosowane technologie, sprawiają, że raz po raz większa orkiestra Klientów obdarza nas swoim zaufaniem. Interes znajduje się w tej chwili w nowym zakładzie zlokalizowanym na warszawskim Kawęczynie o pow. 3000 m2. Jest to współczesny obiekt, przystosowany do produkcji tudzież konfekcjonowania materiałów opakowaniowych. Systematyczne inwestycje w rozwój parku maszynowego pozwalają nam poprawiać się do indywidualnych potrzeb, tak aby w sposób perfekcyjny zaspokoić wymagania naszych klientów.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pióra »

  pióra używane jako przedmioty używane do pisania znane były już przed naszą erą. Te mało skomplikowane przyrządy porównywane do dzisiaj znanych wiecznych piór okazywały się wykonanymi z trzciny rurkami zaostrzonymi z jednej strony i używanymi do kreślenia na papirusach. Od piątego wieku tej ery często spotykanym bywa używanie gęsich piór moczonych w atramencie. Kolejne stulecia przynoszą kolejne zmiany i zostają stworzone pióra metalowe z przydatnymi zbiornikami na atrament. Postęp technologii powoduje kolejne unowocześnienie sprzedawanych piór.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gilotyny »

  Polecamy sprzęty do biura (niszczarki, gilotyny, bindownice, termobindownice laminatory, trymery dziurkacze, zszywacze) najlepszych marek, np.: Fellowes, Wallner, Dahle, Kobra. Zachęcamy Instytucje Budżetowe, Szkoły, Przedszkola do zainteresowania się przetargami. Ufamy w efektywną współpracę. Z naszej strony zapewniamy najlepszej jakości obsługę, wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, korzystne ceny oraz poradę w kupnie odpowiedniego sprzętu.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oregano Centrum B2B - ekskluzywne pióra wieczne parker i montblanc »

  Główną częścią działalności Centrum B2B jest zaopatrzenie przedsiębiorstw i korporacji w zakresie dostaw i produkcji artykułów reklamowych. Oferujemy bezprecedensowe, innowacyjne i oszałamiające upominki reklamowe. W naszym asortymencie odnajdziecie Państwo m. in.: wyposażenie biurowe, galanterię skórzaną, wizytowniki oraz zegarki. Pośród naszej oferty znajdują się także artykuły piśmienne, a w nich gustowne i wykwintne pióra wieczne, t. j. pióra Montblanc. Dla niesłychanie wymagających posiadamy stylowe gadżety reklamowe.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Artykuły biurowe

Artykuły biurowe - nowa strona:

Adres: