Grupa Doradczo-Księgowa Poncyljusz i Radź

Grupa Doradczo-Księgowa Poncyljusz i Radź
Grupa Doradczo-Księgowa "Poncyljusz i Radź" jest firmą unikatową nie tylko w skali Pomorza Zachodniego, na którym głównie działa, ale także w skali kraju. A to dlatego, że poza renomowaną kancelarią doradców podatkowych mamy w swoich strukturach firmę księgową zatrudniającą 50 księgowych. Działamy na rynku ponad 22 lata i obecnie obsługujemy ok. 250 firm. Wśród nich jest wiele podmiotów zagranicznych, gdyż posługujemy się także językiem niemieckim i angielskim. Naszą receptą na sukces jest przede wszystkim zaangażowanie w prowadzenie spraw naszych Klientów.

Szczegóły strony poncyljusziradz.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę poncyljusziradz.pl:

Grupa Doradczo-Księgowa Poncyljusz i Radź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 196

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Księgowość Warszawa »

  Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym. Specjalizujemy się w KOMPLEKSOWEJ OBSŁUDZE RACHUNKOWEJ wszelkiego rodzaju firm. Wśród swoich klientów mamy zarówno osoby fizyczne jak i różnego rodzaju spółki. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej [OC]. Prowadzimy w pełni skomputeryzowaną księgowość. Powierzacie nam Państwo wszelkie sprawy dotyczące księgowania dokumentów oraz obliczania podatków. Bezpośredni kontakt z klientem ogranicza się do 2 ? 3 krótkich spotkań w miesiącu. Pośredniczymy w kontaktach z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS). Na życzenie również dojeżdżamy do klienta.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe w Rzeszowie »

  Witamy Państwa ciepło. Pragniemy Państwu polecić usługi naszej firmy. Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu w Rzeszowie zaprasza Państwa do zapoznania się z zróżnicowaną ofertą usług naszego biura. Oferujemy profesjonalne usługi rachunkowe, księgowe, doradztwo i usługi radcy prawnego. Nasze ceny i obszerna oferta są niezmiernie atrakcyjne tak jak dla firm, jak i osób prywatnych. Polecamy zwłaszcza usługi takie jak na przykład: ryczałt ewidencjonowany, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, lub pełną rachunkowość. Zapraszamy do naszej siedziby w Rzeszowie.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pit program »

  Fundacja Dzieciom z Upośledzeniem Umysłowym "Agnieszka" posiada status prawny, dzięki któremu regulując finanse z fiskusem można powierzyć 1% swojego podatku na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Na witrynie fundacji umieszczony jest darmowy program pit 2010 do rozliczania PITu. Program pit upowszechnia również inne pit druki. Pit program wyposażony jest w funkcję aktualizacji. Pit darmowy znajduje się na stronie www.fundacjaagnieszka.pl. Pomóż fundacji rozliczając swój podatek.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Jastrzębie Zdrój »

  Biuro rachunkowe Tychy. Siedziba biura znajduje się niedaleko centrum Tych i kierowane jest przez rzetelną i obytą obsługę finansową. Usługi wykonywane przez biuro: uproszczona i pełna księgowość, podatki, kadry-płace, wynagrodzenia, ubezpieczenia, składki, rozliczenia i dużo innych niezbędnych do działania Twojego biznesu. Poza miastem Tychy biuro obsługuje klientów z terytorium górnego śląska, a zwłaszcza z miasta Wodzisław Śląski.Wybierz się już dziś do biura i oddaj nam swoje zadania powiązane z księgowością i kapitałem.


  Biuro rachunkowe Tychy Ilona Janik
  ul. Barona 30/403
  43-100 Tychy

  tel. (32) 788-16-76
  tel. 603-441-909
  tel. 601-439-546
  kancelaria@janik.tychy.pl

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT37 2011 »

  Z początkiem roku każdy Polak musi pomyśleć o okresie sprawozdawczym naszych PITów z urzędem podatkowym. Dla wielu z nas będzie to czas podenerwowania i problemów. Jak nie popełnić błędu przy wypełnianiu PIT 2010? - dokładnie takie pytanie zadaje sobie podatnik. Prawidłowy deklaracja podatkowa i jego wypełnienie to warunek niezbędny poprawnego rozliczenia z urzędnikami skarbówki w 2011 roku. Odpuść sobie ze skomplikowanym tradycyjnym uzupełnieniem PITów. Użyj naszego nowego programu do składania oświadczeń podatkowych za 2010 rok. Zaoszczędzisz czas i swoje pieniądze. Ten intuicyjny bezpłatny program do wypisywania dokumentów podatkowych PIT pokieruje Cię od początku aż do finału uzupełnienia formularzy podatkowych. Nieodpłatny program PIT 2010 masz okazję zdobyć z naszej strony bez opłat. Będziesz mógł bezstresowo przebrnąć przez PIT i cieszyć się uzupełnionym deklaracją podatkowym.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2010 »

  Strona poświęcona PIT-om. Dowiesz się tutaj, jak samodzielnie rozliczyć się za miniony rok. Do pobrania i wypełnienia formularze PIT, wraz ze szczegółowymi objaśnieniami, programy do rozliczeń oraz różnego rodzaju informacje – również o ulgach, które być może należą się i Tobie.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi aktuarialne Prospecto »

  Oferujemy duży zakres usług aktuarialnych dla wielu firm. Służymy pomocą przy, między innymi, szacowaniu zobowiązań wynikających z tytułu dodatkowych. O naszym profesjonalizmie świadczyć może wykonanie ponad 1 tys. wycen oraz blisko pięćset zadowolonych Klientów, wśród których znajdują się zarówno przedsiębiorstwa zatrudniające kilka tysięcy pracowników (także te notowane na GPW), jak i mniejsze firmy zatrudniające do 10 osób. Wszystkie wyliczenia są zgodne z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR 19). Na życzenie Klienta kalkulacje i analizy mogą również zostać wykonane w oparciu o standardy US GAAP. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, a także przygotujemy dla Państwa szczegółową ofertę.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Ekoconsultant to profesjonalna korporacja dbająca o wszystkich klientów. Nasze biuro rachunkowe proponuje usługi rachunkowe a zarazem doradcze obejmujące między innymi rachunkowość, finanse, ekonomia i informatyka, księgowość. Kraków oraz Nowy Sącz to miasta gdzie zlokalizowane są oddziały naszego biura. Nasze biuro rachunkowe funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Posiadamy młody i pełen ambicji team wykształconych księgowych przygotowanych do szybkiej, a przy tym efektywnej odpowiedzi na problemy klientów firmy. Skontaktuj się z nami, a z pewnością pomożemy także Tobie.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypełnij pit i przekaż 1% podatku na 'Dom nadziei' »

  Organizacja Pożytku Publicznego to twór, który w Polsce istnieje stosunkowo od niedawna. OPP to organizacja pozarządowa, działająca dla grupy społecznej, dla której to została powołana. Odgrywa on nader istotną rolę w życiu publicznym. Organizacja Pożytku Publicznego pod nazwą „Dom Nadziei” prowadzi odpowiednie szkolenia. Leczenie uzależnień stanowi podstawową działalność naszej organizacji. Pomagamy wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują. I ty możesz pomóc deklarując w PIT 2012 przekazania 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Jako profesjonalna OPP, udzielamy pomocy nie tylko samym uzależnionym, lecz także ich rodzinom. Zawsze kierujemy się wartościami chrześcijańskimi.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reprezentowanie podatnika »

  Atutem Kancelarii Finansowo-Księgowej „EXPERT” jest profesjonalizm oraz indywidualna obsługa Klienta w świadczonych usługach. By sprostać wszelkim wymogom poszukujemy pracowników o równie profesjonalnym podejściu. Biuro rachunkowe oferty pracy, jakie znajdziecie na naszej stronie WWW to między innymi zatrudnienia w Dziale księgowości, zatrudnienia, jako Specjalista ds. kadr i płac czy księgowa. Od osób zatrudnionych na naszych stanowiskach oczekujemy na przykład prowadzenie i aktualizacja akt osobowych pracowników firmy, czy też skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  Data dodania: 03 08 2013 · szczegóły wpisu »