Hydraulika Podkategoria: Hydraulika

 • Gryz Bet - szamba betonowe radom, szamba radom »

  Firma PPHU Gryz-Bet specjalizuje się w produkcji zbiorników żelbetonowych na odpady płynne (gnojowicę, gnojówkę, szambo, deszczówkę, studzienki itp). Firma posiada profesjonalny sprzęt i doświadczenie związane z montażem zbiorników.

  Oferowane przez nas wyroby produkowane są z materiałów najwyższej jakości:

  beton klasy min. B20-B40;
  fachowo i żetelnie wykonane zbrojenie prętami żebrowanymi o 8 ? do o 14 ?;
  podwójne zabezpieczenie masą asfaltowo-kauczukową;

  Zastosowanie w/w materiałów i technologii produkcji gwarantuje zadowolenie użytkowania przez wiele lat.

  Posiadamy własny transport z HDS na terenie całego kraju.

  Zbiorniki posiadają ATEST PZH, projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy oraz deklarację zgodności.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zamrażanie Rur Poznań »

  Nasza firma świadczy najwyższej jakości usługi hydrauliczne i instalatorskie. wykonujemy na terenie Poznania oraz najbliższych miejscowości. rekomenduje nas wieloletnie doświadczenie, niezawodność, terminowość oraz konkurencyjne ceny, dzięki czemu nasi klienci są w pełni zadowoleni z usług przez nas świadczonych. za darmo dojeżdżamy i wykonujemy wycenę prac, doradzamy w doborze najlepszych rozwiązań oraz pomagamy w zakupie stosownych materiałów. Zajmujemy się zarówno naprawą drobnych usterek, jak i kompleksowym montażem kompletnych instalacji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której odnajdą Państwo skrupulatne informacje o naszej ofercie, historię firmy oraz dane kontaktowe - z radością odpowiemy na wszelkie pytania.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi hydrauliczne Poznań »

  Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia portalu internetowego jednego z najbardziej prominentnych hydraulików z Poznania. Od wielu lat oferuję on usługi hydrauliczne w Poznaniu na niezwykle wysokim poziomie zawodowym. W gazetach i tygodnikach jest krocie ogłoszeń analogicznego typu, ale czy to zawżdy to co szuka kontrahent? Korzystając z usług ustawowo działającej firmy hydraulicznej idzie mieć gwarancje że robota będzie zrealizowana na czas i na wysokim poziomie. Dzięki podpisanym bilateralnym umowom z najlepszymi producentami, Hydraulik Poznań proponuje instalacje z najlepszymi elementami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz z ocenami konsumentów.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Złota rączka Warszawa »

  Złota rączka Warszawa oferuje usługi takie jak :Naprawa i montaż mebli,reperacja urządzeń elektrycznych,reperacja usterekreperacja cieknących kranów i instalacji sanitarnych,wymiana zamków i klamek,mocowanie szafek, luster i półekusługi hydrauliczne Warszawausługi elektryczne Warszawausługi stolarskie Warszawaoraz inne szybkie naprawy z którymi nie możesz sobie poradzićOferujemy usługi na terenie miasta Warszawa i okolic.Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług Złotej rączki.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalator.eu – katalog firm instalacji wodnych i c.o. »

  Instalator.eu jest katalogiem firm i wykonawców związanych z instalacjami wodnymi i c.o. Katalog ma ambicje stać się wyczerpującym zbiorem wizytówek i ogłoszeń, gdzie każdy zainteresowany znajdzie odpowiedniego wykonawcę. Firm instalatorskie mogą samodzielnie umieścić podstawowe informacje na temat swojej działalności; wystarczy założyć konto i wprowadzić wizytówkę. Zainteresowani szerszym opisem swojej działalności zostają odsyłani do administratorów katalogu, u których można zamówić płatną wizytówkę z bogatszą zawartością.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczne Oczyszczalnie Ścieków »

  Wzrasta popyt na oczyszczalnie ścieków - tych instalowanych przy domach jednorodzinnych. Zachowuje się tendencja spadkowa ich cen. Troska o środowisko naturalne, zaoszczędzenie pieniędzy a także niewielki wkład własny są ich najmocniejszymi stronami. Nasza firma oferuje najciekawsze przydomowe oczyszczalnie ścieków,które pomogą oczyścić ścieki zarówno w mieszkaniach, jak również w budynkach publicznych. Oferowane przez nas tanie oczyszczalnie ścieków, to doskonałe inwestycje, które mogą być montowane w wszelkich warunkach technicznych. Mogą być Państwo przekonani, że proponowane przez naszą firmę produkty będą przyrządami ponadczasowymi i solidnymi, które spełnią wszelkie wymagania.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Sklepy w internecie takie jak Fuego.pl są tanie i szybkie. W branży technika grzewcza sklep Fuego jest uznanym liderem. Istnieje w internecie od 2006 roku. Sprzedaje urządzenia grzewcze, bufory ciepła, ogrzewacze, kaloryfery aluminiowe. Kupujący często zamawiają Ogniwo Eko Plus. Towar jest wysyłany niezwłocznie, dostarczany renomowaną spedycją. fachowa jakość obsługi i na prawdę niskie ceny to jednak niektóre wyróżniki sklepu Fuego. Bardzo ważne jest kulturalne podejście do kupującego, darmowe porady i kulturalna obsługa. Dobrze jest kupować w sklepie Fuego.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Hydrauliczne Poznań »

  Instalacja wodna i kanalizacyjna istnieje w naszych domach od setek lat. Jak jakikolwiek system lub urządzenie dla prawidłowego działania potrzebuje profesjonalnej instalacji, obsługi i remontu. nagminnie się zdarza, że przy wprowadzeniu w wyszukiwarkę hasła Hydraulik Poznań nie wszystkie firma z TOP 10 przedkłada usługi instalacyjno-remontowe na najwyższym poziomie. Na polskim rynku usługowym istnieje niemało firm i osób prywatnych oferujących pokrewne usługi pomimo tego co odróżnia Alex Hydraulik Poznań z grona tak licznej rywalizacji? Największymi walorami tej znanej poznańskiej firmy jest wieloletnie doświadczenie, kompetencja oraz wykorzystanie nowatorskich technologii, nowoczesnych budulców i autorskich sposobów instalacji. wskazane jest zaufać ekspertom bo realizowanie usług przez nierzetelne firmy i amatorów w zamian chcianych skutków może dostarczyć olbrzymie straty finansowe. Dzięki celnej ocenie charakteru wykonywanych usług ceny przedkładane przez Alex Usługi Hydrauliczne Poznań zawsze są konkurencyjne i odzwierciedlają rzeczywiście wykonaną pracę.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instalator Poznań »

  Sprawdzony hydraulik w Poznaniu proponujący realizację zleceń w sposób wyjątkowo komfortowy dla klientów. W ofercie natychmiastowe dotarcie do klienta w sytuacjach nagłych usterek oraz niekłopotliwa dla klienta realizacja dużych remontów. Każdy hydraulik posiada dużą praktykę i zna obecną ofertę produktów hydraulicznych. Wyceny wykonywane są indywidualnie, po sprawdzeniu koniecznych inwestycji i możliwości finansowych klienta.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Częstochowa »

  Opisywana przeze mnie agencja to usługi co na bardzo wysokim poziomie. Dla naszej firmy liczy się przede wszystkim satysfakcja klienta dlatego możesz być pewien usług tej firmy. Jeśli masz zamiar w własnym lokalu wymienić instalację hydrauliczną to idealnie trafiłeś. Odwiedź opisywaną przeze mnie witrynę już dziś i poznaj moją pełną ofertę zarówno na usługi budowlane jak i co. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dozowniki do mydła, Suszarki do rąk, Podajniki ręczników ? Jofel Polska »

  JOFEL jest międzynarodową grupą wyspecjalizowaną w produkcji urządzeń higienicznych i papierów. Grupa posiada cztery fabryki w Hiszpanii i dwie w Ameryce Południowej. Zajmuje pozycję wiodącego na rynku światowym producenta artykułów higienicznych dla biur, zakładów przemysłowych, ośrodków służby zdrowia, hoteli, restauracji i innych tego typu miejsc pracy. Specjalnością Firmy są dozowniki do mydła, suszarki do rąk, podajniki ręczników, kosze, wózki hotelowe, wózki do sprzątania, poręcze dla niepełnosprawnych.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hydraulika

Hydraulika - nowa strona:

Adres: