Godna Emerytura - Jak mieć godną emeryturą - Emerytura w Zus Ofe Ike

Godna Emerytura - Jak mieć godną emeryturą - Emerytura w Zus Ofe Ike
Nasza strona zawiera wiele użytecznych, a także ważnych i interesujązcych informacji na temat emerytur, zarówno tych emerytur powszechny, jak również emerytur wcześniejszych, pomostowych a nawet wojskowych. Teraz znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i pogłębisz własną wiedzę o nowe informacje. Przedstawiamy, jak skonstruowany jest polski system emerytalny, w jaki sposób odbywa sie jego funkcjonowanie. Dowiesz się, które aspekty z działalności systemu emerytalnego są dla Ciebie dobre, a które wręcz przeciwnie. Niestety nie wszystko w konstrukcji polskiego susytemu przyznawania emerytu jest zadowalające. Zwrócimy Twoją uwagę na cechy wilu prezentowanych zagadnień. Pokażemy jak samemu w łatwy i szybki sposób poradzić sobie z obliczeniem wysokości należnej emerytury. Zapoznamy Cię z zagadnieniem III filaru, w którego skład wchodzą: IKE (Indywidualne Konta emerytalne) oraz PPE (Pracownicze Programy Emerytalne). Nadal zastanawiasz się czy będzie dla Ciebie opłacalne odprowadzanie składek właśnie na III filar? Z nami z pewnością podejmiesz słuszna decyzję. Poruszamy także zagadnienia związane z pozostałymi dwoma, obowiązkowymi filarami. Prezentujemy wiele informacji z dziedziny OFE (Otwartych Funduszy Emerytalnych). Zawsze samodzielnie wybieraj odpowiedni dla siebie fundusz. W drodze losowania wybór ten nigdy nie będzie tak dobry, jak w sytuacji, gdy Ty sam podejmiesz taką decyzję! Pamiętaj o swojej przyszłości! Już dziś zapracuj na swoją godną emeryturę!

Szczegóły strony www.godna-emerytura.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.godna-emerytura.pl:

Godna Emerytura - Jak mieć godną emeryturą - Emerytura w Zus Ofe Ike

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 277

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odzyskaj.org - Odszkodowania i Ubezpieczenia »

  Dowiedz się jak odzyskać należne Ci odszkodowanie. Dowiedz się jakie prawa przysługują Tobie i Twoim bliskim,którzy zostali poszkodowani w wypadku czy innym zdarzeniu losowym. Skorzystaj z forum serwisu i zapytaj ekspertów. Zapraszamy do korzystania z serwisu!

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe - komunikacyjne »

  Dzisiaj w naszym kraju możecie spotkać oferty typu direct (przez telefon) dla stawek samochodowych Oc i Auto Casco, a dodatkowo dla ubezpieczeń społecznych, takich jak ubezpieczenia zdrowotne, składki podróżne, a dodatkowo stawki domu i na życie. Polacy zwykle najchętniej kupują ubezpieczenia samochodów online - zwłaszcza jeśli chodzi o stawki OC i Auto-casco. Chodzi tu na pewno suma składki ? zajrzyj sam!

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze OC AC »

  Od niedawna ceny odpowiedzialności cywilnej i Autocasco uległy sporym rekalkulacjom ? podwyższenie cen za składki OC i AC. Następny miesiąc ma się identycznie i właśnie przez to mamy chęć przedstawić Wszystkim alternatywę przy pomocy której zakupicie najtańsze OC AC. Musowo jednak zajrzeć na nowy serwis www i oddać nam własny nr tel. ? oddzwonimy z kalkulacją. Analiza jest za darmo i dlatego nie możecie przegapić najlepszej opcji porównania składki OC - czyż nie? Spróbuj u nas!.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Losowanie OFE »

  Podjąłeś właśnie nową pracę, założyłeś działalność gospodarczą? Zacznij szybko działać! Twoim obowiązkiem jest przystąpienie do Otwartego Funduszu Emerytalnego. Nie daj się wylosować przez ZUS, sam wybierz dobry fundusz emerytalny. OFE powienieneś wybrać już w ciągu 7 dni od podjęcia pracy zawodowej. W przeciwnym razie ZUS wyśle do Ciebie pismo wzywające do zawarcia umowy z OFE. Aby uniknąć udziału w najbliższym losowaniu należy do 10 lipca lub 10 stycznia przystąpić do wybranego OFE. Każdy kto wybrał lub drogą losowania został mu przydzielony OFE może go zmienić.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warto inwestować w ubezpieczenia »

  Ubezpieczenia w dzisiejszych czasach odgrywają bardzo istotną funkcję. Pozwalają bowiem na zabezpieczenie dorobku życia oraz nas samych jak i naszych bliskich. Dzięki prywatnym polisom ubezpieczeniowym gwarantujemy sobie wsparcie finansowe w licznych trudnych sytuacjach życiowych.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ubezpieczenia samochodu »

  Tanie ubezpieczenia komunikacyjne dziś są w zasięgu ręki każdego. Dziś właściciele pojazdów mechanicznych nie poprzestają na polisie obowiązkowej jaką jest oc. Większość kierowców decyduje się na ubezpieczenia dodatkowe takie jak autocasco czy assistance.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe wrocław »

  Oferuję usługi ubezpieczeniowe w firmie Allianz. Moja firma oferuje ubezpieczenia majątkowe, zdrowotne, OFE i na życie na terenie okolic Wrocławia. Działam w zakresie ubezpieczeń indywidualnych, grupowych, prywatnych i firmowych.
  Jeśli jesteś zainteresowany zabezpieczeniem siebie i bliskich to koniecznie odwiedź tą stronę. Polisę dostosujemy do Twoich wymagań, wystarczy że zajrzysz na naszą stronę i skorzystasz z cennych rad.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze ubezpieczenia na życie w Lublinie »

  Decydując się na polisę ubezpieczeniową masz na względzie nie tylko siebie, ale też swoich najbliższych. Każdy winien mieć zabezpieczenie na wypadek śmierci, bo nie mamy pojęcia co przytrafi się jutro. Znajdź sobie najkorzystniejsze zabezpieczenie w Lublinie! Przejrzyj naszą stronę po czym zobacz jakie oferujemy dla Ciebie ubezpieczenia. Skontaktuj się z nami a z pewnością skroimy Ci korzystną polisę. W ofercie mamy także programy oszczędnościowe, III filar, ubezpieczenia mieszkania oraz zdrowotne, ubezpieczenie NNW, AC i OC samochodu oraz turystyczne.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie OC Lublin »

  Rekomendowane towarzystwo ubezpieczeniowe Partner funkcjonuje na terenie Lublina. Pracownikami agencji ubezpieczeniowej są wykwalifikowani specjaliści. Oferta Lublin ubezpieczenia jest odpowiedzią na oczekiwania zleceniodawców. Zadania pracowników to m.in. porada przy wyborze najkorzystniejszych ofert. Lublin ubezpieczenia to kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa na korzystnych warunkach. Jedną z proponowanych przez firmę usług jest ubezpieczenie OC Lublin. Partner dzięki rzetelności zyskał prestiż wśród zadowolonych z obsługi klientów.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • AXA OFE »

  Emerytura to czas w którym powinniśmy odpocząć i cieszyć się spokojem dlatego OFE to doskonałe zabezpieczenie Twojej przyszłości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznanie się z pełną ofertą funduszu emerytalnego, gdzie również będziesz mógł zapisać się na swój fundusz emerytalny. AXA OFE to gwarancja najwyższej jakości usług oraz wysokiej procentu zwrotu co daje doskonałą perspektywę na lata złotej starości.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »