Finanse.Pakiet.Info | Serwis finansowy

Finanse.Pakiet.Info | Serwis finansowy
Finanse.Pakiet.info - najważniejsze i najnowsze informacje finansowo - ekonomiczne. Wiadomości, komentarze, raporty i analizy. Prasa. Kalkulatory. Informacje z rynków. Giełda, waluty, notowania. Chcesz założyć konto osobiste Interesuje Cię dobry kredyt gotówkowy, samochodowy, mieszkaniowy. A może dobra lokata bankowa lub fundusz inwestycyjny?

Szczegóły strony finanse.pakiet.info:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę finanse.pakiet.info:

Finanse.Pakiet.Info | Serwis finansowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 278

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rozliczenia podatkowe »

  Boisz się inspekcji skarbowych? Masz dosyć niefachowości Twoich księgowych? Skontaktuj się z nami, nasi fachowcy z zakresu księgowości i usług podatkowych zaopiekują się wszystkim. Możemy pochwalić się 100% efektywnością w wykonywaniu naszych zleceń! Jeszcze nigdy nie zawiedliśmy naszych klientówkontrahentów! Będz jednym z nich! Odwiedź portal - www.financialrepublic.org.uk i sprawdź co możemy Ci dać!

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe - komunikacyjne »

  Dzisiaj w naszym kraju możecie spotkać oferty typu direct (przez telefon) dla stawek samochodowych Oc i Auto Casco, a dodatkowo dla ubezpieczeń społecznych, takich jak ubezpieczenia zdrowotne, składki podróżne, a dodatkowo stawki domu i na życie. Polacy zwykle najchętniej kupują ubezpieczenia samochodów online - zwłaszcza jeśli chodzi o stawki OC i Auto-casco. Chodzi tu na pewno suma składki ? zajrzyj sam!

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • FXClearing »

  FX Clearing jest brokerem rynku forex, założonym w 2006 r. Jego głównymi walorami są: przejrzyste zasady handlowe, dobra obsługa klienta, mnóstwo instrumentów finansowych oraz inne korzyści, które na ogół oferowane są klientom z wielkim kapitałem. Przy założeniu rachunku klienci otrzymują nawet 20% bonusu od swojej wpłaty.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Rachunki i co miesięczne rozliczenia z urzędem skarbowym to dla nas chleb powszedni. Jesteśmy specjalistami w branży rachunkowo-księgowej. Prowadzimy biuro rachunkowe TAX w Poznaniu i większość usług z naszej oferty skierowana jest do firm ale służymy pomocą także osobom prywatnym w zakresie doradztwa inwestycyjnego oraz rozliczeń podatkowych. Biuro rachunkowe TAX zaprasza.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Biuro Rachunkowe eRachuba s.c. zajmuje się kompleksowym doradztwem rachunkowym i gospodarczym przedsiębiorstw. Biuro rachunkowe Warszawa posiada wieloletnie doświadczenie w nadzorowaniu rachunkowości oraz doświadczony i wykwalifikowany personel. W zakresie propozycji biura realizowane są takie usługi jak: prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie rozliczeń podatkowych, tworzenie sprawozdań rocznych, pomoc przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej i wiele innych. Na witrynie internetowej zamieszczone zostały wszelkie wiadomości dotyczące propozycji biuro rachunkowe Warszawa.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MBank mobile »

  Sieć komórkowa mBank mobile jest to oferta usług telekomunikacyjnych oferowanych przez jeden w banków internetowych, a więc mBank. Rozpoczął on działalność już z 2000 roku i jest częścią BRE Banku. Aby dowiedzieć się gdzie znajduje się bank wystarczy wybrać mBank adres, gdzie znajdują się dane adresowe wszystkich oddziałów. Na początku bank oferował podstawowe usługi niemniej jednak później jego propozycja zaczęła zawierać coraz to nowsze produkty. Przykładem jest eMakler mBank, gdzie mamy sposobność kupowania i sprzedawania akcji na giełdzie papierów wartościowych. Bank z każdym dniem się rozwija, pojawia się coraz więcej form zarządzania pieniędzmi między innymi nowe wpłatomaty mBank, które pozwalają na zasilenie konta bankowego, a także nowe formy kontaktu z bankiem, przykładowo chat, mbank infolinia, czy centrum smsowe.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt mieszkaniowy kalkulator »

  W sektorze finansowym mam kilkuletnią wiedzę praktyczną i dzięki temu wiem jak funkcjonuje ?od kuchni? system bankowy. Współpracowałam z wieloma instytucjami inwestycyjnymi na stanowisku Doradcy, Menadżera Zespołu, Dyrektora Oddziału, dzięki czemu mam wiedzę praktyczną w pracy z rozległą ofertą produktów, a dodatkowo ich dostawcami takimi jak firmy ubezpieczeniowe, leasingowe, banki.Aktualnie współpracuję z jedną z największych firm doradztwa finansowego w Polsce ? Doradcy 24 S.A. Oprócz rzeszy wykwalifikowanych doradców, oferują pełną gamę produktów dostępnych na rynku. Dzięki temu współpraca ze mną stwarza sposobność wszechstronnej porady w każdej z dziedzin finansowych.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe gwarantuje Twojej firmie to, iż księgowość będzie prowadzona na znacznym poziomie, oddając sprawy księgowe w ręce ich wysoko wytrawnych specjalistów z zakresu księgowości i finansów dokona, że dochody Twojego przedsiębiorstwa będą coraz większe. Bo ty oddając nam sprawy księgowe oraz podatkowe w pełni wykorzystasz własny cenny czas na pomnażanie majątku. Biuro rachunkowe Jurator świadczy usługi najwyższej jakości, odpowiednio z polskim prawem księgowym. Firma wznosi sobie za cel wzmacnianie interesantów w dążeniu do zamierzonych celów, solidną obsługę księgowo podatkową oraz zawodową pomoc w procesie nadzorowania w rozmiarze księgowości oraz podatków również osobom fizycznym prowadzącym działalność, spółkom prawa handlowego oraz innym podmiotom prowadzący pełną księgowość.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace »

  Gorąco inwituję na witrynę firmy nazwanej Impel - kadry i płace. W dziedzinie solucji jak serwis kadrowy i płacowy, zawartych jest przeszło 60 000 pracowników. Jest to usługa na najwyższym poziomie udzielającą kompleksowe przejęcie od usługobiorców wszelkich dotychczasowych obowiązków związanych z administracją materiałami z obszaru płac i kadr. Firma Impel gwarantuje outsourcing świadczeń kadrowo płacowych, jak również payroll. Udzielając polecane usługi wykorzystuje zaawansowany system informatyczny o nazwie SAP HR. Firma nazwana Impel angażuje więcej niż 200 biegłych z kategorii kadry i płace. Przy zastosowaniu opisywanych świadczeń, usługobiorcy są odciążeni od powinności nieprzerwanego śledzenia modyfikacji w ustawodawstwie, posiadają pewne również prawne bezpieczeństwo, które wynika z poprawnej interpretacji teraźniejszych reguł ustawowych.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Video konferencje »

  Każdych zainteresowanych pozyskaniem kredytu bądź pożyczki uprzejmie zapraszamy do naszego biura znajdującego się w warszawie na ursynowie. W pełni fachowe usługi zawsze skutkują zadowoleniem naszych petentów. Funkcjonujemy w branży finansowej od wielu lat, stąd doskonale znamy oferty wszystkich banków i tendencje jakie pojawiają się w tym sektorze gospodarki. Usługa doradztwa jest zawsze gratisowa co czyni naszą ofertę niesłychanie interesującą bo za każdym razem nastrajamy się na sukces.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »