Dachy Podkategoria: Dachy

 • .: Dachówki ceramiczne »

  Firma DOMAX zajmuje się działalnością handlowo-usługową od 1995 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie i doskonała znajomość branży pozwoliły firmie wyspecjalizować się w dziedzinie pokryć dachowych i innych materiałów wykończeniowych do budowy i remontu domu. W ofercie firmy szeroki wybór wzorów i kolorów pokryć dachowych, dachy i rynny oraz okna dachowe o najwyższych parametrach technicznych. DOMAX jest importerem produktów firm Creaton, Plannja. Firma wykonuje i wykańcza również kompletne dachy, rynny i pokrycia dachowe. Ponadto służy fachowym doradztwem oraz profesjonalną obsługą.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria dachowe - poradnik »

  Nasz serwis www.poradnik-budowlańca.pl odpowiada na wiele pytań z zakresu doboru odpowiednich materiałów budowlanych. U nas znajdziesz wiele tematów dotyczących budownictwa. Informacje dostępne w naszym sertwisie będą świetnym początkiem do ruszenia budowy własnego lokum. Z nami łatwiej. Nasz serwis jest najlepszym informatorem dotyczącym aktualnych cen materiałów budowlanych. Zapraszamy na stronę naszego portalu!

  Data dodania: 25 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łopatka Usługi dekarskie - Krycie dachów »

  Świadczymy usługi dekarskie i ciesielskie na terenie Wrocławia, Środy Śląskiej i okolic. Krycie dachów dachówką, blacho-dachówką, papą i gontami. Remonty i naprawy dachów płaskich i skośnych. Wykonywanie więźby dachowej i wiązarów. Prowadzimy również sprzedaż pokryć dachowych.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • TIGER-STAL pokrycia dachowe »

  W ofercie posiadamy : blachy dachowe,rynny,okna dachowe,folie dachowe,wełnę mineralną,dekarzy,blachy z posypką,blachodachówki,blachy trapezowe,blachy płaskie,pokrycia dachowe,rynny stalowe,rynny pcv,
  Blacha dachowa takich dostawców jak: Blachy Pruszyński,Balex Metal, Rynny: Kaczmarek,Bryza,Niagara,Wijo, Wełna mineralna: Isover,Schwenk,Rockwool, Okna dachowe Fakro
  Bezpałtny pomiar i dowóz,możliwość zamówienia profesjonalnej brygady dekarskiej

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona WWW - Tartak Szreńsk »

  Od lat gwarantujemy dobrą jakość i niską cenę. Naszym atutem jest doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej działalności, nowoczesny park maszynowy oraz fachowa obsługa. Od lat gwarantujemy dobrą jakość i niską cenę. Nasza dewiza to szybka i terminowa realizacja zamówień po konkurencyjnych cenach. Wieloletnia tradycja i przekazywana wiedza dotycząca produkcji drewna przyczyniły się do solidnej pozycji w przemyśle drzewnym.
  Tartak Szreńsk specjalizuje się głównie w produkcji tarcicy iglastej oraz w konstrukcjach dachowych. Od lat produkuje niezawodne i wysokiej jakości drewno, dlatego współpracuje ze światowej sławy firmami. Doskonała jakość i wytrzymałość uzyskiwana jest z dobrego gatunku i jakości drewna oraz nowoczesnych maszyn.

  Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie Dachów »

  Firma Zaciek zajmuje się kompleksowym malowaniem i myciem pokryć dachowych zarówno wykonanych z blachy, blacho-dachówki jak i dachówki cementowej i ceramicznej. Celem firmy jest uczciwe wykonanie prac malarskich po uprzednim przygotowaniu podłoża.
  Wykonujemy zadania niezależnie od ilości metrów oraz stopnia trudności dobierając odpowiednie techniki oraz przybory. Służymy także pomocą przy wyborze właściwych farb oraz detergentów myjących i impregnujących.
  Pracujemy bazując na uzyskanym przez nas bogatym doświadczeniu, wspierając się także ciągłymi rozmowami z działami technicznymi osobnych producentów farb.

  Nasza oferta jest bardzo bogata i obejmuje rozległy wachlarz robót dotyczących dachu. Nasze usługi malowania dachów wykonujemy dla dachów pokrytych blachą i również blacho-dachówką obojętnie czy są wykonane z blach stalowych, stalowych ocynkowanych, stalowych pokrytych alucynkiem, cynkowych lub powlekanych.

  Jesteśmy w stanie podjąć wszystkie zlecenia, niezależnie od powierzchni, stopnia trudności, kąta nachylenia na terenie całej Polski, ale działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego, a w szczególności na terenie aglomeracji warszawskiej.

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dachy z trzciny domy ryglowe »

  Słowinex jest jednym z producentów impregnowanej trzciny oraz tak zwanych domków holenderskich. Swoje usługi świadczy na terenie całej Unii Europejskiej. Oprócz domów ryglowych oraz pruskiego muru zajmuje się także zabezpieczeniami przeciwpożarowymi. Realizacje firmy można podziwiać w Holandii, Czechach, Belgi, Danii, Niemczech.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łopatka Dachy - Sprzedaż pokryć dachowych »

  Łopatka Dachy - sprzedaż pokryć dachowych. Oferujemy dachówki, blachodachówki, papy, gonty, okna połaciowe, rynny, styropapę i inne. Działamy na terenie Wrocławia i okolic. Oferujemy najniższe ceny na rynku.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Płyty budowlane »

  Firma Koloryt prowadzi sprzedaż płyt budowlanych. Dostarczamy zakupiony przez Państwa towar na miejsce budowy. Dzięki szeroko rozwiniętej sieci dostawców mamy możliwość dostarczenia towaru praktycznie w każde miejsce w Polsce. U nas zakupią Państwo płyty OSB, płyty z grupy P5, cementowe płyty Cetris, gipsowe płyty Fermacell, cementowe płyty Betonyp, magnezowe płyty MgO. Zaufało nam wielu klientów indywidualnych oraz firm wykonawczych, które chętnie do nas wracają. Dla Państwa wygody przygotowujemy indywidualne wyceny materiałów. Dbamy o to, aby klient był informowany na bieżąco o przebiegu realizowanego zamówienia. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Daszki nad drzwi »

  Daszki ze szkła stanowią bardzo ciekawy element architektury. Chroniąc przed opadami dodają naszemu wejściu nowoczesnego wyglądu. Na naszej stronie postaramy się bardziej przybliżyć temat tego typu zadaszeń.

  Zaprojektowane przez naszych projektantów daszki wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klienta, a także prowadzą do dalszego rozkwitu budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego.

  Zadaszenia szklane to praktyczna jak również nowoczesna stylistyka. Proste tafle szklane nadają smukłą linię całemu projektowi.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dachy Kielce. »

  Firma QUEST istnieje na polskim rynku budowlanym nieprzerwanie od 1996 r. i obejmuje swym zasięgiem Kielce oraz województwo świętokrzyskie. Głównym profilem działalności jest dystrybucja materiałów budowlanych, a w szczególności nowoczesnych pokryć dachowych. Od zawsze duży nacisk kładzie na profesjonalizm i jakość, dlatego też od początku promuje wysokiej klasy produkty na dachy europejskich marek. Przodującym partnerem jest szwedzki koncern Plannja – wiodący producent systemów dachowych. W swojej szerokiej ofercie posiada także okna dachowe polskiej firmy Fakro, jak również membrany i akcesoria niemieckiej firmy Dorken. W ofercie znajdują się także pokrycia dachowe polskiej firmy Blachotrapez i membrany na dachy firmy DuPont Tyvek.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • FINCO-DACH pokrycia dachowe Nowy Sacz »

  FINCO-DACH zajmuje się sprzedażą pokryć i akcesoriów dachowych. W skład naszej oferty wchodzą blachy dachowe, gonty bitumiczne, dachówki betonowe oraz okna dachowe i systemy rynnowe renomownych producentów. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz kosztorys i transport gratis. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe blachodachówka »

  Gerard Roofing od lat zaopatruje konsumentów na całym świecie. Produkuje nowatorskie, najwyższej klasy systemy dachowe. Chętni mogą kupić wytrzymałe pokrycia dachowe (blacha na dach, gont drewniany, gonty stalowe, lekkie pokrycia), bezawaryjnie służące przez wiele lat. GR jest firmą ekologiczną – dba o to, by zarówno chronić dachy przed niekorzystnymi czynnikami z zewnątrz, jak i obniżyć ich oddziaływanie na otoczenie.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rynny »

  Przodującą firmą na rynku produkcji pokryć dachowych jest przedsiębiorstwo Bratex Dachy. Bratex produkuje również System Orynnowania Struga. Na stronie internetowej można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące oferty firmy, którą jest nowoczesny system orynnowania. System rynnowy Struga posiada bazę, którą jest blacha stalowa najwyższej jakości. Do produkcji systemów orynnowania firma Bratex Dachy używa tych samych blach stalowych SSAB i powłok antykorozyjnych o wysokiej jakości, co do produkcji blach trapezowych. Klienci mogą wybierać spośród wielu wariantów kolorystycznych, idealnie komponujących się z każdym rodzajem dachu z blachy lub innego pokrycia. Systemy rynnowe Struga cechują się nie tylko wyjątkowo długą żywotnością ale i doskonałymi walorami estetycznymi.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dachy »

  Jednym z najpopularniejszych krajach Europy zachodniej materiałów stosowanych do budowy dachów jest włókno cement. Cembrit S.A. jest jedynym w Polsce producentem pokryć dachowych z włókno cementu. Włóknocement to materiał przyjazny środowisku – a to coraz ważniejsze dla inwestorów. Włókno-cement to materiał trwały – Cembrit skrupulatnie i bezwzględnie przestrzega wysokich standardów produkcji, i dlatego właśnie może zaoferować długie okresy gwarancji (nawet 30 lat). Włókno-cement to także materiał o najwyższej estetyce – zwłaszcza płyty elewacyjne prezentują się zachwycająco.Jeśli cena nie jest jedyną rzeczą jaką bierzesz pod uwagę podczas wyboru pokrycia, zapraszamy do odwiedzin strony firmowej cembrit.pl.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dachy »

  Dachy dwupołaciowe i kopertowe, czteropołaciowe i półszczytowe – którego by nie wybrać rozwiązania na pokrycie domu i tak podstawą są znakomitej jakości pokrycia dachowe. To one dbają o to, by została zapewniona izolacja cieplna jak też bezpieczeństwo w okresie długotrwałychdeszczy, czy długo nietopniejącejpokrywy śniegowej. Oszczędność jest cenną zaletą, lecz pragnąc zachować dach trzeba wykorzystać do jego wzniesienia wysokiej jakości surowce. Nim właściciel wybierze coś ostatecznego winien doradzić się kompetentnej osoby, jakie akcesoria dachowe wybrać, aby przy konkretnej formie dachu spisały się najlepiej.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe Gliwice »

  Hurtownia budowlana Smolnik zaprasza mieszkańców Gliwic i okolic do zakupu materiałów budowlanych najwyższej jakości, trwałości, a także po atrakcyjnych cenach. Wśród asortymentu znajdą Państwo szeroki wybór pokryć dachowych m.in. pap, gontów, pokryć blaszanych, rynien (w tym także rynien gamrat w dowolnej kolorystyce)oraz inne pokrycia dachowe. Nasza hurtownia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, dlatego też oferujemy usługi transportowe zakupionych materiałów budowlanych. Ponadto nasi doświadczeni pracownicy udzielą Państwu wszelkiej niezbędnej pomocy w doborze odpowiednich materiałów budowlanych. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płyty warstwowe »

  Firma PROMETPLAST działa w branży już od wielu lat i zajmuje się produkcją wysokiej jakości płyt warstwowych oraz blach powlekanych i trapezowych. Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej wszystko przebiega szybko i sprawnie, przez co każde zamówienie złożone przez klienta realizowane jest w krótkim czasie. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dachy

Dachy - nowa strona:

Adres: