Firmy Budowlane Podkategoria: Firmy Budowlane

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Parapety wewnętrzne i zewnętrzne »

  Jedną z wielu firm na polskim rynku produkującą blaty i parapety jest przedsiębiorstwo GLASS. W szerokiej ofercie firmy znajdziemy między innymi takie propozycje jak parapety wewnętrzne, cechujące się dużą trwałością na działanie domowych środków chemicznych oraz przebarwienia. Parapety zewnętrzne posiadające dużą odporność na czynniki atmosferyczne, wyprodukowane są przeważnie z kamienia naturalnego lub blachy ocynkowanej. W ofercie przedsiębiorstwa GLASS znajdziemy także blaty łazienkowe i kuchenne dodające naszym pomieszczeniom elegancji i estetycznego wyglądu. Wszystkie produkty wytwarzane w przedsiębiorstwie GLASS są najwyższej, jakości a dzięki szerokiej możliwości wyboru odcienia i wzoru pozwalają na niepowtarzalne zaplanowanie wzornictwa naszych pomieszczeń. Dzięki wykwalifikowanej kadrze w firmie GLASS mamy możliwość skorzystania z fachowych porad udzielanych pod kątem konkretnego projektu. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, co daje gwarancję niepowtarzalności projektu.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Olbrzymi wybór działek pod inwestycje, hal magazynowych i produkcyjnych do kupna lub najmu. Oferta dotyczy nieruchomości komercyjnych ulokowanych w korzystnych lokalizacjach w całym kraju. Pośredniczymy w negocjacjach dogodnych warunków umowy, polecamy kompetentne porady, znajdujemy kontrahentów. Budujemy również hale stalowe. Posiadamy wiele referencji, mamy na koncie setki owocnych transakcji.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • .: Dachówki ceramiczne »

  Firma DOMAX zajmuje się działalnością handlowo-usługową od 1995 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie i doskonała znajomość branży pozwoliły firmie wyspecjalizować się w dziedzinie pokryć dachowych i innych materiałów wykończeniowych do budowy i remontu domu. W ofercie firmy szeroki wybór wzorów i kolorów pokryć dachowych, dachy i rynny oraz okna dachowe o najwyższych parametrach technicznych. DOMAX jest importerem produktów firm Creaton, Plannja. Firma wykonuje i wykańcza również kompletne dachy, rynny i pokrycia dachowe. Ponadto służy fachowym doradztwem oraz profesjonalną obsługą.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gryz Bet - szamba betonowe radom, szamba radom »

  Firma PPHU Gryz-Bet specjalizuje się w produkcji zbiorników żelbetonowych na odpady płynne (gnojowicę, gnojówkę, szambo, deszczówkę, studzienki itp). Firma posiada profesjonalny sprzęt i doświadczenie związane z montażem zbiorników.

  Oferowane przez nas wyroby produkowane są z materiałów najwyższej jakości:

  beton klasy min. B20-B40;
  fachowo i żetelnie wykonane zbrojenie prętami żebrowanymi o 8 ? do o 14 ?;
  podwójne zabezpieczenie masą asfaltowo-kauczukową;

  Zastosowanie w/w materiałów i technologii produkcji gwarantuje zadowolenie użytkowania przez wiele lat.

  Posiadamy własny transport z HDS na terenie całego kraju.

  Zbiorniki posiadają ATEST PZH, projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy oraz deklarację zgodności.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio Rolety Poznań »

  Studio rolety firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu wszelkiego rodzaju rolet, okien, bram i drzwi. Firma działa głównie na terenie Poznania i okolic. Sztandarowymi rozwiązaniami są rolety rzymskie. Okna, drzwi oraz bramy to zakup nie na dzień czy dwa a czasem na całe życie więc powinniśmy to dobrze przemyśleć.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Psychoterapeutka Wrocław to solidny profesjonalista, odgrywający regularnie pracę spowiednika, partnera w doli i niedoli dla człowieka, już przez całe życie. Terapia jest potrzebna w sytuacjach kryzysów intymnych, emocjonalnych czy też w zniszczonych kontaktach międzyosobowych. Bezsilność samodzielnego poradzenia sobie z zagmatwanymi sytuacjami w życiu, z uzależnieniami. Tym zajmuje się Psychoterapia Wrocław. Dlatego człowiek regeneruje się na nowo, wielokrotnie zauważa zdumiewający koncept na siebie.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Multi finish »

  Zajmujemy się sprzedażą produktu Multi finish, który jest angielską, bezpyłową, gładzią gipsową nie wymagającą podczas obróbki szlifowani. Jesteśmy również firmą oferującą usługi odnośnie nakładania Multi-Finish. Gładź tą sprzedajemy na terenie całego kraju. Sprawdź nasze ceny, bo wartoSzczegółowe informacje znajdą państwo na naszej stronie internetowej hurtownia GMF oraz pod numerem tel.519442004. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okucia Do Szkła »

  Firma INOXI oferuje pełną gamę mocowań oraz akcesoriów, które są wynikiem nieustannego rozwoju architektury.

  Produkty, które Państwu proponujemy są funkcjonalne i eleganckie z doskonałym wykończeniem.
  Wszystkie okucia zostały zaprojektowane w celu spełnienia potrzeb klienta.

  Sklep internetowy INOXI: Okucia do szkła, mocowania daszków szklanych, mocowania punktowe szkła, narzędzia.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program rodzina na swoim »

  Nowo wprowadzona akcja wspierania młodych osób w przechodzeniu na swój własny kąt bardzo pomaga dużej ilości młodych ludzi. Rodzina na swoim – bo tak nazywa się ów program, umożliwia rodzinom dostęp do szansy na swoje mieszkanie. Program polega na tym, że państwo spłaca część odsetek kredytowych przez pierwsze 8 lat spłacania kredytu. Jeśli istnieją osoby spełniające odpowiednie kryteria, można zaoszczędzić dzięki takiej operacji od kilku do kilkunastu tysięcy złotych przez pierwsze osiem lat kredytu. Poza wymaganiami, które musi spełniać osoba biorąca kredyt, również mieszkanie musi kosztować mniej niż kwota wymieniona w ustawie. Jednak na śląsku raczej nie będzie problemu ze znalezieniem taniego mieszkania. Program Rodzina na swoim jest bardzo dobrą popozycją rządu dla każdego, wkraczającego w dorosłość.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Katowice »

  Firma Dombud oferuje sprawnie działający, efektywny system pracy, doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę, oraz możliwość negocjacji terminów i cen. Firma posiada wieloletnią tradycję działań na rynku budowlano-instalacyjnym. Jest to firma z bardzo mocną pozycją na rynku mieszkań. Dombud SA zapewnia bezpośrednią, elastyczną współpracę z inwestorami na przestrzeni całego procesu inwestycyjnego, oraz bazę wiarygodnych podwykonawców w zakresie różnych branż. Najliczniejsze inwestycje to mieszkania na Śląsku, mieszkania w Katowicach oraz mieszkania w Rudzie Śląskiej.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Firma Bamix od ponad 10 lat zajmuje się budową oraz remontami konstrukcji stalowych w postaci hal przemysłowych. Budowane przez naszą firmę hale stalowe spełniają wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa, budujemy solidnie i bezpiecznie. Wysoka jakość naszych usług towarzyszy naszej każdej realizacji. Nasi wysoce wykwalifikowani pracownicy postarają się w jak najkrótszym czasie wybudować zamówione hale stalowe. Zaufało nam już wielu Klientów, zaufaj nam i Ty. Wysokiej jakości hale stalowe z firmą budowlaną Bamix.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pompy instalowane w liniach do produkcji bułek »

  W liniach do produkcji bułek instalowane są różnego rodzaju pompy w zależności od typu linii.Pompa zębata ma ruch obrotowy elementu roboczego, w tym przypadku dwóch kół zębatych, które w miejscu zazębiania się oddzielają przestrzeń ssawną od tłocznej. Podczas obrotu kół ciecz zawarta we wrębach między zębnych jest przetłaczana z przestrzeni ssawnej do tłocznej, na obie strony w kierunku na zewnątrz kół.Wielkimi zaletami pomp zębatych są: bardzo prosta budowa, niezawodne działanie, małe wymiary i nawrotność biegu. Ich wadą jest konieczność szczelnego dopasowania kół zębatych w kadłubie pompy. Pompy zębate stosuje się jako pompy olejowe do silników spalinowych, serwomotorów, napędów hydraulicznych obrabiarek oraz do cieczy chłodzącej w obrabiarkachPompy strumieniowe. Zasada działania pompy strumieniowej polega na tym, że doprowadzona pod ciśnieniem ciecz robocza, przepływając przez zwężkę, zasysa z rury ssawnej pompowaną ciecz przez szczelinę między dyszą a zwężką i tłoczy ją przez dyfuzor do rury tłocznej. Jeżeli pompa strumieniowa tłoczy ciecz pompowaną do przestrzenio ciśnieniu atmosferycznym, to nosi nazwę eżektora, jeżeli zaś tłoczy ją do przestrzeni o pewnym nadciśnieniu, np. do kotła parowego linii do produkcji bułek, to nazywa się inżektorem.Smoczek parowy używany do zasilania wodą kotłów parowych. Sprawność smoczka jest bardzo niewielka (6 — 20%), prawie wszystkie straty, które w nim zachodzą, zamieniają się w ciepło ogrzania wody wprowadzonej do kotła.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy energooszczędne »

  Jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami w sektorze budownictwa domów energoosczędnych. Funkcjonujemy na terenie całej Unii Europejskiej a z naszych usług korzystają najbardziej wymagający klienci. Budujemy domy energooszczędne w bardzo duzym tępie. Są to domy prefabrykowane - czyli tworzone w naszych halach produktyjnych i montowanych w miejscu budowu. Budynki mieszkalne kontruowane są w krókim czasie około czterech miesięcy a cena jest bardzo konkurencyjna. Używamy surowców najwyższej jakości i zapewniamy nawet 30letnią gwarancję. Zaufało nam już wiele rodzin, zaufajcie i wy.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Toruń »

  Przedsiębiorstwo Alfa Investment N.D.F. współpracuje ze wszystkimi właścicielami nieruchomości oraz osobami szukającymi ciekawych ofert. W skrócie, firma zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży, zakupie i wynajmie domów, działek i lokali usługowych. Oferta jest kompleksowa i obejmuje m.in: niedrogie mieszkania, domy i rezydencje i działki. Firmę tworzą pracownicy, doskonale przygotowani pod względem merytorycznym i o dużym branżowym doświadczeniu, które nie ogranicza się tylko do nieruchomości, ale swoim zasięgiem obejmuje także finanse i bankowość. Charakteryzuje ich profesjonalne podejście do klienta oraz kompleksowa obsługa. Nadzoru, dokonują osobiście Panowie Paweł Dawidowicz (licencja zawodowa nr 7432) i Andrzej Pamin (licencja zawodowa nr 1145). Pracownicy doskonale znają system działania kredytów hipotecznych i nie tylko. Ponad to, firma Alfa Investment zapewnia wszechstronną obsługę prawną. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i znajomości rynku pracownicy są w stanie udzielić fachowych porad swoim kontrahentom. W ramach kooperacji z najlepszymi rzeczoznawcami, biurami notarialnymi i bankami udzielającymi kredytów, przedsiębiorstwo daje gwarancje na zrealizowanie najbardziej korzystnych transakcji. Zachęcamy klientów do zapoznania się z szeroką ofertą przedsiębiorstwa Alfa Investment N.D.F. Aby znaleźć witrynę w internecie, wystarczy wpisać w google następujące frazy: toruń nieruchomości, sprzedaż nieruchomości toruń, nieruchomości toruń sprzedaż, mieszkania toruń, biuro nieruchomości toruń, mieszkanie toruń, nieruchomości toruń, agencje nieruchomości toruń.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • FLORMO DEWELOPER - budowa sprzedaż domów »

  FLORMO DEWELOPER - budowa sprzedaż domów Jelenia Góra,nowe domy na sprzedaż, nowe domy jelenia góra, dom jelenia góra, deweloper jelenia góra. Firma obecnie zajmuje się wyłącznie budową i sprzedażą domów jednorodzinnych, wyłącznie na osiedlu Czarne w Jeleniej Górze.
  Właściciel
  mieszka wśród swoich klientów.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi przeciwpożarowe i ppoż ALMONT Sp.z o o. »

  Drzwi ppoż i przeciwpożarowe firmy ALMONT stworzone na doskonałej bazie systemów GEALAN oferowane w formie jedno i dwuskrzydłowej. Istniej możliwość otwierania do wewnątrz i na zewnątrz. Firma ALMONT jest także producentem aluminiowych profili i segmentów przeciwpożarowych oraz w ogólnym znaczeniu stolarki aluminiowej.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary akustyczne »

  Ekrany akustyczne TULLA-bud „Zielona Ściana” znalazły swoje miejsca przy wznoszeniu barier eliminujących hałas na drogach prowadzących do autostrad. Ekrany akustyczne zielona ściana to odporne na korozję ramy z kątowników zimnogiętych z zabezpieczającą powierzchnią w postaci siatki stalowej wypełnionej wełną mineralną. Parametry akustyczne tych paneli i ich estetyka przemawiają do inwestorów dużo bardziej niż inne ekrany akustyczne, dlatego postawiliśmy w naszej pracy, na jakość i ochronę środowiska. O ekranach „Zielona ściana” poświęciliśmy bardzo dużo miejsca w dziale poświęconym ekranom akustycznym – przejrzyj nasze działy, a zapewne znajdziesz to, co interesuje cię najbardziej.

  Data dodania: 04 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stajnie dla koni, boksy dla konia - Remtor »

  Boksy dla koni, czyli Remtor jest firmą zajmującą się produkcją akcesoriów dla koni. Stajnia dla konia jest produkowana z największą starannością, tak aby znajdujące się w niej boksy dla koni spełniały Państwa oczekiwania. Nasza firma zajmuje się również projektowaniem stajni oraz wykonuje projekty stajni dla koni. Nasze boksy stajenne spełniają wszystkie normy jakościowe, a my zadbamy o prawidłowe wyposażenie stajni.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zabudowa tarasu Warszawa - zabudowa balkonów, tarasów, zadaszenia »

  Zabudowa tarasu Warszawa i okolice. Oferujemy Państwu system zabudowy tarasów w systemie ramowym oraz bezramowym. Wykonywane przez nas zabudowy charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz dużą dbałością o szczegóły. Nasze produkty oferujemy w przystępnych cenach. W ofercie znajdą Państwo również zabudowy balkonów, zadaszenia, dachy szklane. Działamy na terenie Warszawy i całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  Do zabudowy tarasów i zadaszeń stosowane są poliwęglanowe płyty komorowe. Płyty występują w kolorach przejrzystym, mlecznym i dymnym.

  Poliwęglan komorowy jest tworzywem, którego właściwości sprawiają, że jest najbardziej uniwersalnym materiałem zdolnym połączyć najwyższe parametry optyczne i wytrzymałościowe z doskonałą izolacją termiczną. Znajduje zastosowanie w przemyśle i w budownictwie indywidualnym przy szkleniu nowych i renowacji starych zadaszeń. Do tarasowych pokryć dachowych, ogrodów zimowych jako wypełnienie balustrad, balkonów i klatek schodowych. Montowany jest w metalowej lub aluminiowej konstrukcji.

  Data dodania: 08 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków »

  EKO-POL jest Polską prywatną firmą z siedzibą w Bukowcu koło Łodzi. Od kilkunastu lat tworzymy Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków, Szamba Ekologiczne i Bezodpływowe zbiorniki na ścieki.

  Towary EKO-POL są całkiem bezpieczne dla środowiska, posiadają wszystkie atesty i aprobaty. Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków i Szamba Ekologiczne produkcji EKO-POL można montować własnymi siłami - to prosta czynność, która nie powoduje utraty 10-cio letniej gwarancji. Montując Przydomową Oczyszczalnię Ścieków EKO-BIO, czy Szambo Ekologiczne EKO-ODR własnymi siłami zachowujecie Państwo pełną 10 letnią zapewnienie. Wszystkie Szamba Ekologiczne produkcji EKO-POL z Łodzi można montować samemu - zachowując pełną 10-cio letnią gwarancję.

  Przydomowe Oczyszczalnie biologiczne są trwałe i bezpieczne dla środowiska. Koszty eksploatacji Przydomowych Oczyszczalni Ścieków EKO-POL nie przekraczają 10zł na miesiąc. Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków EKO-BIO są priorytetowo trwałe i bezpieczne - można je montować bez szkody dla środowiska naturalnego. Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków produkcji EKO-POL można montować na każdym gruncie, nawet przy wysokim poziomie wód gruntowych.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy Budowlane

Firmy Budowlane - nowa strona:

Adres: