Ogrodzenia Podkategoria: Ogrodzenia

 • Ogrodzenia betonowe, produkcja ogrodzeń betonowych, betonowe ogrodzenia »

  Aves ogrodzenia betonowe - zajmujemy się produkcja ogrodzeń betonowych, betonowej kostki ogrodzeniowej, kostki elewacyjnej oraz galanterii betonowej. Oferujemy nowoczesne systemy łączenia kostki ogrodzeniowej. Nasza firma działa na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się produkcją betonowej kostki ogrodzeniowej oraz betonowej kostki elewacyjnej. Kostkę to można zastosować do budowy bardzo estetycznych i trwałych ogrodzeń, filarów podporowych, murów oporowych, kominków, różnego rodzaju murków ozdobnych itp. Kostka ta dzięki temu iż jest produkowana na wibro prasach charakteryzuje się niezwykłą trwałością. Nasza kostka dzięki systemowi praktycznych zamków jest prosta w montażu więc każdy może samodzielnie zbudować swoje ogrodzenie bez konieczności zatrudniania fachowców. Nasze produkty występują w kolorach : szarym, czerwonym, oliwkowym, brązowym, grafitowym. Dzięki uzyskiwanej przez nas fakturze kamienia łupanego charakteryzują się niezwykłą estetyką i niepowtarzalnością wzorów. Nasz wyrób posiada wszelkie wymagane atesty budowlane.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Siatka ogrodzeniowa »

  Siatka ogrodzeniowa oferowana przez naszą firmę wykonywana jest z drutu ocynkowanego jak i powlekanego. Idealnie nadaje się do ogrodzenia posesji naszego domu, placu zabaw, parku, ogrodu czy posesji firm. Aby poprawić efekt wizualny jesteśmy w stanie wykonać siatkę ogrodzeniową w różnych kolorach. Siatka oferowana przez nas charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na warunki atmosferyczne a dodatkowa powłoka PCV chroni drut przez około 25 lat. Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajduje się pełna oferta naszej firmy.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia Rzeszów »

  Oferujemy państwu sprzedaż oraz montaż nowoczesnych ogrodzeń w Rzeszowie! Zobaczcie które ogrodzenia najbardziej pasują na waszą posesję oraz sprawdźcie ile kosztują wybrane modele. Nasze ogrodzenia to wspaniałe, długowieczne ogrodzenia, które doskonale uświetnią wasz dom! Zobaczcie już teraz we własnym domu jakie mamy dla was oferty!

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrodzenia

Ogrodzenia - nowa strona:

Adres: