Konferencje Podkategoria: Konferencje

 • World Expo International Targi i wystawy »

  WEI jest koordynatorem polskich wystąpień zbiorowych, którego głównym zadaniem jest profesjonalne przygotowanie i zorganizowanie imprezy targowej, wystawy czy misji. Organizuje transport eksponatów, promocję eksportu, imprezy wystawiennicze. Dodatkowo, dla zainteresowanych organizuje zakwaterowanie, wycieczki i bilety lotnicze.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje nad morzem »

  Confero.pl – naszym celem jest dostarczanie informacji o salach konferencyjnych. Ogromna baza danych ponad 1500 szczególnie dobranych obiektów, posiadających nowoczesne i klimatyzowane sale konferencyjne: hotele, hotele SPA, biznesowe, teatry i muzea. Zaawansowana wyszukiwarka sal konferencyjnych na naszym portalu umożliwia przeglądać bazę danych z wykorzystaniem wielu kryteriów (m.in. lokalizacja, pojemność sali).

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne wrocław »

  Przygotowując konferencje wielokrotnie pojawiają się obawy, w których lokalizacjach najkorzystniej warto to przygotowywać. Wyjątkowo popularne bywają planowane w dużych salach konferencje Warszawa bądź konferencje Kraków. Jeśli prowadzimy działalność na Dolnym Śląsku, zawsze będziemy mogli zarezerwować najlepsze sale konferencyjne Wrocław. Ważne, byśmy w tego typu rodzaju lokalizacji spodziewali się najwyższej klasy sposobu obsłużenia oraz wsparcia nas we wszelkich najtrudniejszych sytuacjach.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transmisje online »

  Webcasting
  to najlepsza forma komunikacji z Twoim personelem i interesariuszami twojej firmy. Możesz w ten sposób zorganizować konferencje online, spotkania ze swoimi pracownikami bez konieczności skupiania wszystkich w jednym miejscu, co jest kosztowne i czasochłonne. Zamiast tego możesz zlecić firmie Livingmedia organizację takiego spotkania online. Livingmedia z najwyższą starannością organizuje webinary online, które dodadzą Twojej firmie animuszu i z pewnością przełożą się na wymierne korzyści. Sprawdź jak łatwo jest przykuć uwagę dzięki nowoczesnym technologiom, podążaj za trendami i pozwól swojej firmie rosnąć w siłę nawet gdy nie ma Cię w pobliżu.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazd integracyjny »

  Kenia jesienią, najlepsze trasy narciarskie świata pod opieką światowej klasy instruktorów, degustacja win w kolonialnym pociągu, przylot o zachodzie słońca helikopterem nad wielkim kanionem w Arizonie, wspaniały wyjazd integracyjny, incentive, wyścigi samochodami sportowymi po Lazurowym Wybrzeżu oraz weekend F1 w wybranym GP ze wszystkimi atrakcjami, a a może tak czarter prywatnego statku bądź katamaranu na rejs po Patagonii? Jeśli brak Państwa firmie pomysłów jak zadowolić naszych najlepszych partnerów biznesowych lub jak namówić przyszłych kontrahentów do współpracy, my jesteśmy od tego specjalistami.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Konferencje

Konferencje - nowa strona:

Adres: