Certyfikaty energetyczne Podkategoria: Certyfikaty energetyczne

 • Centrum Certyfikacji Energetycznej: polskiecertyfikaty.pl »

  Sporządzamy świadectwa charakterystyki energetycznej (certyfikaty energetyczne, audyt energetyczny) na śląsku i w całej Polsce. Wystawiane przez nas świadectwo energetyczne wyróżnia bardzo dobra jakość przy niewygórowanej cenie już od 200zł ! Jeżeli chcesz otrzymać świadectwo energetyczne zapraszamy na stronę!

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekspertyzy budowlane »

  Przywrócenie wysokiej alkaliczności betonu, zapewniającej ochronę antykorozyjną, nie jest możliwe. Można natomiast spowolnić proces zakwaszania betonu, impregnując go środkami hydrofobizującymi i pokrywając jego powierzchnię powłokami ochronnymi, które ograniczają wnikanie dwutlenku węgla, będącego główną przyczyną procesu karbonatyzacji. Natomiast renowacja już powstałych uszkodzeń mechanicznych musi uwzględniać przede wszystkim przywrócenie ochrony antykorozyjnej stali.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne »

  Na siłę postępu firmy istotne znaczenie ma podobnie ciągłe obserwowanie rynków światowych co więcej szukanie potencjalnych luk rynkowych. Ma wpływ to na nieustanną koncepcyjną pracę nad nowoczesnymi produktami - świadectwa energetyczne - są jednym z nich. Thermo Patrol to nowoczesna mała ale solidna i profesjonalna firma na rynku.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Innowacyjne instalacje elektryczne »

  Niniejsza strona internetowa należy do firmy usługowej Inteligentne Systemy Domowe. Przedsiębiorstwo ma siedzibę w Katowicach ale działa na terenie całego kraju. Specjalnością zakładu są instalacje elektryczne oraz systemy alarmowe typu PPOŻ. Na stronie można zaznajomić się z cennikiem oferowanych usług. Zakład świadczy usługi w zakresie instalacji elektrycznej i automatyki. Wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia obsługę wysokiej jakości. Szczegółowe dane o ofercie zyskamy na stronie internetowej i poprzez kontakt mailowy.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Certyfikaty energetyczne

Certyfikaty energetyczne - nowa strona:

Adres: