Artykuły BHP

Artykuły BHP
Teza jest firma sprzedającą wszelkiego rodzaju artykuły BHP dla firm jak dla prywatnych osób, sklep Teza mieści się pod Warszawą w Kiełpin. Nasza bogata oferta oferuje rękawice robocze, buty robocze. Wszystkie produkty są porządnie wykonane z odpowiednich materiałów również niezbędnych atestów bezpieczeństwa. Na kurtkach i produktach BHP możemy wykonać nadruki logo firmy itp.. Technologia jaką wykonujemy nadruk to flef, sitodruk. Od niedawna w naszej ofercie znajdują się szkolenia z zakresu BHP.

Szczegóły strony www.teza.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.teza.com.pl:

Artykuły BHP

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 189

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Amg24.pl Sejfy, regały, meble metalowe »

  Amg24 posiada w ofercie: sejfy różnego typu, regały, meble metalowe, szafki bhp, szafy na broń. Firma amg24 oferuje szafy na dokumenty, szafki na klucze, szafy na broń. Zapewniamy rewelacyjne ceny oraz profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pierwsza pomoc »

  Grupa Ratmed z Dolnego Śląska organizuje i prowadzi: kurs pierwszej pomocy, szkolenie pierwszej pomocy, pierwsza pomoc, zabezpieczenie medyczne imprez, imprezy integracyjne, Legnica, Wrocław, cała Polska.
  Wychodząc naprzeciw oklepanym standardom monotonnych wykładów czerpiemy doświadczenia i dobre wzorce z wielu systemów szkoleniowych, staramy się zoptymalizować zakres wiedzy i metody nauczania tak, aby przekazywane podczas zajęć treści były aktualne, a forma interesująca i przystępna dla słuchaczy.

  Data dodania: 14 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szkolenia bhp dla pracodawców i pracowników służby BHP »

  Pracodawco!
  Tnij koszty w swojej firmie!
  Zmniejsz wydatki na BHP
  Prowadzimy szkolenia takie jak:
  - Szkolenie BHP dla pracodawcy i osób kierujących pracownikami (80 zł)
  Okresowe szkolenie BHP dla kadry kierowniczej adresowane jest dla osób kierującymi pracownikami. Szkolenie zawiera wiadomości z zakresu nadzoru i kontroli nad przestrzeganiem prawa pracy przez pracodawców, organizacji i metodyki szkolenia w zakresie BHP.

  - Szkolenie BHP dla pracodawcy wykonującego zadania służby BHP (450 zł)
  Szkolenie BHP dla pracodawcy wykonującego zadania służby BHP. Szkolenie tą przysługuję pracodawcom którzy zatrudniają nie więcej niż 20 pracowników. Szkolenie ważne jest 5 lat.

  - Szkolenie BHP dla pracowników wykonujących zadania służby BHP (450 zł)
  Szkolenie BHP dla pracowników wykonujących zadania służby BHP. Szkolenie tą przysługuję pracownikom zakładu który zatrudnia nie więcej niż 100 osób. Pracodawca powierza przeszkolonym pracownikom zadania behapowca jako zadanie dodatkowe. Szkolenie ważne jest przez 5 lat.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tablice BHP »

  Mając na uwadze różnorodne potrzeby kontrahentów posiadamy w swojej ofercie m. in. Znaki BHP, znaki bezpieczeństwa, tablice informacyjne, tablice BHP, instrukcje BHP. Są one niezbędnym składnikiem wyposażenia każdego zakładu pracy. Realizujemy również znaki i tablice na zamówienie. Duże zaplecze i szeroki asortyment pozwalają na terminowe i kompleksowe realizowanie powierzonych nam zleceń. Podstawą sukcesu naszej firmy jest wysoka jakość świadczonych usług, oraz rzetelność dlatego nabywając nasze produkty możesz mieć pewność że są to produkty najwyższej jakości gdyż w naszym asortymencie znajdują się znaki BHP zaprojektowane zgodnie z polskimi normami, daje to Państwu gwarancję że żadna kontrola nie wykaże uchybień w kwestii oznakowania pomieszczeń lub placu budowy.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obuwie robocze »

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo odzież roboczą np.ubranie antyelektrostatyczne,ubranie spawalnicze,ubranie dla pilarza,odzież ochronną, obuwie robocze, obuwie medyczne, posiadamy kompleksowe wyposażenie BHP i PPOŻ, a także wiele innych produktów związanych z ochroną pracownika. Najważniejszą dewizą naszej firmy jest satysfakcja naszych klientów z oferowanych przez nas produktów. Każdy kontrahent traktowany jest indywidualnie dzięki czemu jakość świadczonych przez nas usług jest na bardzo wysokim poziomie. Nasze atuty to: wysoka jakość produktów, korzystne warunki płatności, atrakcyjne ceny, rozbudowana sieć przedstawicieli, dowóz towaru do klienta, miła i fachowa obsługa, doradztwo i konsultacje. Hurtownia Polwex - Świat BHP

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs wózek widłowy »

  Jesteśmy młodą ale prężnie działającą firmą szkoleniową na Polskim rynku. Posiadamy doskonale wyszkoloną załogę, składającą się z kompetentnych osób. Naszym celem są firmy małe i wielkie. Oferujemy pełne szkolenia umożliwiające nabycie całkiem nowych umiejętności jak też pełną usługę w zakresie BHP. Planujemy kursy zarówno w swojej firmie jak też u klienta. Nasz profesjonalizm poparty jest certyfikatami i ogromnym doświadczeniem. Zapraszamy na naszą stronę w internecie, gdzie można przeglądnąć naszą pełną ofertę.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Promit - Systemy gaśnicze, Systemy przeciwpożarowe »

  Strona firmowa prezentuje usługi firmy PROMIT, która zajmuje się projektowaniem i instalacją sieci kablowych wykorzystywanych w energetyce oraz teletechnice. Do innych działań firmy zalicza się jeszcze tworzenie instalacji przeciwpożarowych i ochrony mienia. Kompleksowa oferta zawiera między innymi instalacje oddymiania, detekcję gazów toksycznych i wybuchowych. Tradycje firmy sięgają roku 1990, kiedy firma powstała. Od tego czasu zaprojektowała i wykonała szereg instalacji, które działają do dziś. Zespół kilkudziesięciu fachowców tworzy instalacje, które cieszą się bardzo dobrą opinią u inwestorów.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubrania robocze »

  Sklep internetowy TAURUS z siedzibą w Będzinie zajmuje się dystrybucją odzieży ochronnej, odzieży roboczej i artykułów BHP. Głównym zadaniem odzieży ochronnej jest okrycie lub zastąpienie odzieży osobistej pracownika przed jednym lub wieloma zagrożeniami, dlatego też tak ważny jest wybór produktów odpowiedniej jakości. Sklep TAURUS gwarantuje Państwu nie tylko znakomitą jakość proponowanych produktów w atrakcyjnych cenach, ale zapewnia również szeroki wybór. W naszej ofercie znajdują Państwo szeroki wybór rękawic roboczych, butów roboczych a także ubrań roboczych zapewniających bezpieczeństwo pracy pracowników Państwa firmy. Ponadto oferujemy gamę tablic i znaków BHP, w tym instrukcje ppoż, instrukcje BHP, tablice budowlane, znaki ewakuacyjne i znaki ochrony ppoż. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • System Zarządzania Energią »

  Regionalna jednostka działa w sektorze od powyżej dekady. Wyspecjalizowaliśmy się w szczególności we wszystkim tym, co złączone jest z procesami zarządzania, czyli wprowadzanie, dopracowywanie i ich monitorowanie. W polskiej propozycji można także znaleźć szkolenia, kursy, a dodatkowo usługi z obrębu BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska. Oferując tak różnorodną ofertę usług, musimy przedkładać je na niezmiernie wysokim poziomie, dlatego polska kadra to perfekcyjnie wykwalifikowani fachowcy w obszarze konsultingu i audytów.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gaśnice - firepol.pl »

  Przedsiębiorstwo FIRE-POL ma długoletnie doświadczenie w segmencie zabezpieczeń przeciwpożarowych, dlatego właśnie jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość wykonywanych usług i oferowanego sprzętu. Proponujemy Państwu hydranty wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi przeciwpożarowe, gaśnice, węże hydrantowe i artykuły bhp. Na wykonywane przez nas usługi posiadamy ważne certyfikaty i autoryzacje, wydajemy także autoryzowane protokoły pokontrolne. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »