Oczyszczalnie Podkategoria: Oczyszczalnie

 • Gryz Bet - szamba betonowe radom, szamba radom »

  Firma PPHU Gryz-Bet specjalizuje się w produkcji zbiorników żelbetonowych na odpady płynne (gnojowicę, gnojówkę, szambo, deszczówkę, studzienki itp). Firma posiada profesjonalny sprzęt i doświadczenie związane z montażem zbiorników.

  Oferowane przez nas wyroby produkowane są z materiałów najwyższej jakości:

  beton klasy min. B20-B40;
  fachowo i żetelnie wykonane zbrojenie prętami żebrowanymi o 8 ? do o 14 ?;
  podwójne zabezpieczenie masą asfaltowo-kauczukową;

  Zastosowanie w/w materiałów i technologii produkcji gwarantuje zadowolenie użytkowania przez wiele lat.

  Posiadamy własny transport z HDS na terenie całego kraju.

  Zbiorniki posiadają ATEST PZH, projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy oraz deklarację zgodności.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków »

  EKO-POL jest Polską prywatną firmą z siedzibą w Bukowcu koło Łodzi. Od kilkunastu lat tworzymy Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków, Szamba Ekologiczne i Bezodpływowe zbiorniki na ścieki.

  Towary EKO-POL są całkiem bezpieczne dla środowiska, posiadają wszystkie atesty i aprobaty. Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków i Szamba Ekologiczne produkcji EKO-POL można montować własnymi siłami - to prosta czynność, która nie powoduje utraty 10-cio letniej gwarancji. Montując Przydomową Oczyszczalnię Ścieków EKO-BIO, czy Szambo Ekologiczne EKO-ODR własnymi siłami zachowujecie Państwo pełną 10 letnią zapewnienie. Wszystkie Szamba Ekologiczne produkcji EKO-POL z Łodzi można montować samemu - zachowując pełną 10-cio letnią gwarancję.

  Przydomowe Oczyszczalnie biologiczne są trwałe i bezpieczne dla środowiska. Koszty eksploatacji Przydomowych Oczyszczalni Ścieków EKO-POL nie przekraczają 10zł na miesiąc. Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków EKO-BIO są priorytetowo trwałe i bezpieczne - można je montować bez szkody dla środowiska naturalnego. Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków produkcji EKO-POL można montować na każdym gruncie, nawet przy wysokim poziomie wód gruntowych.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowa oczyszczalnia »

  Przydomowe, ekologiczne oczyszczalnie to innowacyjne podejście do oczyszczania ścieków - bez kanalizacji i bez szamb. To coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnych sposobów radzenia sobie z zanieczyszczeniami. W serwisie „Oczyszczalnie ekologiczne" można znaleźć wszelkie informacje na temat przydomowych oczyszczalni ekologicznych - publikowane są tu informacje na temat ogólnego działania instalacji, rodzajów oczyszczalni oraz kwestii związanych z ich użytkowaniem. Wartościowe informacje mogą znaleźć tu dla siebie zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni posiadacze oczyszczalni, dobrze zapoznani z zagadnieniem.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków »

  Firma Ekopan zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem innowacyjnych urządzeń wykorzystywanych do oczyszczania wody. Oferujemy różnego rodzaju oczyszczalnie ścieków: osiedlowe, szkolne oraz przydomowe oczyszczalnie. Dzięki wiedzy wykwalifikowanych specjalistów opartej na wieloletnich doświadczeniach oraz badaniach gwarantujemy pełnię zadowolenia z naszych urządzeń. Stosowanie nowoczesnego rozwiązania w dziedzinie oczyszczania będzie miało pozytywny wpływ, zarówno na środowisko, jak i na Państwa kieszeń.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • EKOPOL: przydomowe oczyszczalnie ścieków, szambo, oczyszczalnie ekologiczne, łódź »

  Ekopol łódź oferuje przydomowe oczyszczalnie ścieków. Montujemy i serwisujemy przydomowe oczyszczalnie ekologiczne ścieków, szamba oraz zbiorniki na ścieki. Przydomowe szambo i oczyszczalnia ścieków - pełen profesjonalizm.


  EKOPOL to polska firma z siedzibą w Bronno 32, 99-100 Łęczyca koło Łodzi. Od (już prawie) dwudziestu lat wytwarzamy Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków, Biologiczne oczyszczalnie ścieków, Szamba Ekologiczne i Bezodpływowe zbiorniki na ścieki.

  Produkty firmy EKOPOL są bezpieczne dla środowiska, posiadają wszelkie atesty, aprobaty techniczne i certyfikaty. Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków i Szamba Ekologiczne EKOPOL B. Mankiewicz można montować szamodzielnie - to prosta czynność. Udzielamy 10-cio letniej gwarancji na prawidłowe działanie oczyszczalni i wszystkie zamontowane w niej podzespoły - nawet przy montażu własnym przez użytkownika. Montując Przydomową Oczyszczalnię Ścieków BIO-HYBRYDA, Ekologiczną Oczyszczalnię Ścieków Typu EKO, czy Szambo Ekologiczne EKO własnoręcznie zachowujesz 10 lelnią gwarancję! Wszystkie Szamba Ekologiczne, Oczyszczalnie Biologiczne, Oczyszczalnie Ekologiczne produkcji EKOPOL z Łodzi nie trzeba kupować nadstawek – włazy regulowane teleskopowo – tani montaż.
  Przydomowe Oczyszczalnie biologiczne BIO-HYBRYDA są trwałe i bezpieczne dla środowiska. Koszty eksploatacji Przydomowych Oczyszczalni Ścieków EKOPOL nie przekraczają 10zł na miesiąc. Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków BIO-HYBRYDA są bardzo trwałe i bezpieczne - można je montować pod podjazdem do garażu. Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków, Biologiczne Oczyszczalnie Ścieków i Szamba Ekologiczne produkcji EKOPOL można montować w każdym gruncie, nawet przy wysokim poziomie wód gruntowych i w glinie.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekopol »

  Ekologia jest tematem, który nieustająco jest wdrażany w nasze życie codzienne. Wszelkie organizacje ekologiczne nawołują do ekologicznego sposobu życia, a w telewizji pokazywane są sposoby począwszy od ekologicznego odżywiania się po segregację odpadów z życia codziennego. Skoro warto ekologicznie żyć to, czy nie warto inwestować w ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków?. Odpowiedź brzmi, że warto. Ktoś spyta dlaczego?. Warto mieć taką przydomową oczyszczalnie, ponieważ najważniejszym powodem jest fakt, że taką wodę można wykorzystać powtórnie do celów gospodarczych. Na stronie oczyszczalnie.pl firma Ekopol prezentuje różnorodne rozwiązania przydomowych oczyszczalni ścieków: biologiczne, ekologiczne, hybrydowe. Długo ażeby się rozpisywać o efektywności każdej z tych oczyszczalni, ale jedno jest bezdyskusyjne, każda z nich jest odpowiednia aby dbać o ekologię i nasze środowisko. Jeżeli już jesteś posiadaczem domu jednorodzinnego i chcesz być posiadaczem przydomowej oczyszczalni ścieków wejdź na stronę oczyszczalnie.pl . Dowiesz się jak skontaktować się z firmą Ekopol i na jakich zasadach budowane są takie oczyszczalnie. Zapraszamy !

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szambo »

  Oczyszczalnie ścieków jakie oferuje firma Probud pełnią one bardzo ważną funkcję w naszym życiu. Władze powinny zadbać o to, by każdy w dwudziestym pierwszym wieku miał dostęp do łazienki, oraz czystej wody. Codziennie do oczyszczalnie ścieków trafia wiele litrów ścieków zarówno stałych jak i płynnych, dlatego też są to takie ilości, że bardzo często muszą być one powiększane. Dzieje się tak przede wszystkim wtedy gdy dana sieć kanalizacyjna jest powiększana o kolejne wsie czy też malutkie miejscowości które obsługuje. Oczyszczanie ścieków jest niezwykle ważną sprawą, gdyż to za pomocą tych właśnie miejsc odbywa się rozgospodarowanie wodą.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekopol oczyszczalnie »

  Firma EKOPOL powstała w 2000 roku. Łączy ona wieloletnie wiedzę praktyczną, a ponadto olbrzymią wiedzę swoich założycieli. Aktualnie stabilna i ugruntowana pozycja firmy wynika z rozwoju technologii, a oprócz tego stałego poszerzania sieci dystrybucji. EKOPOL (zbiorniki na deszczówkę) jest firmą, która łączy w sobie poszanowanie dla tradycji z najnowszymi technologiami. Wszystkie zastosowane przez korporację rozwiązania są najbardziej zyskowne i ekonomiczne ze względów inwestycyjnych. Najważniejsza natomiast jest pozytywna opinia obecnych użytkowników, którzy uznali, że nasze oczyszczalnie ścieków są najbardziej konkurencyjnymi na rynku zarówno na płaszczyźnie montażowej, projektowej jak i eksploatacyjnej i finansowej. Jednym z naszych największych sukcesów i osiągnięć jest opracowanie i udostępnienie naszym nabywcom kompletnej technologii montażowej. Jednakże jako jedna z nielicznych spółekprzedsiębiorstw zapewniamy Państwu zachowanie pełnej gwarancji i ważności atestów przy samodzielnym montażu oczyszczalni. Samodzielna instalacja przydomowej oczyszczalni ścieków jest dla wielu nabywców przeważającym argumentem inwestycyjnym.

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Roman Zbigniew Eko-Instal - Strona główna | Przydomowe oczyszczalnie ścieków, systemy kanalizacji »

  Roman & Zbigniew Eko- Instal to działający na terenie województwa mazowieckiego autoryzowany dystrybutor firmy Poliplast. Eko-Instal zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową systemów kanalizacji, biologicznych oczyszczalni ścieków, drenaży i systemów odwodnień liniowych wiodących marek. W ofercie firmy znajdują się produkty, których jakość potwierdzają uznawane w Europie i na świecie certyfikaty. Usługą świadczoną przez firmę jest montaż przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie działki Klienta i nadzór nad działającymi oczyszczalniami.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczanie ścieków EKOFINN »

  Przedsiębiorstwo Ekofinn-POl od wielu lat trudni się produkcją i wyposażaniem oczyszczalni ścieków. Nasz osprzęt można znaleźć w wielu tego typu obiektach w kraju zarówno w oczyszczalniach mechanicznych czy też biologicznych, dlatego, że każdy proces oczyszczania ścieków wymaga w pewnym momencie wykorzystania urządzeń oczyszczania mechanicznego. Jako przewodzący w branży koncentrujemy się przede wszystkim na jakości gdyż urządzenia które produkujemy muszą działać bez usterki przez wiele lat. W palecie urządzeń przyspieszających oczyszczanie ścieków dostępnych w naszej ofercie są: sita, separatory, piaskowniki, przenośniki ślimakowe, flotatory oraz filtry. Właściwie wyposażone oczyszczalnie ścieków to pewność czystej wody odprowadzanej do wód powierzchniowych. Cała oferta urządzeń dostępna jest na naszej stronie internetowej - gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oczyszczalnie

Oczyszczalnie - nowa strona:

Adres: