Godna Emerytura - Jak mieć godną emeryturą - Emerytura w Zus Ofe Ike

Godna Emerytura - Jak mieć godną emeryturą - Emerytura w Zus Ofe Ike
Nasza strona zawiera wiele użytecznych, a także ważnych i interesujązcych informacji na temat emerytur, zarówno tych emerytur powszechny, jak również emerytur wcześniejszych, pomostowych a nawet wojskowych. Teraz znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i pogłębisz własną wiedzę o nowe informacje. Przedstawiamy, jak skonstruowany jest polski system emerytalny, w jaki sposób odbywa sie jego funkcjonowanie. Dowiesz się, które aspekty z działalności systemu emerytalnego są dla Ciebie dobre, a które wręcz przeciwnie. Niestety nie wszystko w konstrukcji polskiego susytemu przyznawania emerytu jest zadowalające. Zwrócimy Twoją uwagę na cechy wilu prezentowanych zagadnień. Pokażemy jak samemu w łatwy i szybki sposób poradzić sobie z obliczeniem wysokości należnej emerytury. Zapoznamy Cię z zagadnieniem III filaru, w którego skład wchodzą: IKE (Indywidualne Konta emerytalne) oraz PPE (Pracownicze Programy Emerytalne). Nadal zastanawiasz się czy będzie dla Ciebie opłacalne odprowadzanie składek właśnie na III filar? Z nami z pewnością podejmiesz słuszna decyzję. Poruszamy także zagadnienia związane z pozostałymi dwoma, obowiązkowymi filarami. Prezentujemy wiele informacji z dziedziny OFE (Otwartych Funduszy Emerytalnych). Zawsze samodzielnie wybieraj odpowiedni dla siebie fundusz. W drodze losowania wybór ten nigdy nie będzie tak dobry, jak w sytuacji, gdy Ty sam podejmiesz taką decyzję! Pamiętaj o swojej przyszłości! Już dziś zapracuj na swoją godną emeryturę!

Szczegóły strony www.godna-emerytura.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.godna-emerytura.pl:

Godna Emerytura - Jak mieć godną emeryturą - Emerytura w Zus Ofe Ike

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 276

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Solution Finance Group - kalkulator ubezpieczeniowy »

  Multiagencja Ubezpieczeniowa on-line - porównanie składki ubezpieczenia, warunków ubezpieczenia oraz fizyczne dokonanie zakupu polisy. Ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe, finansowe, odpowiedzialności cywilnej, turystyczne, Cargo, OC spedytora, OC przewoźnika, ubezpieczenie imprez masowych, ubezpieczenia obowiązkowe prowadzonej działalności.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe - komunikacyjne »

  Dzisiaj w naszym kraju możecie spotkać oferty typu direct (przez telefon) dla stawek samochodowych Oc i Auto Casco, a dodatkowo dla ubezpieczeń społecznych, takich jak ubezpieczenia zdrowotne, składki podróżne, a dodatkowo stawki domu i na życie. Polacy zwykle najchętniej kupują ubezpieczenia samochodów online - zwłaszcza jeśli chodzi o stawki OC i Auto-casco. Chodzi tu na pewno suma składki ? zajrzyj sam!

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze OC AC »

  Od niedawna ceny odpowiedzialności cywilnej i Autocasco uległy sporym rekalkulacjom ? podwyższenie cen za składki OC i AC. Następny miesiąc ma się identycznie i właśnie przez to mamy chęć przedstawić Wszystkim alternatywę przy pomocy której zakupicie najtańsze OC AC. Musowo jednak zajrzeć na nowy serwis www i oddać nam własny nr tel. ? oddzwonimy z kalkulacją. Analiza jest za darmo i dlatego nie możecie przegapić najlepszej opcji porównania składki OC - czyż nie? Spróbuj u nas!.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warto inwestować w ubezpieczenia »

  Ubezpieczenia w dzisiejszych czasach odgrywają bardzo istotną funkcję. Pozwalają bowiem na zabezpieczenie dorobku życia oraz nas samych jak i naszych bliskich. Dzięki prywatnym polisom ubezpieczeniowym gwarantujemy sobie wsparcie finansowe w licznych trudnych sytuacjach życiowych.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kupujmy dobre ubezpieczenia »

  Jeśli nie wiesz jak i gdzie kupić dobre ubezpieczenia, a przede wszystkim polisy w korzystnych cenach już dziś zajrzyj na blog e-makler, gdzie znaleźć można mnóstwo wskazówek i informacji o polisach ubezpieczeniowych jakie dostępne są w naszym kraju.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja ubezpieczeniowa Jarant - partner grupy Concordia. »

  Agencja Jarant to firma stworzona przez ludzi z pasją, dla których celem nadrzędnym jest budowanie świadomości ubezpieczeniowej w społeczeństwie.

  Oferta firmy obejmuje: ubezpieczenia mienia, komunikacyjne, OC, NNW, rolne, ochrony prawnej, indywidualne i grupowe ubezpieczenia na życie oraz atrakcyjne pakiety

  Naszym strategicznym partnerem jest Grupa Concordia, w skład której wchodzą Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oraz Wielkopolskie Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia Capital SA.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.concordia-ubezpieczenia.pl

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agent Allianz w Poznaniu. Polecam ubezpieczenia w Allianz »

  Towarzystwo Ubezpieczeniowe Allianz Polska proponuje grupowe i indywidualne ubezpieczenia na życie w wielu, umożliwiających precyzyjne ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb wariantach. Są to bardzo dobre i sprawdzone ubezpieczenia gwarantujące utrzymanie dotychczasowego standardu życia, szczególnie polecane i często bardzo potrzebne rodzinie w razie zdarzenia losowego. Allianz oferuje również takie ubezpieczenia, gdzie część składki przeznaczana jest na cele inwestycyjne, z możliwością wyboru funduszu i tym samym odbioru w przyszłości wypracowanej przez Allianz kwoty zysku. TU Życie Allianz Polska SA oferuje wiele wariantów rozwiązań ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczenia na życie aż w 25 wariantach. Dlatego praktycznie każdy może wybrać korzystny i odpowiedni dla swojej sytuacji życiowej wariant ubezpieczenia. Myśląc o tym dzisiaj, masz wpływ na wysokość swoich dochodów podczas emerytury.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Helper ubezpieczenia OC Szczecin Wybierając fundusz emerytalny trzeba zwrócić szczególna uwagę na wszystkie kruczki wydrukowane drbnym maczkiem Jeżeli auta to główna gałąź utrzymania twojej firmy to należy przemyśleć zakup ubezpieczenia floty samochodowej. Im więcej macie samochodów to oferta przedstawiona przez firmę ubezpieczeniową będzie dla nas tańsza. Oferta firm ubezpieczeniowych w przypadku tego rodzaju ubezpieczeń przeważnie dobierana jest pojedyńczo. Składkę możemy okroić nie tylko poprzez posiadanie coraz to większej ilości pojazdów w przedsiębiorstwie, ale również przez bezpieczną jazdę całej floty pojazdów.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • OC-AC.com.pl - ubezpieczenie OC AC »

  Wybierając odpowiednie polisy ubezpieczeniowe pamiętaj, że wskazane jest zainwestować tanie OC, ale za to najlepsze dostępne AC. Jeżeli priorytetem dla Ciebie jest tanie polisa, to kalkulator w naszym serwisie pozwoli Ci na wybór właściwego ubezpieczenia. Dzięki nam ewidentnie kupisz nie tylko tanie OC, ale również najtańsze OC samochodu cenionego towarzystwa ubezpieczeniowego na rynku. Zaufaj nam - zaufaj profesjonalistom. Z nami wybierzesz najtańsze OC oraz dobre AC, ściśle odpowiadające Twoim potrzebom. Na naszej stronie znajdziesz kalkulator OC, który pozwoli Ci w krótkim momencie sprawdzenie ceny ubezpieczeń OC AC w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych i pozwoli wybrać najlepszą ofertę.

  Data dodania: 24 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • AXA OFE »

  Emerytura to czas w którym powinniśmy odpocząć i cieszyć się spokojem dlatego OFE to doskonałe zabezpieczenie Twojej przyszłości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznanie się z pełną ofertą funduszu emerytalnego, gdzie również będziesz mógł zapisać się na swój fundusz emerytalny. AXA OFE to gwarancja najwyższej jakości usług oraz wysokiej procentu zwrotu co daje doskonałą perspektywę na lata złotej starości.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »