Biuro rachunkowe Wisła

Biuro rachunkowe Wisła
Kancelaria rachunkowo-płacowe w miejscowości Wisła realizujące usługi także dla miasta Bielsko-Biała oraz Cieszyn. Siedziba kancelarii podatkowej znajduje się nieopodal rynku Wisły i kierowane jest za pośrednictwem wyedukowanego i kompetentnego księgowego z długim praktyką zawodową. Funkcje przeprowadzane przez biuro: uproszczona i pełna księgowość, podatki, kadry-płace, wynagrodzenia, ZUS, składki, rozliczenia ZUS i dużo pozostałych pożądanych do funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa.


Kadry i Płace Wisła Krzysztof Kieczka
ul. 1 Maja 79
43-460 Wisła

tel. 33 857 77 88
kom. 601 424 462
biuro@kieczka.pl

Szczegóły strony www.kieczka.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.kieczka.pl:

Biuro rachunkowe Wisła

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 239

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AS - biuro rachunkowe, usługi księgowe i podatkowe Wieliczka »

  Prowadzimy pełne usługi księgowe, podatkowe i rachunkowe z rynku Wieliczki, Krakowa i okolic. Nasze usługi świadczymy w biurze naszej firmy, jak również wykonujemy usługi w siedzibie firmy z którą współpracujemy, delegując naszego pracownika, do pracy przy obsłudze księgowej. Zaprzaszamy do naszego biura w Wieliczce.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Godna Emerytura - Jak mieć godną emeryturą - Emerytura w Zus Ofe Ike »

  Nasza strona zawiera wiele użytecznych, a także ważnych i interesujązcych informacji na temat emerytur, zarówno tych emerytur powszechny, jak również emerytur wcześniejszych, pomostowych a nawet wojskowych. Teraz znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i pogłębisz własną wiedzę o nowe informacje. Przedstawiamy, jak skonstruowany jest polski system emerytalny, w jaki sposób odbywa sie jego funkcjonowanie. Dowiesz się, które aspekty z działalności systemu emerytalnego są dla Ciebie dobre, a które wręcz przeciwnie. Niestety nie wszystko w konstrukcji polskiego susytemu przyznawania emerytu jest zadowalające. Zwrócimy Twoją uwagę na cechy wilu prezentowanych zagadnień. Pokażemy jak samemu w łatwy i szybki sposób poradzić sobie z obliczeniem wysokości należnej emerytury. Zapoznamy Cię z zagadnieniem III filaru, w którego skład wchodzą: IKE (Indywidualne Konta emerytalne) oraz PPE (Pracownicze Programy Emerytalne). Nadal zastanawiasz się czy będzie dla Ciebie opłacalne odprowadzanie składek właśnie na III filar? Z nami z pewnością podejmiesz słuszna decyzję. Poruszamy także zagadnienia związane z pozostałymi dwoma, obowiązkowymi filarami. Prezentujemy wiele informacji z dziedziny OFE (Otwartych Funduszy Emerytalnych). Zawsze samodzielnie wybieraj odpowiedni dla siebie fundusz. W drodze losowania wybór ten nigdy nie będzie tak dobry, jak w sytuacji, gdy Ty sam podejmiesz taką decyzję! Pamiętaj o swojej przyszłości! Już dziś zapracuj na swoją godną emeryturę!

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Losowanie OFE »

  Podjąłeś właśnie nową pracę, założyłeś działalność gospodarczą? Zacznij szybko działać! Twoim obowiązkiem jest przystąpienie do Otwartego Funduszu Emerytalnego. Nie daj się wylosować przez ZUS, sam wybierz dobry fundusz emerytalny. OFE powienieneś wybrać już w ciągu 7 dni od podjęcia pracy zawodowej. W przeciwnym razie ZUS wyśle do Ciebie pismo wzywające do zawarcia umowy z OFE. Aby uniknąć udziału w najbliższym losowaniu należy do 10 lipca lub 10 stycznia przystąpić do wybranego OFE. Każdy kto wybrał lub drogą losowania został mu przydzielony OFE może go zmienić.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki »

  Od czasu wejścia Polski do Unii Europejskiej rynek bankowy w naszym kraju przekształcił się dość znacznie. Dzisiaj prawie każdy obywatel w mniejszym lub większym stopniu używa kredytów podczas sprawunków. Niestety nieumiejętne posługiwanie się nowymi produktami finansowymi potrafi doprowadzić do powstania sporych trudności. Największym z nich jest negatywny wpis w Biurze Informacji Kredytowej. Taka notatka może skutecznie uniemożliwić pożyczanie pieniędzy w bankach. W takich przypadkach pozostaje korzystanie z dużo droższych pożyczek pozabankowych. Aby nie dać się złapać w taką pułapkę warto zapoznać się z naszą witryną na ten temat.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe gwarantuje Twojej firmie to, iż księgowość będzie prowadzona na znacznym poziomie, oddając sprawy księgowe w ręce ich wysoko wytrawnych specjalistów z zakresu księgowości i finansów dokona, że dochody Twojego przedsiębiorstwa będą coraz większe. Bo ty oddając nam sprawy księgowe oraz podatkowe w pełni wykorzystasz własny cenny czas na pomnażanie majątku. Biuro rachunkowe Jurator świadczy usługi najwyższej jakości, odpowiednio z polskim prawem księgowym. Firma wznosi sobie za cel wzmacnianie interesantów w dążeniu do zamierzonych celów, solidną obsługę księgowo podatkową oraz zawodową pomoc w procesie nadzorowania w rozmiarze księgowości oraz podatków również osobom fizycznym prowadzącym działalność, spółkom prawa handlowego oraz innym podmiotom prowadzący pełną księgowość.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka bez bik »

  Krótkie braki gotówki mogą dziś przytrafić się prawie wszystkim. Do niedawna w takich przypadkach najszybciej można było zasięgnąć pomocy najbliższych. Teraz jednak panujący kryzys finansowy nie pozwala na to, żeby ktokolwiek miał wolne pieniądze do tego, aby użyczyć pożyczki. Właśnie to zainspirowało na do zrobienia portalu dzięki któremu będzie można znaleźć oferty szybkich pożyczek pozabankowych. Dość przydatną opcją jest możliwość publikowania swoich anonsów oraz ich komentowania.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Video konferencje »

  Każdych zainteresowanych pozyskaniem kredytu bądź pożyczki uprzejmie zapraszamy do naszego biura znajdującego się w warszawie na ursynowie. W pełni fachowe usługi zawsze skutkują zadowoleniem naszych petentów. Funkcjonujemy w branży finansowej od wielu lat, stąd doskonale znamy oferty wszystkich banków i tendencje jakie pojawiają się w tym sektorze gospodarki. Usługa doradztwa jest zawsze gratisowa co czyni naszą ofertę niesłychanie interesującą bo za każdym razem nastrajamy się na sukces.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis symfonii Poznań »

  System Symfonia a także System Forte są jednymi z najbardziej docenianych programów księgowych wspomagających zarządzanie w firmie. Oferta Wercom: wdrażania systemów, opieki powdrożeniowej, szkolenia oraz serwisu jest przeznaczona zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Na dodatek, Wercom oferuje warsztaty zlokalizowane na terenie całej Polski, z zakresu obsługi systemów, w Centrach Edukacyjnych Symfonii, a także szansę skorzystania z Centrum Migracji, czyli narzędzia, za pomocą którego można przeprowadzić transfer danych z poprzedniego systemu. Szeroka wiedza z tematu wdrażania systemów oraz obsługi, a także konieczne dziś doświadczenie zaowocują satysfakcjonującą współpracą.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto internetowe z dostępem przez telefon, kartą płatniczą oraz wypłatami z bankomatów w całym kraju - m-avocado.pl »

  Jesteś klientem PLUS GSM i chciałbyś obniżyć rachunki za telefon? Bank Zachodni WBK ma dla Ciebie interesującą propozycję. Załóż konto Avocado, a będziesz mógł zaoszczędzić na rachunkach telefonicznych. Jeżeli będziesz miał wpływy na konto powyżej 1000 zł możesz oszczędzić nawet 50% abonamentu. Lubisz płacić kartą? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Im więcej będziesz płacił kartą bankomatową tym więcej oszczędzisz na abonamencie! Możesz zaoszczędzić nawet 100% wartości faktury. Konto oferuje też wiele możliwości. Możesz wykonywać przelewy swoim telefonem komórkowym przez sms. Dzięki specjalnej aplikacji na telefon możesz mieć pełen dostęp do swojego konta. Aktualny stan konta, przelewy do zdefiniowanych odbiorców, powiadomienia o zrealizowanych transakcjach i wiele więcej.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prime Finance skuteczne doradztwo kredytowe »

  Prime Finance to firma zaistniała w oparciu o doświadczenie i wiedzę osób od wielu lat działających w największych bankach i instytucjach finansowych w Polsce i za granicą.Naszym fundamentalnym celem jestprzyrost zysku i rentowności Państwa firmy! Aktualnie współdziałamy z ponad dwudziestoma bankami, firmami leasingowymi, faktorami.Wiemy jak kłopotliwe jest kierowanie finansami przedsiębiorstwa, a także jak wiele warta jest pomoc, której posiadaczom firmy może udzielić doradca finansowy. Nasi doradcy służą pomocą w obrębie wyboru produktów finansowych, wspomagających potrzebne zarządzanie finansami Państwa firmy.Usiłujemy do tego, aby współdziałanie między przedsiębiorcami i Prime Finance wiodła do obniżania kosztów finansowych przedsiębiorstwa oraz gigantycznego skrócenia czasu i formalności koniecznych do pozyskania finansowania. Zdołamy zaoferować innowacyjne połącznie najlepszych produktów finansowych osiągalnych na rynku z solidną, kompetentną i przyjazną obsługą doradczą. Z myślą o współpracy z firmami Doradcy Finansowi Prime Finance przygotowali tworzący całość plan finansowania biznesu. Pragniemy aby Klienci Prime Finance uzyskali usługę doradztwa finansowego najwyższej klasy. Chcemy być Państwa partnerem w biznesie i przyczyniać się do osiąganych sukcesów.Jesteśmy pewni, że istotnie pomoże w tym innowacyjne połączenie naszych produktów z obowiązkową obsługą finansową, którą zdołamy Państwu zaoferować. Wyróżnia nas indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów, dzięki czemu potrafimy zaproponować idealnie pasujący produkt do ich oczekiwań. Rzetelnie i niezwykle rozsądnie dobieramy partnerów dostarczających rozwiązania finansowe dla naszych klientów. Jednocześnie zapewniamy najwyższy standard obsługi od początku współpracy.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »