Porównywarka ubezpieczeń

Porównywarka ubezpieczeń
Na naszym portalu oferujemy wiele tanich ubezpieczeń Trzynastu Towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki kalkulatorom zamieszczonym na witrynie można porównać oferty wielu ubezpieczeń a następnie zakupić je online lub telefonicznie. W naszej ofercie posiadamy następujące ubezpieczenia: komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, fundusze emerytalne, a także ubezpieczenia dla małych i średnich firm. Zawsze staramy się dobrać ofertę do wymagań naszego klienta. Oferujemy cały czas naszą pomoc przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia zarówno w naszym biurze i telefonicznie, czy też za pośrednictwem internetu. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzenia naszej strony lub biura w celu porównania poszczególnych ofert ubezpieczenia. Posiadamy nasze oddziały na terenie całego kraju. Porównanie ofert ubezpieczenia i zapoznanie się z nimi nie zobowiązuje do zakupu.

Szczegóły strony www.tanie-ubezpieczenie.eu:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.tanie-ubezpieczenie.eu:

Porównywarka ubezpieczeń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 267

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odzyskaj.org - Odszkodowania i Ubezpieczenia »

  Dowiedz się jak odzyskać należne Ci odszkodowanie. Dowiedz się jakie prawa przysługują Tobie i Twoim bliskim,którzy zostali poszkodowani w wypadku czy innym zdarzeniu losowym. Skorzystaj z forum serwisu i zapytaj ekspertów. Zapraszamy do korzystania z serwisu!

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Solution Finance Group - kalkulator ubezpieczeniowy »

  Multiagencja Ubezpieczeniowa on-line - porównanie składki ubezpieczenia, warunków ubezpieczenia oraz fizyczne dokonanie zakupu polisy. Ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe, finansowe, odpowiedzialności cywilnej, turystyczne, Cargo, OC spedytora, OC przewoźnika, ubezpieczenie imprez masowych, ubezpieczenia obowiązkowe prowadzonej działalności.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze OC AC »

  Od niedawna ceny odpowiedzialności cywilnej i Autocasco uległy sporym rekalkulacjom ? podwyższenie cen za składki OC i AC. Następny miesiąc ma się identycznie i właśnie przez to mamy chęć przedstawić Wszystkim alternatywę przy pomocy której zakupicie najtańsze OC AC. Musowo jednak zajrzeć na nowy serwis www i oddać nam własny nr tel. ? oddzwonimy z kalkulacją. Analiza jest za darmo i dlatego nie możecie przegapić najlepszej opcji porównania składki OC - czyż nie? Spróbuj u nas!.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cenne ubezpieczenia kosztów leczenia zwierząt »

  Ubezpieczenia kosztów leczenia zwierząt to niezwykle cenna polisa jaka pozwala uniknąć zbędnych, często dość wysokich kosztów leczenia zwierząt zarówno hodowlanych jak i domowych. Posiadanie polisy bowiem gwarantuje zwrot kosztów leczenia zwierząt ubezpieczonych.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe wrocław »

  Oferuję usługi ubezpieczeniowe w firmie Allianz. Moja firma oferuje ubezpieczenia majątkowe, zdrowotne, OFE i na życie na terenie okolic Wrocławia. Działam w zakresie ubezpieczeń indywidualnych, grupowych, prywatnych i firmowych.
  Jeśli jesteś zainteresowany zabezpieczeniem siebie i bliskich to koniecznie odwiedź tą stronę. Polisę dostosujemy do Twoich wymagań, wystarczy że zajrzysz na naszą stronę i skorzystasz z cennych rad.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agent Allianz w Poznaniu. Polecam ubezpieczenia w Allianz »

  Towarzystwo Ubezpieczeniowe Allianz Polska proponuje grupowe i indywidualne ubezpieczenia na życie w wielu, umożliwiających precyzyjne ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb wariantach. Są to bardzo dobre i sprawdzone ubezpieczenia gwarantujące utrzymanie dotychczasowego standardu życia, szczególnie polecane i często bardzo potrzebne rodzinie w razie zdarzenia losowego. Allianz oferuje również takie ubezpieczenia, gdzie część składki przeznaczana jest na cele inwestycyjne, z możliwością wyboru funduszu i tym samym odbioru w przyszłości wypracowanej przez Allianz kwoty zysku. TU Życie Allianz Polska SA oferuje wiele wariantów rozwiązań ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczenia na życie aż w 25 wariantach. Dlatego praktycznie każdy może wybrać korzystny i odpowiedni dla swojej sytuacji życiowej wariant ubezpieczenia. Myśląc o tym dzisiaj, masz wpływ na wysokość swoich dochodów podczas emerytury.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Helper ubezpieczenia OC Szczecin Wybierając fundusz emerytalny trzeba zwrócić szczególna uwagę na wszystkie kruczki wydrukowane drbnym maczkiem Jeżeli auta to główna gałąź utrzymania twojej firmy to należy przemyśleć zakup ubezpieczenia floty samochodowej. Im więcej macie samochodów to oferta przedstawiona przez firmę ubezpieczeniową będzie dla nas tańsza. Oferta firm ubezpieczeniowych w przypadku tego rodzaju ubezpieczeń przeważnie dobierana jest pojedyńczo. Składkę możemy okroić nie tylko poprzez posiadanie coraz to większej ilości pojazdów w przedsiębiorstwie, ale również przez bezpieczną jazdę całej floty pojazdów.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Olsztyn »

  Centrum rzeczoznawstwa oraz likwidacja szkód Holms Pomoc Ubezpieczeniowa powstało w 2005 roku zatrudniamy w naszej firmie cztery fachowe osoby, które bardzo dobrze znają się na rzeczy. Wykonujemy przeglądy aut, motorów, traktorów, maszyn budowlanych tudzież wszelkich naczep. Pracownicy naszej firmy pogłębiają oraz wymieniają się wiedzą z innymi rzeczoznawcami. Zasięg naszego działania jest bardzo wielki możemy dojechać w jakąkolwiek część polski.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • OC-AC.com.pl - ubezpieczenie OC AC »

  Wybierając odpowiednie polisy ubezpieczeniowe pamiętaj, że wskazane jest zainwestować tanie OC, ale za to najlepsze dostępne AC. Jeżeli priorytetem dla Ciebie jest tanie polisa, to kalkulator w naszym serwisie pozwoli Ci na wybór właściwego ubezpieczenia. Dzięki nam ewidentnie kupisz nie tylko tanie OC, ale również najtańsze OC samochodu cenionego towarzystwa ubezpieczeniowego na rynku. Zaufaj nam - zaufaj profesjonalistom. Z nami wybierzesz najtańsze OC oraz dobre AC, ściśle odpowiadające Twoim potrzebom. Na naszej stronie znajdziesz kalkulator OC, który pozwoli Ci w krótkim momencie sprawdzenie ceny ubezpieczeń OC AC w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych i pozwoli wybrać najlepszą ofertę.

  Data dodania: 24 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • AXA OFE »

  Emerytura to czas w którym powinniśmy odpocząć i cieszyć się spokojem dlatego OFE to doskonałe zabezpieczenie Twojej przyszłości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznanie się z pełną ofertą funduszu emerytalnego, gdzie również będziesz mógł zapisać się na swój fundusz emerytalny. AXA OFE to gwarancja najwyższej jakości usług oraz wysokiej procentu zwrotu co daje doskonałą perspektywę na lata złotej starości.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »